Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 16:03
 još da vam pokažem moju ružu čajevku "Big Purple"...baš je Big, a i purple je...LOL, a miriši....na kilometar....evo jedan se cvijet potpuno otvorio...
 
tea hybrid Big Purple
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 16:17
predivna je...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 16:26
Fala Stefkaja.....evo baš se spremam ić pogledat kaj kod tebe ima novoga......skuhaj kavu, stižem.... smile72
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 16:29
tko mi je kriv što kod nas nema konzuma- nemogu vjerovat da je cikasica samo 30 kn preljepa je, mada mi se sviđa i ostalo cvijeće

smile57
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 16:41
Kažeš...nema Konzuma....pa to je baš čudno...ja sam mislila da Konzum ima svugdje...baš šteta....zna se naći lijepog cvijeća, a često i povoljno. Meni je preko puta Super Konzum pa mogu često "škicnuti" ima li šta interesantnog.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 19:18
krasno ti je cvijeće a ruža posebno, ja sam je naručila za jesen. I da,hvala bogu da mi Super Konzum nije prek puta ko tebi (i inače idem po špeceraj a dovlečem biljke pa tek onda vidim kaj sam od hrane zaboravila a kaj bi bilo da mi je super konzum prek puta,ajme
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 22:19
Twister ti je stvarno smile93, baš mu se divimSmile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2009 u 00:37
Ruža je prelijepa i tako zdrava, a Twister izgleda kao uvojci kosesmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 12:15
Hana, Silvek, Smrcko...hvala vam cure sto ste svratile i hvala na lijepim komentarima smile79
 
Jučer je kod nas bilo nevrijeme...jako je padala kiša, a bilo je i jako vjetra....koji je "raskupusao" dosta biljaka...ali važno da nije bilo tuče.....
 
Gladiole....puno ih je završilo na zemlji, što od vjetra, što od kiše....ali danas smo im malo pomogli da se pridignu....žao mi ih da leže na podu, a lijepe su, a ionako kratkotrajne....
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 12:18
A ovaj ljiljan čekam da procvate već dugo....i evo ga.....i kad bi trebao biti najljepši....dođe kiša i vjetar....i odmah mu prašnike "razmoči" i oboji u žuto donju laticu. Svejedno je lijep...a i fino miriši..
 
orijentalni ljiljan "Stargazer"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 12:31
ma prekrasno ti je i nakon kišeClap....utješi se kod nas je nevrijeme isto učinilo dar mar...jučer i danas popravljam što se može.....a najviše mi je žao agića....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 15:43
Flavia i s kišom i bez nje, tvoj je "kreativni nered" za pet!
Gladiole su prekrasne.
Naravno i kraljica ruža kao i ljiljan!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 16:24
predivno...gladiole su ti super a ljiljan 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 16:46
Flavia dugo nisam svraćala u tvoj vrt,jednostavno nisam stizala...Danas eto me i ima puno lijepih stvari...Vidim da se žališ na nevrjeme koje ti je napravilo dar mar u vrtu,ali nisi sama, svi smo imali iste probleme...Gladiole su na podu, kod mene isto,šteta jer su ti predivne....Oduševila me je ona zelena,takvu još nisam vidijela...Ja imam bijele,narančaste i žute,bilo je i drugih ali su nestale...Preporučujem se za onu zelenu.....Ostali noviteti su isto prekrasni,cikasica(kako jeftina!),tvister a tek cvijetni stup....smile169
sutra je novi dan
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 19:12
Krasno
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2009 u 21:16
Flavia mi bi tebe trebali imenovati glavnim dobavljačem cvijeća, ti imaš nos i oko za kupiti dobr, a ne preskupo cvijeće. Nove biljčice su ti super, ne mogu vjerovati da je cikas tako jeftina. Mislila sam da samo nama tu padaju gladiole od vjetra, ali vidim i vi imate isti problem. Ona zelena je mrak. Ipak moje oko je zapelo za plavu lobeliu, prekrasna je... smile64
život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 07:45
krasno ti je sve posebno zelena gladiola,baš je neobična
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:18
Lora, Baka, Stefkaja, Jagoda, Atena, Lantana, Hanić....hvala Vam cure što ste svratile......smile75smile72
 
evo za vas sve (svakom po jedna latica....LOL), divan cvijet ruže čajevke Las Vegas
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:25
Lantana...kažeš "glavni dobavljač cvijeća" i da imam "nos" za kupiti dobro.....hvala što tako misliš , ali bitna je i informacija di šta ima....evo recimo jučer dobim od Hane informaciju da ima povoljno agapanthusa u MBM-u i danas ja ranom zorom (u 09,30 LOL) odem ja tamo i nađem jedan jedini bijeli, već je cvijet pri kraju, ali nema veze, važno da je bijeli. Piše cijena 50,00, a poslije gledam na računu, naplatila mi je žena 35,00 kn. Još bolje! Bila je puna tegla korijenja....zemlje samo u tragovima i to na dnu posude, odmah sam ga izvadila iz te tegle, raspolovila i posadila pola u novu teglu, a druga polovica već putuje u "Zagorje zeleno"....
evo ga...cvijet je svoje dao, ali nema veze.....cvast će ako Bog da, slijedeće godine....
Agapanthus - bijeli
 
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 14:26
A meni? Ja bih, i latice ,od one gladiole zelene.heheh jesam skromna...Pa onda bi i ružine latice i onda........ Kod tebe je sve predivno...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.