Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 58>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 17:03
Izzy, tanjur je divan, a znaš da sam ja sretna kad nešto tako divno ima svakodnevnu funkciju Embarrassed
Tvoj tanjur je totalno za odlaganje nakita, a ne za kroasane recimo LOL
Jako bi lijepo izgledao na zidu, ali ovako će te svaki put veseliti kad zvecneš po njemu, samo nježno, da sloniću ne lupiš surlu Wink
I skroz mi se svidjela ova tvoja decentna varijanta s vrećicom, original primjerci tehnike su mi malo prenapadno izgledali...

Ja se pomalo trudim prešaltati u božićno razdoblje, ali mislim da ću prvo neko prijelazno zimsko morati napasti, a prije tog nešto puno vedrije kao i ti Big%20smile
Pa nije ni prosinac, a u Zagrebu proljeće... LOL

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 20:19

Izzy tanjur ti je fantastican ,kao da upravo stize iz kine sa svim tim ukrasima na sebi, ja bi s tim nekud na zid ili policu zao bi mi bilo da stavim nesto na njega

cvijet za cvijet=buket
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 20:49
odmah sam skontala plasticnu vrecicuWink,nisan ni sumnjala da ces ti ukapirat..ja jos uvijek ne kapis,osim sto mislim da se prva boja mora malo posusit,ali nisam probala..a sto rec za pjat,ludiloooooooooooooo,predivan jesmile120
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 21:16
Joooooooj, pa ne mogu ga stavit na zid jer je užasno težak! Staklo je jako debelo i tanjur je sam po sebi većih dimenzija, a i uzmimo u obzir da je SLON na tanjuru - odvalio bi mi zid!!! LOL

@Kami - ja općenito imam malo problema sa božićnim motivima. Mislim, nije da mi nisu dragi, svakako imaju svoju čar, ali volim kad se stvari mogu koristiti kroz cijelu godinu, da nisu jako sezonski ograničene! A i ovo vrijeme mi je poremetilo moj unutarnji kreativni sat! Valjda dok ne krene snježiti, nema božićnih motiva kod mene! Embarrassed

@Kaća - kako nisi skužila kad si još tamo nekome i u detalje objašnjavala?!? Zbunjuješ me! Confused Idem sutra malo doma u Slavoniju pa ću napraviti neki foto - session, evo obećajem... Thumbs%20Up Ionako smo zaključili da imam fotogenične ruke!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 21:32
lako meni zbunit bilo koga,pa i tebeLOL..ma jesan objasnjavala,ali ono su bile samo pretpostavke kako se radi..nikako mi nije htjelo ispast ni priblizno ko pjat iz tutoriala..zato mislin da san skroz nesto fulala..ili mozda nisanQuestionShockedsmile42
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2009 u 21:47
@Izzy: ah, nije ni čudo da nas je sudbina swapovski spojiila, isto mislimo LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 08:47
Nemoj se kaći čuditi, niti meni nije ništa jasno u onom tutorialu Confused
 
Ah valjda ove bikice lošije kapiraju LOL
 
Možda ne bi bilo loše da nam ti ipak malo pokušaš objasniti ( tako da i mi skužimo)LOL
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 16:24
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

mislila sam da ćete me špotati jer sam Grinch! smile172!
 
ja sam za jedan Božić od prijatelja dobila knjigu "Kako preskočiti Božić".
da li je ikakav kometar na to potreban LOLLOLLOL
 
 
no, u svakom slučaju lijepo je kod tebe finally vidjeti nešto novo. i lijepo mi je jaaaako to što vidim smile94
 
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 20:29
za kutiju super jos samo svatove moram dogovoriti...imam mladozenju  al  ponekad bi njega strpala u kutiju i zatvorila kad me razljutiWink
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 16:26
Izzy,tanjur je sjajaan a i namjena mu je odgovarajuća,krasne boje ,sveukupni dojam-istočnjaćki a elegantno!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 22:07
Tanjur je fantastičan, boje su tako tople i skladne, ma cijela kompozicija je super Clap
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 09:21
Koliko ljepote ima na ovim tvojim stranicama!

A tanjur? Podsjetio me da sam nekad sakupljala sloniće, pa sam ih izvukla iz zaborava i baš su mi lijepi. Još kad bi im se pridružio ovakav tanjur.... Clap
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 20:42
izzy tanjur je stvarno predivan! jednostavno cu reci samo to jer je svaka riječ suvišna, djelo govori za sebe!
 
I nemaš pojma koliko me veseli vidjeti nešto nebožićno!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 21:03
@Anastazija - onda, jel' valjda šta ta knjiga? Posudiš mi je jednom prilikom, baš me zanima... Ma ne bih ja preskočila Božić, šta ti je! Pogotovo onaj dio oko kolačića i tih stvari... Tongue

@maslačak7 - znači imaš sve preduvjete, a za dragog ćemo naći dovoljno veliku kutiju pa ga kažnjavaj po potrebi! LOL 

Maslina, Lantana, Otok, Sasha - hvala na lijepim riječima! smile79 Ljubitelj sam orijentalnih i afričkih motiva i toplih boja... Na zidovima mi je žuta tako da upotpunjavam detalje narančastom i malo crvenom da začinim atmosferu u stanu... Kažu da narančasta potiče kreativnost! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 21:30
tanjur je predivan! super mi je vidit ovako nešto, lijepo, neobično. što da ti još kažem kad su sve već rekle prije mene.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 19:55
briši inbox!
sad sam uzalud tipkala...Thumbs%20Down
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 21:04
Obrisala... Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 23:11
Izzy, savršeno, kao i uvijek!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 10:13
Od svih obveza i zaduženja i poslova nisam stigla ni staviti svoje radove u galeriju... Svaki put mi se dogodi da ju jedva pronađem što zapravo puno govori... Embarrassed
Najprije ću postirati swap radove - jedna kutijica i broš od filca (veće slikice sam stavila u pripadajuću galeriju nakita). Napravila sam i mali prikaz kako sam radila kutijicu, ništa novo ili posebno, ali možete to potražiti na mojim bla - bla stranicama (čitaj: mom blogu)... smile61

                   

                   

                   

                   
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 10:34
Nastavak sa kutijicama... Ova sa preeeeeslatkim zekom je otišla u ruki prijateljici koja ima malog sina - njemu sam namijenila kutijicu, a njoj koraljne naušnice (veće slika u galeriji nakita - opet!)...

                            

                            

                             
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,230 sekundi.