Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 133>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 20:59
Ima svega, od svega pomalo, kažeš ti, ali sve je zbilja vrijedno divljenja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:08
ovo je dio ispod pergole sa divljom lozicom i glicinojom..jukica je fino narasla ostale dvije su bile dobile noge Angry
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:11
ova lantanica mi je baš draga samo nerazumijem zašto necvate i ljetii
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:15
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:19
smile227prekrasno mjesto za ispijanje kavica, a lantana je predivna
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:19
a danas mi je MM bio sretnije ruke pa je ovo završilo na roštilju
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:29
a ovo je obala ispred kuće tu čistim ribu
i moja mala sirena u nezaobilaznom lovu na rakove
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:33
neću više večeras sa slikicama ..i da novost ..uredno sm naručila ružice u rasadniku sam neznam kam bum ih posadila..najbolje sebi v krevet tam ima mjesta LOL
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:34
Bože, kako ovaj tvoj komad otoka sasvim drugačije izgleda, a vjerojatno i zvuči tišinom, kad nema previše turista. Znam, znam, od turista se živi, ali sada mi se čini ljekovito biti kod tebe.
Ako šišaš lantane, zapelcaj po grančicu za mene, dođem dogodine po njih, ili se vidimo u smogom obljepljenom ZG.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:42
Flavia..nemam pojma kak se zove grmić ali cvate lijepo cijelo ljeto,a ostiće poreži vjeruj bit će ti ljepši na proljeće  si vidla u onim dugim kopanjima gdje mi je pampas trava kako sam ja ošišala svoje grmove isto su se preko mjere razrasli ,stanjili
Perla šišat ću sigurno pa sljedeći put navrati a nemoj proć a vidjet ćeš da je kod mene mirno i u sezoni ..takvi su nam gosti vole mir
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:51
Duda baš si nam lijepo pokazala svoj vrt i stvarno je prekrasan, a ostići kod nas ljeti miruju, a sada će buknuti, i lantane malo slabije cvatu u ljeto a onda pred kraj krenu. 
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 23:48
Duda ova zadnja slika sa lila lantanom je prekrasna, koja bojaaaa smile93. Ma sve ti je krasno, a ti kažeš da nemaš šta slikati...... o itekako imaš. Pusa tvojoj sireni.
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 07:12
Jednog dana ću ti doći sa koferima da živim kod tebe Smile
Prekrasno je!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 08:22

,Jutros prva šetnja pa po tvom vrtu!

Baš pravi užitak. I vrt i cvijeće i slike mora, ali najljepša je mala sirena na stijenama!Big%20smileClap

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 10:21
hvala vam svima na posijeti mom malom skoromnom vrtu..smile79a moja mala sirena je presretna jer neide u vrtić..užasno kašlje,nos totalno začepljen i nakon antibiotika ona meni uredno je dobila temp...poludila sam dala sam je na briseve i kontrolu krvi..neznam kako to doktori samo tako samouvjereno daju djeci antibiotik..mislim svaka čast našoj doktorici ali to nije riješenje a da se dijete neda na pretragu..baš sam malo ljuta 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 10:25
imas prekrasno cvijece..cesto navratim u tvoj vrt samo ne komentiram uvijek... a nadam se da ce ti ljepotica brzo ozdraviti...a znam kakava je doktorica ...
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 12:44
Duda, stvarno sve je lijepo. Znači sad 2 mjeseca nećemo gledati tvoje slikice, baš mi je žao, je da je zima i neće puno toga cvjetati, ali ipak lijepo je gledati tvoj vrt i kad je samo zelenilo. Ja baš često ne komentiram, ali tvoj je jedan od rijetkih vrtova  koje stalno pratim. 
Pozdrav princezici!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 19:26
hvala curke..drago mi je da se nekom sviđa moj vrtek..to mi je ipak bez obzira što volim čeprkat po zemlji ipak podstrek kad mi nešto uvene..
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 19:47
Lantana je predivna,a o slikama mora da i ne govorim .
Malenoj sirenici želim da brzo ozdravi .
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 19:52
da Lantana me je zarazila sa lantanama ..imam žutu,naranđastu,crvenu,rozu još mi fali bijela probala sam je bila ukorijenit pa nisam uspijela a nikako da ju pronađem..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.