Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 83>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 12:30
Medek,gladiole su ti cukrene,a ščir i cosmos medeni kak tiClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 14:17
Medo imaš najljepše gladiole na forumu Clap
život je more
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:04
Hvala svima na posjeti i tolikim pohvalama mojim gladiolama
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:10
Zbilja su ti lepeeeeeeeeeeee gladijooooooooole!
Al ti to znaš!!!
Sreća pa nemaš bananu! Dobila bi dropčobolju od smijanja!
Onda bi tekst zahvale malo drugačije glasioLOLLOLLOL
 

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:26
joj lilika jesi šašava LOL falit ćeš nam sutra Confused
nego...jel ima netko viška bananu da ju medo udomi? smile156
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:36
Nemojte mu dati bananu ako mene slušate!
Onda bi mu mi pisale; Joj medo, kak imaš prekrasnu bananu!

A on bi nam odgovarao: Hvala svima na posjeti i tolikim pohvalama mojoj banani.

Idem, ne mogu više!!!!smile195

P.S I vi ćete meni faliti, između roštilja, janjetine ispod peke i torte, koju moram ispeći ujutro!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:41
ooo pa idem ja k tebi sutra onda smile156
nebum komentirala to divljenje potencijalnoj medinoj banani..prestani čitati knjige smile156
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:45
Neee, to je čisto mogući tijek razgovora, ja ti ne čitam uopće, osim interneta niš u zadnje vrijeme.

Pa dojdi, bude valjda ostalo nešto za glodati.LOL


Medek,ne ljuti se na nas, samo ti sadi, a nek ti družica tu i tam zravna kičmicu, lijepo se provedite na kavici i nadam se da buš dobil svašta za posaditi!!!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 21:50
oo rebrica janjeća su fina za glodati LOL (silno se ispričavam vegetarijancima...svaki puta poslije toga odem na ispovijed grijeha) Embarrassed

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 22:00
Zante kaj vi dve! Da ne znam s kim imam posla još bi čovek pomislil da vam kaj fali
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 22:02
Ah, Konti fale rebrica, meni ne, ja bi nekaj slatko!!!smile195
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 22:05
bome istina je LOL dobro lilika kaže LOL
a ni ja nemam bananu u vrtu LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 23:58
Medo rekla sam ja da u tebe ima puno toga lipoga,ona prva gladiola šta si je uslika ,od svega lipoga ona mi je još najThumbs%20Up Ma hajde ti lipo fotić(ma nije težak)pa na konpić i pokaži nam još,onako zaredaj slikiceWink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 04:23
Dobro kaže Lantana da imaš najljepše gladiole na forumu.
Nego, stvarno, kako to da nemaš bananu LOL ?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 07:31
stvarno su divne gladiole
i da ti se oni pelceri svi prime
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 08:21
Medo, svaka Ti čast. Clap Osim što, kako vidim, marljivo njeguješ svoje zeleno carstvo, što kroz postove uspijevaš izaći na kraj sa svim svojim obožavateljicama, još i pečeš kolač za Zg kavicu. Pa toga nigde nema. Čiro bi rekao: "Čudo"
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:50

Medek prek preveč dugo nema novih slikica!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 23:09
Dragi medo samo ti odmaraj vidim ja da se oko tebe motaju sve ženske a da ti napraviš kakvu akciju u uređenju vrta, a možda i ne tko zna šta bi se sve moglo naći u ženskim torbama, vrt u cijelini ti je zaista prekrasan a ja moram pohvaliti već sigurno znaš "gladiole" posebne su.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 16:31
dugo me nije bilo u mom vrteku pa me evo danas s malo noviteta, al prvo da vas sve lijepo pozdravim i zahvalim na posjeti. konte i liliku ne bum ni komentiral

Miro evo danas sam poslikal nekaj sitnoga pa... hvala na pohvali gladioli i ostalom

Hoya hvala, a banana stiže uskoro   

Gioia za sada izgleda da će se pelceri primit

Hvala Inox, nikad mi nije bio problem suočiti se s novim izazovima , al nije baš neko veliko čudo

Anaida, evo nekoliko uskoro...

Smail hvala na pohvalama gladiola, kroz par dana bi trebala procvast i posljednja, a baš me zanima kakva će biti. Kaj se radova tiče, nekaj se dogovaramo da bumo složili skoro, ali bumo vidli kam bu se prvo išlo...

Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 16:49
i evo i tih slikica, al fakat par njih

cosmosi su mi skroz povaljani od vjetra i teških grana natopljenih kišom u proteklim danima. nekak se bojim dizat ih da ih ne polomim



za ovu tetu nisam siguran kaj je pa samo stavljam slikicu, a sirota je usamljena u onom mom đumbuseku



bugenvilija cvate već treći puta ove godine i pokušava odolijevati ovim prohladnim danima bez sunca. mislim da joj bu pasalo ovih par sunčanih dana



e sad, za sve ženske s kave... bio ja u pohodu kod roditelja i mami očistio vrt od ovih malih kopriva. ima ih naboranih i onih okruglih listova pa na sljedeću kavicu stižu i one...



kako sam neki dan malo šetao obližnjom šumicom, oteo sam joj i nekoliko paprati. privremeno su u tegli, dok im ne najdem stalni boravak u vrteku



kako rekoh, posjetih roditelje. kako su jako blizu save, a ta svakaj naplavi, i njoj sam oteo jedan panj koji će naći svoje mjesto pod suncem (ili oblakom) u mom vrteku.



i onda jedan batat kojeg sam dobio na zadnjoj kafici, a smjestio se na još jedan panj, ali tog sam oteo ocu. još nije sigurno hoće li poslužiti kao stolček ili stalak za cvijeće



i za kraj dvije slikice svih mojih sobnih biljaka (da se ne bi mislilo da nemam sobne biljke ). ovo sam si dal malo truda ovih dana jer mi fali malo kopanja pa da se makar malo zavaram da nekaj delam...





eto, toliko od mene za danas. Nadam se da svi uživate u ovom babljem ljetu još danas i nadam se sutra
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.