Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za moju dušu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za moju dušu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 125>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 14:33
Tvoj vrt je ipak nešto posebno na ovom forumu, toliko rzličitog cvijeća, prekrasne kompozicije, puno vrsta rzličitih boja i varijeteta, svaka čast, prekrasno Clap.
I ja sam jučer vidjela ovakvu zmiju kod mene, znam da je bezopasna, čak i korisna, ali kod mene na Braču ima i poskoka pa se uvijek prestravim kad vidim zmiju.

Ova kombinacija mi je prekrasna

život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 15:26
smile71sve je lijepo ali hosta mi je u srcu
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2010 u 18:53
predivan vrt
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 15:14
Muhleeeee....... ma znan ja da imaš puno posla oko grožđa....... ali fale mi slikice tvog vrta a znan da je sad famozan.... počinju sedumi, asteri....... ajde pliz.....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 22:57
Pozdrav! Krasna okučnica i predivne biljke! Clap Nadam se da ću uskoro i ja pokazati svoje skromne biljčice.Big%20smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 23:36
Biljke su sve predivne osim one sive ispod kamena, Confused. Graničice su smile227
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2010 u 23:44
Ah, te graničice...
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 13:21
Pa kaj je s tobom i tvojim vrtekom?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 11:41
Mogu samo zamisliti kako je sada u tvom vrtu...smile181
život je more
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 23:49
Cimicifuga , Lantana

Meni vrt ljeti ne izgleda baš najbolje radi suše zato izbjegavam ljetno cvijeće.Evo nekoliko slika...




Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 23:50
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 23:52
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 23:52
Ma legendooooooooooooooooo pa gdje si mi bolan baš sam se tebe jako poželjela ----za dolazak slikica prekrasna ------smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 01:07
Muhlenbergia, ako je svaka i svaki od nas  vrtlara krijesnica po veličina svjetla koje ostaje nakon njega onda si ti sunce koje nikada nestat neće!!!
Pogledala sam svih 46 stranica u dahu i moram reči ovo:  IDEM SPAT, OVO JE LUDILLOOO!!!!  sUTRA MORAM PONOVNO POGLEDAT OVO ČUDO OD VRTA JER SADA MISLIM DA TO NIJE STVARNI NEGO FATAMORGANA!!!1smile211smile60smile91!!!!!  Tko će poslije toga spavati, MAJSTORE 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 07:09
I mene je, kad sam došla, mučio nedostatak cvijeća u mom vrtu dok sam gledala rascvjetane po forumu.
Ali, tvoj vrt je potpuno poseban. On je kao jedan rascvjetani park, s trajnim biljka,a grmljem, stablima, neopisivom ljepotom. Vidjeti tvoj vrt uživo bio bi, vjerujem, nezaboravni doživljaj o čemu svjedoči svaka slika koju si nam pokazao!
Zato molim kad imaš vremena slikaj i pokazuj nam tu tvoju čaroliju!Big%20smile 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 08:56
Tvoj vrt je predivan i rado bi prosetala
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 09:54
Tvoje sjemenkice perunika su posijane i ovo im je 3 tjedan...a granićica je već nikla jedna...hvala puno...krasan vrt...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 14:40
nemam riječi za ovu raskoš i šarenilo! naprosto p r e d i v n o! svaka čast vrtlarici!Tongue
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 18:47
Jel to zelena žabica u kaktusu,ako ja dobro vidim...Tongue
Mislim da smo ti svi na forumu zahvalni kad ti postaviš slike tvojeg vrta Clap,dakle kako kaže Baka ako imaš vremena i volje onda bar malo podijeli nama
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 08:52
smile227 konačno slike i to još kakve Thumbs%20Up
Sve tri sigurno spremam u posebni file koji sam nazvala Muhle - desktop, ova zadnja je za sad ko stvorena Hug
Mogu samo zamišljat kako ti je sad divno u vrtu. Kad sam otkrila tvoj vrt isto sam pomislila ko i freeland i ostala iznenađena da uopće postoji toliko vrsta narcisa i perunika, brojila ih i brojila, uspoređivala ih i stvarno svi su različiti WOOW!! Toliko vrsta u jednom vrtu, rjetko se viđa...........
Kako sam skapirala po tvojoj priči i slikama proljeće je najljepše u tvom vrtu, možda ipak da šetnju "uživo" ostavim za proljeće, kad procvatu trešnje smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 125>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.