Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 109>
Korisnik
Poruka
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 19:33
prekrasan poklon
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 16:40
Stvarno prekrasan poklon!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 11:46
evo me nakon dugo, dugo vremena izbivanja...
na samom početku se ispričavam zbog loše kvalitete slike jer imam neki prastari fotić koji jedva da slika, a onaj prethodni je u školski, pa se sada ne mogu sa njime samo ja koristiti kada i kako se sjetim, kao preko ljeta...
no, da ne duljim...
dakle, naručitelj radova je želio, zapravo željela, da ima tigrove... ja sam predložila da to budu bengalski i da napravimo nešto radikalno, neubičajeno, ono, crno bijeli kontrast...
kako je rad dalje napredovao i naše dogovranje, naručitlejica je poželjela da rad bude što jednostavniji, bez puno cifranja i kićenja...
kada sam napravila crnu pozadinu,i stavila tigra...moram priznati d ami je bilo prmorbidno...odlučila sam dodati vitic srebrne boje, da se što više stapaju sa tigrom... a onda sam se i malo zaigrala sottijem, i to tako, da sam na tigra utrljala crni prah, a na srnu pozadinu srebrni prah...
sada se pomalo igram idejom da vitice izdignem kontur pastom... ni sama još ne znam učiniti to ili ne...




Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 13:39
nato ideja da izdignes vitice kontur pastom je odlicnaThumbs%20Up..a slika je fenomenalna,bez imalo pretjerivanjasmile141smile211
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 14:21
Potpuno se slžem s Kaćom. Fenomenalno!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 14:36
I ja se slažem s ovim tetama prije mene. smile198.
Jako lijep rad a i slika jesmile227
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 15:48
smile227 kak lijepa slika tigra, a raspucavanje ti je ispalo prepredobro, patinirala si taman kol'ko treba, diskretno a opet da se vidi...majstorski rad draga Nataša smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 17:30
smile227kako dobra mica-maca!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:50
Uopće nisam skužila kaj si sve radila sa ovom slikom,ali jedno znam...slika je savršena.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:22
kolegica je dala salvetu sa anđelekima i zamolila da joj napravim tanjur... nisam htjela namejrno, ali odmah me povuklo na božićno raspoloženje...kaj da radim, kad me anđeleki odmah asociraju na božić....
tanjur sam nakon dekupiranja prebojala zlatnom akrilnom bojom i na to stavila bambusov papir, te na taj način zatvorila tanjur sa stražnje strane...




Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:32
Prekrasni anđeleki!!!!!!! Poseban mi je ovaj naslon kak su se na zlato naslonili. Si one note malo zapalila ili su takve bile?
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:35
božice... spalila sam ih...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:44
ajme kako su ljepi
reci mi bijela podloga je bijeli bambus ili?
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 12:02
martina... bijela podloga je boja...
kada sam zalijepila salvetu, ond asam blago utapkala obični krakel lak spužvicom... na njega sam utapkala ovu bež (ivory) boju i onda, kada s eosušilo, nastale su male, nježne pukotine d raspucavanja krakel laka, pa sam to preprskala zlatnim akrilnim sprejem, i tek onda stavila bambusov žuti papir...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 12:41
Ups, ovo je savršeno, ne znam je li mi bolje dno sa tim bambusovim papirom (usput, prvi put čujem za njega kao podlogu) ili anđeli što su tako super uklopljeni s drugim motivima, ma the best!!!!!!!!!!! 
 I da ne zaboravim , tigar je isto super, i one vitice, odlično!
:hod%20-%20hod%20-%20phpbb3
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 13:08
Možda sam malo dosadna...ali kako dobiješ ovako lijep uredan rub tanjura?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 15:28
Anđeleki mali...super si ti to iskombinirala , a rad je ponovno vrhunski izveden i završen...smile71
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 20:19
prekrasan je tanjur!
i da, stvarno.... kako je taj rub tako savršen?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 21:17
Prekrasni anđelčići! Tako su nježni i nekako romantični
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 23:40
Vrhunska izvedba, ne znam koja strana mi je bolja, ona sa slikicama ili stražnja s bambus-papirom...predivno draga Nataša smile71
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.