Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 111>
Korisnik
Poruka
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 09:21
Predivno..prave proljetne boje..jaglaci i tratinčice su prekrasni
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 09:30
proljetne novosti su preslatke,al clivija je
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 10:18
Kako dobro "puniš" svoj vrt a i kuću, stalno nešto novo
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 10:41
Hvala na posjeti svima...smile79.
 
Moram pomalo popuniti sve praznine, koje su ostale od lani.......moram ipak vrt dovesti u nekakav pristojan izgledWink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 14:52
smile227preljepi jaglaci, tratinčice ali meni od svega najljepša camelija....prepredivna smile169moram je ići još malo gledati
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 14:57
Lora, pa naravno imaš i prekrasne crvene jaglace, jako su mi všeč (jel se tako reče), mislim da će danas koji doći doma ako ih ima u toj boji.
Inače tratinčice stvarno uveseljavaju ovaj početak cvjetanja, pa mislim da bi trebalo biti u svakom dvorištu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 21:02
I tratinčice i jaglaci su lijepi, posebno oni bijeli...
život je more
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 22:44
hvala, hvala
 
 
No moram ispričeti priču današnjeg obilaska MBM-a prije kavice,Išla sam kupiti dvije ukrasne teglice, kad sam došla na blagajnu, gle "čuda" u jednoj se našla
donja biljčica. I šta sam mogla bilo mi je "neugodno"pred blagajnicom i naravno platila sam i sad je kod mene
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 22:49
wow neobična ljubica Lora Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 23:11
Koliko nam je muke zadala ta prekrasna biljčicaWink. I ja bi da mi se slučajno nađu biljke, ali ih MM slučajno vratiLOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 08:10
Slika je ispala savršeno, baš je prekrasna, a znam da će drugi puta i šeflera uskočiti u kolica, jer sam vidjela kako se "motaš" oko nje.
Mljac, još sam "opijena" od kolača.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 08:24
Lora, proljetne su mi teglice baš lijepe.. Ja sam na poslu, ali sam MM zadužila nek kupi danas jaglace - rekoh mu bar 5 (a nadam se da je čul i ono "bar" pa da bude ih i više Smile )
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 09:57
Opet noviteti! Ma, neka, uživaj! Vidim Triša spominje šefleru. Nju ne kupuj, a dalje ti neću govoriti!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 10:30
smile227ljubičica je preljepa
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 13:05
hvala cure na posjetama, popodne ću poslikati nešto po vrtu, pa ću staviti kad stignem.......
Ja moram održati obećanje da ove godine vrt mora biti bolji od lanjskogaBig%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 13:41
Ljubičica je stvarno prekrasna
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 19:43
Loricaaaaaaaaa, ova ti je ljubica san snova....a tek fotka....kako si lijepo uslikala one listiće...tako se divno presijavaju...ma super!....naravno da si je morala uzet kad se već tako "besramno" ugurala u košaricu! Pozdrav za  tebe i Miškeca!!!! smile79
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2010 u 23:02
Flavijica, kod mene kamo god krenem, ako ima cvijeća u blizini, uvijek se nešto "bezobrazno" ugura, a ja "sramežljiva", pa onda "ne znam" reći blagajnici znate to je zabunaWink.....Miškec maše repom.......
 
Danas je bilo prekrasno vrijeme, sunčano toplo, pa nisam mogla izdržati u kući.Naradila sam se i sad sam tako umorna kao da me netko smile232smile225
 
Uspjela sam ponešto poslikati, pa si malo pogledajte
 
Druga kamelija, puna ppupova, ali nikako da procvjeta
 
 
Preklanski crocusi, procvali, ostali tek izviruju
 
 
 
 
Skimmia na svom mjestu
 
 
Ceanothus takodjer
 
 
i Grevillea
 
 
Neke od mojih Heuchera
 
 
 
 
Hebe, mislite da će preživjeti?
 
 
N kraju Lantanini pokloni sa prethodne kave
 
Senecio augulatus
 
 
Gazanie
 
 
Lantana
 
 
Šmrčkina Vinca je preživjela zimu
 
 
 
Zaboravila sam poslikati Lantaninu Pcifičku krizantemu i ostić
 
 
Da, i Siningia je procvala
 
 
 
Ima još toga i od ostalih forumašica. To ću poslikati kad stignemi  i kad procvate........
 
Sada  još sutra malo nešto da završim a onda slijedi sijanje, pa sađenje.
A u medjuvremenu, tko zna što još uskoči negdje.
 
Da današnji završetak je bio pranje terase. Najednom mi je guma ispala iz ruke, guma je ko zmija letjela na sve strane a jam se pošteno istuširaala, došla u kuću mokra kao miš. Rezultate ćemo vidjeti sutr<aLOLLOL
 
 
 
 
 
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 00:13
smile99smile39smile227

Pribilježavam se za pelc koraljne zvončike i to svih vrsta koje imaš, jedne godine kad budesmile143
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2010 u 01:46
svakako, pa kako bi mogla da ti ne dam, nakon svega što si ti dala. Kad dodješ birat češWink
P.S Idem spavati,jer jedva gledam, već vifdim dupla slova
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.