Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 80>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:07
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana iris iris napisao:

ajde kaćo....nemoj me kopirat Big%20smile

nebi ja tila,a kad moranLOL..aj ti prva kreni da te mogu i dalje kopiratWink
 
 
Meni se čini da ti i ja ovdje stvaramo naizmjenice...
 
Kaada tebe "primi" mene "pusti"!!!LOL
 
I da Iris, a šta si se ti ulijenila...moram te ovdje javno "špotati"...LOL
 
 

to je vec postalo standardno cini se..sta ti se cini oce li te uskoro pustit,da znam kad cu vise nesto napravit..iden carat
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:09
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

neću da se sramotim Tongue žiri u moj glavi je rekao Thumbs%20Down

taj ziri je nekompetentan garantsmile40
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:08
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

evo sam se prepala Tongue
Pa to mi je i bio cilj, da te preplašim...smile96  smile96   smile96
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 20:31
kaća imaš 1600 postova.. . čestitam
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 21:17
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

kaća imaš 1600 postova.. . čestitam

pazi stvarno,okruglo,kako si samo sinjalaClap,hvalaaaHug

Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 11:20
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

evo sam se prepala Tongue
 
Uh, super mi je kad se Iris prepadne! 
 
Onda joj avatar ovako izgleda!  
 
xoxo%20-%20%5bxoxo%5d%20-%20x
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 11:23
Od sretne do anksiozne mica mace? Jako dobro Dori! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:07
A šta je ovo Iris,  svidila ti se moja maca za avatar? Više voliš igrat na bad gay foru, a? 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:11
aha...možda se ovako i mene neko prepadne Tongue
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:17
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

aha...možda se ovako i mene neko prepadne Tongue
 
Uh, evo ja već jesam!bailar%20-%20bailar%20-%20gif
 
Eto, danas sam raspoložena, nemoj me uzet za ozbilj. 
:mad:%20-%20Mad%20-%20scurvy
 
Nego, moja svemoguća moderatorice, možeš li ti meni na avatar stavit sliku koju oću, kako da ti je pošaljem, ili da je samo pustim ovdje? 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:19
možeš na  pp
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:19
Cure oprostite što vas prekidam LOL
 
Ja sam samo htjela pitati Kaću kada ona misli staviti nove radove ???Smile
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:21
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Cure oprostite što vas prekidam LOL
 
Ja sam samo htjela pitati Kaću kada ona misli staviti nove radove ???Smile
 
 
Kaćo, čekamo nestrpljivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:36
jeste se vi to urotile,pa mi nedate na drugu stranicusmile102zenskice sigurno misle kaca stavila radove,pa klikaju,a ono nista..
dori tebe cu tuzit odvjetnickoj komori zato jer nista ne radissmile61..ne mislin na posa,nego na decoupageLOL(kad ce vise nesto iz tvoje radionice),i jos zato sta si danas izuzetno dobre volje,a ja nisan,e nemore to takosmile52....aj na kavi ces mi srocit tuzbu,a dok smo u dobre da te nesto pitan,zapravo vec sam pitala ali ocito nisi vidila,oni pitarici ka moji,jesan dobro razumila da si ih kupila u peveca,bilo ih je nestalo a trebaju mi za neke nase forumasice,i koliko sad kostaju.?
proljece trljan ruke jer te je napustila inspiracijasmile126,sad ja nastupanLOL,toliko o tome di su mi radovi..nema ihsmile60
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:43
pa neka gledaju galeriju ispočetka....neke radove su sigurno već i zaboravile Big%20smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:47
Nema nikakvih tužbi, još da trošite vrijeme i na takve gluposti! Ajmo svi, u glavu zabit u zalihe salveta, kistove, spužvice i ostale alate u ruke i na posao! Nema zabušavanja, bit će svima smile232(meni baš dobar ovaj anti - smajlić!)! Sad će netko opet reći - Izzy gonič robova! Ma niiiiiisaaaam! smile222
E, neki dan sam naletjela na nekom od topica na božićni swap... Zašto toga nema onako, malo češće? Čini mi se kao zgodna idejica, razmjenjivati tematski radove? Pitam to ovdje, ne znam gdje bih, a Kaća ti si onako (uz Iris) autoritet ovdje... smile188
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:48
I ne trljaj ruke dugo draga - naručila sam Proljećki staklo za satove, sad kad ju sljedeći tjedan prime urarski porivi, neće joj biti kraja! smile180
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:50
pa nema jer je svima lijeno organizirati Tongue
 
eto ti se potrudi Big%20smile ali nemoj u kaćinoj temi LOL danas smo ju dovoljno zaspamali cccccc
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:55
Ah, ako je samo to razlog, onda nema problema! Kad krenem s godišnjim sljedeći tjedan posvetit ću se toj misiji, naravno ako bude zainteresiranih! U tom slučaju je najbolje otvoriti novu temu, zar ne? Nisam ni mislila ovdje... smile60 Thnx Iris!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:02
E jeste prave babe!!!
 
Gdje god dođete zasjednete i ne zna te se maknuti!!!LOL
 
Mislim da će Iris poluditi s nama, baš smo prave brbljivice...nešto sam htjela kaći napisati, ali ste me sada zbunile...moram ići ponovno pročitati...
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.