Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 55>
Korisnik
Poruka
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 15:04

Jani ja radimovako, nanesen na tanjur ljepilo, malo potutkam sa papirom i onda lijepim, tako do se to malosuši predjem sa ljepilom.Žrtvuj jedsnu savetu i probaj.,Ne mogu pisati jer imam veliku temperaturu.-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 20:46
Hvala TB - probat ću a tebi želim da što prije ozdravišsmile79
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 12:25
Ja ko prstom u pekmez.Bilo je to prije tjedan dana , gledam i ne vidim - a danas progledala. Ma radi se o radovima koje nisam mogla vidjeti. Predobri su svi od reda ali ona "ista ti" s kompom i mačorom i je više nego predobra.         Čekam tvoje nove radove     
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 20:36
nisi jedina gogs,nešto se čudno događalo sa slikama,stavila slike a nakon par sati nestale,isto mi se dogodilo sa slikama na početku galerije do 27.strane,neobjašnjivo.zvala sam moju spasiteljicu(ROSU.moderatoricu našu)a kako mi nismo daleko i viđamo se i inače-ona stigla ali ništa ni ona nije mogla učiniti nego ponovo stavljati slike.i sad su tu.sad me je već pomalo strah kad idem otvarati svoje stranice-hoću li ih uopće naći!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 20:22




























Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 20:49
Skupilo se dosta radova,škrinja je bila pozamašna i rad je za vjenčanje(u dnu kutije je starinski vjenčani list) a kutija je u kombinaciji rižinog papira i printa.

Male slike su uglavnom printevi dorađeni sa akrilnim bojama. Tanjuri su printevi u kombinaciji sa salvetama i akrilnim bojama
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 20:49

Ova bakica anđel je baš fora. Nisam još vidjela starog anđela. I kutija je mrak. Posebno mi je lijepo ono naljepljeno unutra na dno. To bi trebalo nalijepiti i negdje izvana da se stalno vidi a ne samo kad je kutija otvorena. Je li to salveta ili nešto drugo? I onda još pitoricco iznutra. A i onaj pittorico bočno je izvrstan.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 20:55
Hočeš Slavo da dobijem srčani udar. ma radovi su ti pefektni.Kad si to sve stigla napraviti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 22:13
Teško je nešto novo napisati a ne ponoviti se - ali ovo što si nam danas pokazala je genijalno!!!!smile126Kutija mi je definitivno među najljepšima koje sam do sada vidjela i vjerujem da je zahtijevala puno truda - no isplatilo se!
Ne znam da li si skužila - zadnja slikica je ujedno i moj avatar, gdje si to nabavila? Vidim da si napisala da je print pa me zanima na kojem si to papiru printala i na kojem printeru - ako je to printano!
Ma i svi ostali radovi su mrak-mrak, svaka čast umjetnice!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 22:22
  Slave,ne znam sta ti je ljepse...kratko...bravo majstorice,prava si.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 01:20
hvala vam drage moje,dajete mi krila!obradovali su me vaši komentari! ove dane sam bila u gadnoj gužvi.imam malu unučucu(jučer je navršila dvije godine)pa kad mi ona dođe onda sklanjam boje,nema rada a htjela bih biti sa njom a htjela bih i raditi a vremena premalo!prijateljica mog sina zamolila me je da joj napravim kutiju za vjenčanje i to škrinju doslovno i to dan prije uskrsa a vjenčanje danas!bila bi ona još bolja da je vremena bilo više,u četvrtak sam ju predala.kombinirala sam rižin papir i printeve koje sam iskopala tko zna gdje,obično utipkam na tražilicu pa onda krenem i rujem li ga rujem po stranicama.printam na običnom papiru a printer je isto tako obični(EPSON)nema tu neke velike filozofije.rubove printa nastojim prikriti tako da izjednačim površinu na taj način da preko ruba zaljepim ili neke ostatke rižinog papira ili drugi sloj salvete i kad sjenčam tu obilnije stavljam boju.jani pojma nemam gdje sam skinula baku anđela,poskidala sam toliko printeva da me je rosa večeras upozorila da brišem ili premjestim sve to sa radne plohe da ne preopteretim kompić a ja kad naiđem na nešto dobro ne mogu odoliti!
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 12:03
joj brođanko moja radovi su ti prekrasni, nadmašila si samu sebe, velika pusa
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 13:36
Lip ti je ovaj kofer, meni ispao odlično-znači rastade se ti od obadva?! Iznutra je Slavičin stil, a izvana -neka nova Slavica!
Sviđa mi se posebno i ova mala crnka u baletankama ispod djevojčice sa šibicama, koja mi je isto jako dobra ideja, al me uvik mako rastuži...a šta mogu, sitim se priče i da nema hepiend...ehhhh
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 13:42
Sve mi je predivno!!! I sad se pitam ŠTA JA TU RADIM???
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 16:47
Ne znam šta mi je ljepše, tanjuri ili škrinja, sve čestitke!!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 19:25
            tu nema ni početka a ni kraja .Možda škrinja, djevojčica s šibicama .... kojim redom ?????      
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 19:55
e moja mare,ne znam koji je ono bio dan kad smo ti i ja pričale o tim kutijama,uglavnom u petak prije uskrsa ženska me zvala,ma di baš tad,pečem kolače,kuham,doće će mi moja mrvica pa kad ću stići a u četvrtak trebam predati,sve na brzake!ne volim tako raditi a morala sam jer je to sinova prijateljica.toliko o kutiji,ode ona.iva,svi smo mi bili na početku,pa ni sad se ne osječam drugačije,uvjek pokušavam napraviti nešto novo,drugačije od onog što sam dosad radila,mrljam,brljam,falivam ali trudim se,bitna je volja i kad radiš s ljubavlju onda su i rezultati tu.hvala curice moje.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 22:21












Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 22:41
e sad će rosa imati posla sa smanjivanjem mojih slika,nisam provjeravala kad sam slikala a sin mi malo podesio aparat "za svoj gušt".ovu kutijicu sam radila za kolegicu koja je zaljubljena u suncokrete,i ništa osim njih nije htjela.a sad da vam kažem za tanjur,to je print a maslina je salveta,rađeno je odozdo.sa gornje strane tanjura je "hridina"od školjki,struktur paste i onog lakog šupljikavog kamenja sa plaže.imala sam tanjuriće jako zgodne,dušu dali za radit na njima ali štos je u tome što su reklamni i piše lijepo-cedevita i domislila sam se kako bih mogla da ih iskoristim i tako je nastala stijena.3 D na moj način!
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 22:54

slavice,preslatke su ti ove pločice,super

jesu to printevi ili salvete?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.