Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 00:23
Lantana nemam više što reći a da ne ponovim već sve rečeno., sve pohvale, prelijepo. Dakle ona crvena bugenvilija, boja joj je smile79, a kad naraste koja će to tek biti ljepota.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 07:33

Ma prekrasno, onaj bijeli puzavac se zove rožac prilično agresivan -ja volim takve biljke malo traže a razrastu se ko lude-  kod mojih se tek naziru pupoljci-a za žute perunike stajem pristojno u red i čekam Embarrassed

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 10:37

Još sam ti zaboravila reći da nisam odavno vidjela tako lijepo napravljen zidić!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 22:25
Evo da se javim , ludnica na poslu i doma imam čak i prve goste.

Rose, baš bi voljela da jednom dođeš u Bol, sigurno nećeš natrag praznih ruku.

Korijenko super je ovo što se mi tako darujemo cvijećem, sjetiš se onoga tko ti je dao i imaš nešto što možda nebi imao.

Otok, ma daj, pa kod tebe je prekrasan vrt, pun svega i svačega, a dio je već i kod mene...

Anaide, majčina dušica je stvarno prekrasna, toliko se rasijala da sada imam sigurno desetak većih grmića. Prepuna je cvjetova i u kombinaciji s plavim i žutim perunikama super izgleda.


život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 22:31
Niho, Hoya i Baka smile79
Bergenija samo ti odmaraj i uživaj, ali znam da je i kod tebe prekrasno...

Fuksija, meni nije jasno kako ove perunike tako cvjetaju, to je suho tlo, a kako je nagib sva se zemlja isprala i pola gomolja je vani, ali one i dalje cvjetaju.

Shasha ako stavim ležaljku opet nećeš slikati svoj vrt, a ko zna kad će Andrea opet k tebi da vidimo malo cvjetnog carstva.

Lana2 jako mi se svidjela bugenvilia kad sam je vidjela, još sam se premišljala, a prijateljica kaže ma uzmi dok su tu u Bolu inače ćeš morati u Split po nju i eto je...


život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 22:37
Cvetlin stvarno je agresivan taj rožac, ako ge malo ne pogulim ugušit će sve okolo, ali ima lijepe listove i sada je pun cvijeća. Za perunike žute se samo sjeti kad bude...

Hoya sve na mojoj kući s kamenom je radio moj brat, mlađi, koji je konobar, a stariji je kamenoklesar, ali on samo piše slova na kamenu i ornamentiku..., a ja da bude komletna familija u kamenu gradim ove suhozide, jer neznam kud ću s ovim pustim kamenjem, još to nije baš dobro, ali već sam malo uvježbala.
život je more
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 20:46
Lantana, predivne su perunike i žute i plave (moji favoriti), Tongue a tvoj rožac se primio! čini mi se da mu ne treba puno njege, osim sunca?
Tvoj vrt je, a šta da kažem, fantastičan!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 23:35
Minimode ove žute su stvarno posebne, nekako im je velik cvijet i jako puno cvatu, danas sam ih uslikala u svim pozama, pa evo malo slika za sve ljubitelje žutog cvijeća i perunika.













život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 08:59
¸Prekrasne su, a ova na zadnjoj slici baš nam je lijepo isplazila jezik
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 09:03
Slučajno sam naletila na sličicu i naziv ovog tvog cvijeta, ima ga puno i u nas, ima ga i u bijeloj boji, mi ga zovemo babino drvo, a zove se centranthus ruber
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 09:25
Perunike smile227
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 09:51
smile190
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 09:56
 
 
ovi ljubičasti grmići, što je to? Slatko izgledaju u kamenjaru
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 10:07
Lantana evo i mene konačno!!!
 
Pregledala sam unatrag par stranica i opet ostala bez riječi.
Vrt je zaista pre,pre,pre krasan!!!Ne želim se više ponavljati idem opet uživati...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 10:37
Otok super da si našla ime ovom cvijetu Centranthus ruber, nisam ni znala da ima u bijeloj boji, bijela mi je ljepša, meni se je toga toliko rasijalo da raste čak iz rupa u stepenicama, jako se raširi kad je velika biljka, ja ga porežem do dna i opet nikne.

Tija oni grmići to je timijan, ali onaj divlji neznam kako mu je latinski naziv, mi ga zovemo majčina dušica, jako je dobar u čajevima, za bolesti dišnih puteva.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 10:46
Korijenko, Kontesa i Proljeće smile113
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:20
Ovaj vikend je bio laganini u vrtu. Prvo sam posadila neke nove krasule i sukulente koje sam dobila od Otok smile78
Sve jedna ljepša od druge













Ovaj pitar sam našla ne otpadu, ostrugala ga i opiturala i tu su mjesto našli neke stariei neke nove krasule.

život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:33
Au Lantana  šta mi radiš koja ljepota------------kako je to sve ama baš simpatično svaka častsmile78 i neznam šta bi više da kažem od sad samo ćutim i gledam jer nemam riječi više da to sve hvalim što ti radiš sa cvijećem - Evo ti jedna velikasmile79
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 17:16
Lantana nemam riječi za iskazati oduševljenje gledajući tvoj vrt, kamenjar, raznovrsno cviće ma nema šta nema  smile120
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:14
Lijepo vas je OTOk obogatila cvijećem.
Nego, ja se kao i ostali stalno divim tvojim vrtovima, a nikako da te pitam: Koliko godina ti uređuješ svoj okoliš?
Nekako mi se čini da mi do takve slike dvorišta poput tvojeg treba još mnogo godina!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.