Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 272>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 22:31
Ma bolan ti to nebi od mene odbila ni za živu glavu tako sad kad budem išla kod Triše tebi namijerno spremam paketić da imaš 1 malu kolekciju -a ti sad odbijsmile232-i baš sam sretna
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 22:34
minimode, ovo su dvije boje ruža na jednoj ruži. To sam se ove zime igrala i cjepila na ovu rozu (koja mi se ne sviđa) više boja meni omiljenih ruža. Mislila sam da nije ništa uspjelo - ali ipak se jedna uhvatila!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 22:34
niho - što mi radiš ....
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 13:01
Vidi - ovo je dosta:
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 11:08
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Niho, vidi kako je smrčko nezahvalna! Je l' se tako kaže: nije zahvalnasmile232!
 
Gio, spremat ću sjemenčice!


Ma kako nisam samo što ne mlatim kad mi uvrijede lantanuLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 11:10
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:



Sjećate se kad sam ove zime vježbala cjepljenje ruža. I bila sam tužna jer se nije niti jedna uhvatila. A danas iznenađenje: Ipak je bijela uspjela:
 
 


Ja sam vjerovala u tebe, ljubav prema cvijetu je pobijedilasmile213
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 11:17
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Za oponcuniju nemam riječi -prekrasan cvijet----ma jesi li i nju zalila rumom ko moju marmeladu----čim tako cvijeta a ja dok malo liznem marmelade ja propijevam -nešto ti ne štima .---Kraljice Mojasmile80


Blago tebi Niho ti si dobila marmeladu, a ja ližem samo žlicu
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 11:20
Došlaaa siiii ... Ti si dobila trešnje - nema kruha preko pogače
 (copy - paste - kako dobro!)
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 11:25
Krasno cvijeće imašsmile99, sedumi su prva liga  .
Zaljevaj ih , kod moje mame su napredni u vodenoj zemlji.Drago mi je da sam malim dijelom dio tvoga vrta.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 13:10
Hoya, čestitam na uspjelom cijepljenju ruže.
Sve si mislim da ću i ja probati.  Toliko sam puta gledala svog tatu kako cijepi i voćke i ruže, da čak mislim da bi i ja znala. On je bio pravi stručnjak, naročito za agrume (na istom stablu na polovini i danas rastu naranče, a na drugoj polovini limuni), a i na ruži je znalo biti različitih boja.
Ali ja sam samo gledala, a nisam probala, a njega više nema...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 14:58
Hoya ti si genijalka, što sve nećeš probati napraviti i to uspješno. Ponosna sam što te poznam i što mogu skoknuti u tvoj vrt svaki dan ako želim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 15:10
Hoya svaka čast, stvarno si svestrana. Nisam samo u tvom predivnom vrtu među cvijećem nego sam zavirila malo i u tvoju kuhinju, kakvih tek tamo predivnih stvari ima. Mislim da mi je bolje da ostanem među prekrasnim cvijećem ako ne želim postati trokrilni ormar.Wink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 15:54
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Hoya, čestitam na uspjelom cijepljenju ruže.
Sve si mislim da ću i ja probati.  Toliko sam puta gledala svog tatu kako cijepi i voćke i ruže, da čak mislim da bi i ja znala. On je bio pravi stručnjak, naročito za agrume (na istom stablu na polovini i danas rastu naranče, a na drugoj polovini limuni), a i na ruži je znalo biti različitih boja.
Ali ja sam samo gledala, a nisam probala, a njega više nema...
 
Da ti OTOk na ovo odgovorim ponovila bih tvoje riječi.
 
I ja sam samo gledala, a nisam probala, a njega više nema... Cry
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 15:56
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hoya ti si genijalka, što sve nećeš probati napraviti i to uspješno. Ponosna sam što te poznam i što mogu skoknuti u tvoj vrt svaki dan ako želim.
 
Što bih ja bez vas ? WinkWinkWink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 15:57
Originalno poslano od člana lana2 lana2 napisao:

Hoya svaka čast, stvarno si svestrana. Nisam samo u tvom predivnom vrtu među cvijećem nego sam zavirila malo i u tvoju kuhinju, kakvih tek tamo predivnih stvari ima. Mislim da mi je bolje da ostanem među prekrasnim cvijećem ako ne želim postati trokrilni ormar.Wink
 
Dođi u moje društvo trokrilnih ormara ... Baš te briga ! LOLLOLLOL
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 16:03
Ti si krenula prema uzgoju kaktusa?
I ti da si trokrilna, onda vi u Rijeci nemate pravu mjeru za trokrilni taj mora biti bar 120 cm, a koliko po slikama vidim ti još uvjek spadaš u jednokrilni.
 
Cvjeće je predivno i zbilja neznam što bih izdvojila
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 19:35

Ovo nije moj dnevnik, ali moram ovdje jer mi se neda tražiti ga i sav je prašnjav kad ga dugo nisam dirala.

Moji dragi ukućani sređuju vrt i čim se ja okrenem iščupaju mi cvijeće. Tako mi je MOJA PRNCEZA KĆER ogulila 2 vrtića sa alstroemeriama do zemlje.
I što je najblje divi se kako je sada uredno.
Sutra neka sama čisti korov - sve ću poguliti i neću silaziti više ... Bjesna sam ko pas!
 
(ako netko ima smalića sa bjesnim psom neka mi ga slobodno zaljepi na ovu poruku)
 
Nije bjesan - ali bježi da ne vidi
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 20:49
Evo dok vaši vrtovi bujaju plodove moga rada MPK je "uredila" i jako se divi ovoj ljepoti:
 
 
Sve je u redu, sve štima - došla je pomoći i uredila po svome.
I ovo je borba mene i mojih ukućana. Ja želim cvijeće, a oni zelenilo. Tu bi navodno trebalo staviti "nešto". Nije problem, ali zar baš sada kad je sve bilo u cvatu.
Zašto ne na jesen? I naravno trebala bi to učiniti ja, ali onako kako se sviđa njima, a ne meni.
I nemojte se iznenaditi kad vam za koji dan stavim slične slike ostatka dvorišta.
Šutim - srce će mi puknuti za mojim biljčicama koje sam cijelu zimu njegovala od sjemenke do cvijeta.
Uživat ću u vašim vrtovima, jer znam da će na ovoj zemljurini za koji dan niknuti goli korov, ali ja ga više ne mislim dirati! 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 20:53
smile43suosječam sa tobom  smile78
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 20:55
Hvala bromelija, suze mi teku jedna za drugom!
 
Ona biljka na donjoj slici je kana koju mi je lantana poslala. A okolo su sve bile alstroemerie! Eto, barem ona da mi ostane!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.