Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 109>
Korisnik
Poruka
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 22:35
Da li je ovo cvijeće print ili salveta. Lijepo si sve iskombinirala. Sviđa mi se a i boja mi je super. Poneseš ju sutra?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 22:44
karmen mila, samo za tebe ću je ponjeti... sve osim prezimena je salveta, ono je print...vidiš je sutra..
jedva čekam kavicu...dugo te nisam vidjela
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 22:50
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

karmen mila, samo za tebe ću je ponjeti... sve osim prezimena je salveta, ono je print...vidiš je sutra..
jedva čekam kavicu...dugo te nisam vidjela
 
I ja, i ja jedva čekam
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 00:44
Prekrasna ti je pločica za vrata ...poželim promijeniti prezime jer je lakše ponkad i to nego napraviti tako nešto lijepo kao ti.smile78
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 07:58
Prekrasna pločica! I ja bi takvu na svojim vratima!
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 11:31
Draga Nataša, nisam izumrla nek sam se malo pogubila smile42smile42cure se vratile s godišnjih pa najednom podosta radova, a još i moje obveze....da ne brljavim, nova slika je prekrasna, prava ljepotica, a crackle odličan.
 
Ali pločica za vrata, ajme ljudi moji, FaintFaintFaintkoja dobra ideja...a izvedbu ne treba ni spominjati, super si skombinirala sve dijelove...bravo za vrijedne ruke Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 12:40
E pa da znaš da su ovo kod tebe stvarno čarolije, ne znam šta mi je bolje, onaj plavo bijeli okvir ili pločica, a tek raspucavanja na slici kako je dobro ispalo. Ipak izdvajam sat, jer je bez konkurencije, s njim sam naprosto oduševljena, milsila sam da to nitko ne može tako dobro kao izzy a sad vidim da može. smile126  
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 13:33
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

E pa da znaš da su ovo kod tebe stvarno čarolije, ne znam šta mi je bolje, onaj plavo bijeli okvir ili pločica, a tek raspucavanja na slici kako je dobro ispalo. Ipak izdvajam sat, jer je bez konkurencije, s njim sam naprosto oduševljena, milsila sam da to nitko ne može tako dobro kao izzy a sad vidim da može. smile126  


tvoje riječi mi zaista laskaju posebice zato što izzy smatram vrsnom majstoricom i istinskog entuzijastu i zaljubljenika u kreativnost...pa onda, kada me se usporedi sa njom, to mi je zaista veliki kompliment i na njemu ti puno hvala....


drage moje dame, drago mi je da vams e sviđa pločica, jer iskreno...i meni je nekako baš sjela...a zahvaljujući piramidinom poticanju moje mašte i mojoj kumi koja je poželjela i jednu za sebe...mislim da će vrlo brzo nastati jedno jesensko izdanje ovakve pločice...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 15:45
ova pločica za vrata je super ideja i super si je napravila.Ako ti ukradem ideju nemoj se ljutiti smile39
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 16:26
Ja bila te sreće i vidjela i pločicu i sat u stvarnosti i zbilja je preprepre........ma znate već svi Natašu i njene maštovite i prelijepe radove
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 18:37
nataša tebi je stvarno kako se kaže samo nebo granica, spavaš li ti ,kako uspijevaš ostvariti takvu produkciju lijepih radova.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 23:03
Originalno poslano od člana morema morema napisao:

ova pločica za vrata je super ideja i super si je napravila.Ako ti ukradem ideju nemoj se ljutiti smile39


neću se ljutiti draga... zato je rad i stavljen gore... da sam ga željela sebično za sebe, tada bih sama gledala u njega...ali ne bih bila ovako sretna kao što sam sada kada sam ga podijelila sa vama...
samo naprijed, daj mašti na volju, jer tvoja pločica će ionako biti drugačija nego moja...ja sam te samo malo pogurala svojim idejama
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 23:05
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

nataša tebi je stvarno kako se kaže samo nebo granica, spavaš li ti ,kako uspijevaš ostvariti takvu produkciju lijepih radova.


hvala nado za ovakav kompliment, od majstorice kao što ste vi, ovo je zaista kompliment zlata vrijedan...
što se tiče spavanja, vi barem znate moju životnu priču i sudbinu, a ona je nažalost rezultirala time daja zaista jako malo spavam, a da često utjehu pronalazim u svojim radovima...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 11:48
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

nataša tebi je stvarno kako se kaže samo nebo granica, spavaš li ti ,kako uspijevaš ostvariti takvu produkciju lijepih radova.


hvala nado za ovakav kompliment, od majstorice kao što ste vi, ovo je zaista kompliment zlata vrijedan...
što se tiče spavanja, vi barem znate moju životnu priču i sudbinu, a ona je nažalost rezultirala time daja zaista jako malo spavam, a da često utjehu pronalazim u svojim radovima...
 
A mi utjehu pronalazimo u tvojim radovima. Hvala ti na njima.
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 00:08
bila si vrijedna kao i uvijek,a radovi su ti supersmile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 11:55
moji drugi suncokreti...
isti...a ipak malo različiti...
malo se razlikuju po kompoziciji, a uvelike u načinu bojanja...
prvima sam boju dodavala spužvicom i tupkanjem, drugima sam boju nanosila kistom i premazala ih sotijem.. slabo se vidi, da znam... moram to bolje uslikati...




usporedba

stari - novi
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 12:29
Draga Nato, ja bi ove dvije slike nazvala "Suncokreti u podne" i "Suncokreti u suton"....i jedna i druga su majstorski izvedene, a razlika u pristupu, načinu bojanja i odabiru boja upravo ih smješta, barem po mom skromnom mišljenju, u dva različita doba dana, prvu u vrelinu podneva, a drugu u smiraj sutona kada i boje postaju mekše, ali još uvijek dovoljno prepoznatljive.... Jako, jako lijepi radovi Love%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 14:27
Krasni radovi!
 
Primavera je izrazila upravo ono što i ja osjećam.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 16:18
Moram priznati da u potpunosti potpisujem Primaveru...oba su prekrasana i da moram birati neznam što bih izabrala...Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 19:16
Potpisujen sve što su cure rekle! Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.