Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 81>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 23:00
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

milena, a mene nema par mjeseci i za sada sam samo preletila "pogledom" tvoje radove ali čim uhvatim vremena bacam se i na čitanje. Malo lažem, pročitala sam ono od juče - pa drugačiji "razgovor- odgovor" sa tvoje strane ne bi ni očekivala. Ni Kaća ne zaostaje - vidim da ste je zarazile (nije mi baš jasno kako ste to uspjele s obzirom na daljinu , Baš ste..... Nadam se da ćemo se uskoro    na pozdrav i Izzy

pa di si ti zeno,ako nisi znala, bas nam falissmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 23:06
Gogs, pa di si ti nestala?!?!? Baš mi je drago što si se vratila, sad će ti trebati tjedan dana samo da sve pregledaš ljepote ovdje na forumu koje su nastale dok te nije bilo, a onda nakon jedne smile121morat ćeš se i ti vratiti u formu, nema odmaranja! Kist u ruke i raspali! Heart
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 09:42
 
Stari rad u "novom ruhu"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 09:43
Gogs pa konačno si se vratila!!!
 
smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 09:46
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

E stvarno ste otkačene, cure drage... Gledam ove prelijepe slike, čitam vaše postove i valjam se od smijeha mada bi se trebala pokloniti tvom slikarskom umijeću drago Proljeće jer mi se čini da tu ima najmanje salvete, a puno više tvojih poteza kistom
 
A kad uhvatiš vremena poslikaj još jednom ovo drugo platno, doista se od odbljeska ne vidi najbolje, mada naslućujem nježnost jednog neobičnog morskog motiva... Thumbs%20Up
 
Primavera drago mi je da svratiš i kod mene, mi smo si ugodile večer i drago mi je da se puno smijemo i opuštamo od ovog stresnog života...
 
A što se tiče "klanjanja mome slikarskom umijeću" to ne dolazi u obzir...ja se tebi moram pokloniti jer ti si ovdje umjetnik...Smile
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:08
ajme, danas sam se jos jednom, ponovo zaljubila u ovu sliku...tako je...duboka...njezna...smirujuca...romanticna iznad svega...awwwwwwwww...Clap
smile211
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:16
Eeeeeeee to je to, znala sam ja daje do blica. Preeeeeekrasna je , nježna, oduševljena sam!!!!!! 
To je platno?  
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:17
Originalno poslano od člana plavi cvijet plavi cvijet napisao:

ajme, danas sam se jos jednom, ponovo zaljubila u ovu sliku...tako je...duboka...njezna...smirujuca...romanticna iznad svega...awwwwwwwww...Clap
smile211
Ma plavi cvijete ne počinji i ti opet o romantici...smile96
 
Tu temu smo već prošli jednom prije tebe...LOLLOLLOL
 
Ali sada ozbiljno....ta slika mi se svidjela jer je zaista posebna...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:19
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Eeeeeeee to je to, znala sam ja daje do blica. Preeeeeekrasna je , nježna, oduševljena sam!!!!!! 
To je platno?  
 
Da to je platno.Smile
 
Imam jedan kut koji mi se ne sviđa, tako da ću tu staviti dva veća i dva manja platna sa morskim motivima...
 
A kada sve bude gotovo na zidu onda ću poslikati da vidite kako bi to trebalo izgledati...mislim da će biti lijepo...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:22
super su platna....motiv je ovo drugom je prelijep
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:07
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
Stari rad u "novom ruhu"
 
Sika je prekrasna romantična i lijepo uslikana...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:26
a sta san ja rekla za drugo platno..preprekrasna salveticasmile141
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:28
proljeće ja sam oduševljena....sve je tako super složeno...da sam bar ja ta žena u šetnji...velika pusza i Clap
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:34
 Vaaaauuuu!!!!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:39
Kaća ti ćeš dobiti jednog  smile52i to od milja....To jest dala sam ti dva plivadona!!!
 
 
 
Anđelka SmileSmileSmile
 
Orca i ja sam oduševljena slikom, zato sam je i napravila... 
Daj si zamisli da se tu šetamo...ajoooj koja ljepota!!!Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:41
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

a sta san ja rekla za drugo platno..preprekrasna salveticasmile141
Pardoniram draga, ali ovo nije salveta nego print...
 
Zato se malo vidi prijelaz, jer je papir...Smile
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:48
ja sam odmah rekla da mije ova favorit...ajme, ipak sam romatičarka smile42

ra d je prekrasan... + 5 za motiv, izvedbu i sveukupan umjetnički smile114dojam...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:48
ovo je tako lijepo, oduševljena sam, super, super, super...
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:56
Puno mi se više sviđa prva slika,više mi je "naša",koća,crkva,jedrilica,lukobran....i krasne boje!
 
Možda bih...samo sugestija..produžila i kopno i lukobran do krajnje lijeve strane slike i na vrh desne strane lukobrana dodala lanternu(svjetionik) s neke druge salvete ili nacrtan...
 
Ma i ovako je lipo!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:56
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

ja sam odmah rekla da mije ova favorit...ajme, ipak sam romatičarka smile42

ra d je prekrasan... + 5 za motiv, izvedbu i sveukupan umjetnički smile114dojam...
Nataša, nisi jednina romanitčarka...i meni su već prije postavili tu dijagnozu ovdje...LOL
Drago mi je da ti se sviđa ...Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.