Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 22:18
Ovo je u garaži
 

 


 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 22:22
a ovo je u maloj sobici gdje nitko ne obivata
 
 
ovo je rasad za proljeće
 
 
 




Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 22:29
Ti si se dobro pripremila za proljeće, bit će slatkog posla......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 22:58
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:






a sad malo što sam spremila za proljeće iako je to dio jer dio je u kotlovnici pa mi se nije dalo po kišurini izvlačiti.
 
[IMG]http://imageshack.us/a/img585/1516/pc211120.jpg" />
 
[IMG]http://imageshack.us/a/img845/5959/pc211117.jpg" />
 
 





E sad više nemam komentara, šopingholičarko. Ali imam pitanje. Podsjeti me molim te gdje sam vidjela ove ukrasne teglice koje imaju naprijed pločicu za pisati? Odnosno gdje si ih kupila?

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:43
aralija izgleda meni da ti s marende ne donosiš samo cvijetiće nego i posudice.o njihovoj ljepoti neću više pisati-osobno sam se uvjerila
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 18:51
Zavirih u svako ćošence...i mislim da i one maćuhice zaslužuju koju fotku,s obzirom da se lepo drže napolju    zar ne?   
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 16:43
Broj sukulenata ti je jako narastao.Dobro si se pripremila i za proljeće,morat ću šetati tvojim kvartom.Samo da ti šapnem, vidjela u novinama ,dolazi vam uskoro još jedan veeeliki prodavatelj sukulenata.Kako ti svi jako lijepo izgledaju,povećan broj u kući neka te brine.
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 18:18
smile227aralija pa ovo je svesmile120
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 19:04
Vidim ja da je netko često na brzinskim "ručkovima" smile96

 A znaš da nije ni tako loše bitismile49smile49 !!!!!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 19:55
...ajme koka, ti si poput vjevericeLOL, skuplja se za sezonu navelikoLOL, što biljaka, što tegliClap...tvoje stubište će uskoro biti poput natalijinih škalaWink, kada nabaviš nove police i na njih smjestiš sve ovo kaj ti je po garaži i drugim sobama...amarilis je jako lijepiSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:00
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

aralija izgleda meni da ti s marende ne donosiš samo cvijetiće nego i posudice.o njihovoj ljepoti neću više pisati-osobno sam se uvjerila
 
ajama, što da kažem, pa te posudice same uskoče u kolica a da se i ne okrenem i na blagajni ajme majko.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:02
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Zavirih u svako ćošence...i mislim da i one maćuhice zaslužuju koju fotku,s obzirom da se lepo drže napolju    zar ne?   
 
Betty obećajem sutra kad se vrijeme popravi malo ću ih poslikat, ova stalna kiša ne da mi navečer slikat ali dolazi sunce.Wink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:09
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Broj sukulenata ti je jako narastao.Dobro si se pripremila i za proljeće,morat ću šetati tvojim kvartom.Samo da ti šapnem, vidjela u novinama ,dolazi vam uskoro još jedan veeeliki prodavatelj sukulenata.Kako ti svi jako lijepo izgledaju,povećan broj u kući neka te brine.
Camellia , je, jako je narastao, ali neću više , moram se skulirat pa ovi doma će me izbaciti iz kuće, kažu da više posvećujem više pažnje teglicama nego njima, a za ovo što šapćeš jedva čekam, ovi jambo plakati me već izluđuju.Shocked 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:10
Originalno poslano od člana dmirce12 dmirce12 napisao:

smile227aralija pa ovo je svesmile120
 
dmirce12 dođi opet bit će novitetaTongue
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:18
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Vidim ja da je netko često na brzinskim "ručkovima" smile96

 A znaš da nije ni tako loše bitismile49smile49 !!!!!!!
 
anđo ovi brzinski me koštaju, zasmile49vjeruj ima vremena, treba smile213proljeću
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:23
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...ajme koka, ti si poput vjevericeLOL, skuplja se za sezonu navelikoLOL, što biljaka, što tegliClap...tvoje stubište će uskoro biti poput natalijinih škalaWink, kada nabaviš nove police i na njih smjestiš sve ovo kaj ti je po garaži i drugim sobama...amarilis je jako lijepiSmile
 
RS nisam poput vjeverice, one su vrijednije od meneCry. A Natalijine škale rijetko tko može nadmašitiClap Ovo što je u garaži i sobici stvarno treba još jednu , dvije police a o tom otom- potom, priprema MM je u tijekuLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:42
Bacopa još stidljivo cvijeta naravno vani
 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:45
campanula (zvončić) stidljivo pustio cvijetić, također vani
 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:47
a evo i kumqvata, još ima plodova

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 23:52
ovo je za kraj onoga što uživa vani, (osim maćuhica o njima sutra)
 

 

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.