Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 58>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 21:10
hvala koka...danas pauzaaaaaaaaaaa
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 22:11
sve ti je lijepo, ali mene svjecnjaci odusevljavaju
to mi je super
ali dosta nocnih smjena
ajd sad na spavanje Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 22:14
neznam sto mi je ljepse svijecnjaci ili ogledalo,ta salveta odusevljava..smile126
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2009 u 22:24
kaca fala mila
 
jao gortyna kad krenem u krevet i onda vidim nekaj nezavrseno i ostanem u kuhinji do jutra....ma danas sam smirglala nesto i sa smirglom si zdrapala kozu na prstu tako da mislim da bum zaista pauzirala danas....valjda ...hehehe
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 01:10
predivnooo
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 10:08
fala rose, bdw danas ponovno saljem kovertu tebi
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 16:51
nemreš vjerovat,danas u jassinom dućanu nema ništa
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 18:18
sve je to ispod pulta
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 23:47
anci i gogs bu bilo po goloj,,,prvo urlate na mene da malo usporim, a sad kukate kak nema nista...sam da velim da sm radila ogledala i magnete, i poslikam kad bu gotovo, a danas spremala stan cijeli dan a i bili hippy u kompletu  kod mene...to je bilo predobro, mislim da bu susebi isli van kad cuju slijedeci put da imam goste..hehehe neka im bas, tak da nikaj od rada
 
cekajte malo, odmaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammm
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 08:59
Stvarno, imaš 4,5 sata do buđenja, bojim se da će ti biti previše sna! Bravo, dobro društvo je afrodizijak (ma mislim za život ne na ono što si ti posmislila, sram te bilo!)
Na vrh
Alma View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 09:54

prekrasni radovi... Samo mi nije jasno kad stigneš to sve napraviti.

 

 
 
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 13:09
Alma, Jassi ti je turbo mama......e da ja samo to
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:25
franjeeeeeeeeekkk  kad te ja primim
 
hehe cure ja sam nekaj malo radilaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:25
o ogs fala lepa
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:39
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:42
Magnetići su prkrasni.....još su i ljepši u živo

....ali ovo ogledalce ( crno-bijelo-crveno ) definitivno po mom ukusu
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:44
meni je sve lijepo..slažem se sa hippy...ovo crno crveno bijelo za nijansu odskače
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:46
o fala curice moje, meni je ovo morsko priraslosrceku....valjda zbohg izsmirglanih prstiju...hehehe
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:48
draga prekrasno. ogledala su mljac :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 09:51
fal aninoooooooooooooo
 
hippy ti bu nekaj donesl ana radionicuu...lalalaaaaaaa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.