Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2015 u 19:37


morat cu ponovo bojati ciglice...



spiraga bumalda


mali novi zimski...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2015 u 19:47
rambler chevy chas


neznam sto je ali lijep grmic...samo sam ga bocnula i primio se


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2015 u 19:58
veliki iza kuce..







divno je biti nekome nesto....
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2015 u 21:54
Vidi se , vrijedna si ali imas jos dosta posla . Zelim ti dobro zdravlje i puno snage ,
ideja imas mnostvo i sama ,  pa da ti sve uspije onako kako si ti to upravo zelis !
                                                                                                                                             smilie_ga_028.gif
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2015 u 22:15
Da baš je vrijedna. Bit će to pravi mali raj kad se sve rascvjeta.Hug

Ova biljka je ona što cvjeta žutim sedum palmeri


, zar to može preživjeti zimu kod tebe? Ili si je tek posadila.



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2015 u 06:30
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Vidi se , vrijedna si ali imas jos dosta posla . Zelim ti dobro zdravlje i puno snage ,
ideja imas mnostvo i sama ,  pa da ti sve uspije onako kako si ti to upravo zelis !
                                                                                                                                             smilie_ga_028.gif
ima jos dosta rada oko kamenjara da bi bili kako sam zamislila...no bit ce samo snage i zdravlja svega..gute to si predivno rekla...volimo svi u kuci pa nije problem kad je pravi posao svi smo tu...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2015 u 06:38
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Da baš je vrijedna. Bit će to pravi mali raj kad se sve rascvjeta.Hug

Ova biljka je ona što cvjeta žutim sedum palmeri   
   <div ="msg">
   <span style="COLOR: #666699; FONT-SIZE: 9pt"><font face="Arial">
<p style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><span style="FONT-FAMILY: Verdana; COLOR: gray; FONT-SIZE: 9pt">
</span>

</span>, zar to može preživjeti zimu kod tebe? Ili si je tek posadila.





proslo ljeto su mi bile u vrtu lijepo se rasirile i gdje god sam piknula primio se a odporan je na zimu...nicim ga nisam stitila al nije odporan na zubice mog snupa...voli ih papati tako da su samo dva ostala smrckice...i ja sam smrcko kad mi pojede grancice koje trebaju ptocvjetati...ili kad smaze koji grmic...
vrijedna?koliko i zasto jesam ili ne..hvala vam sto tako mislite...ja opet ako nisam dva dana nista po vani radila mislim da ce se zapustiti...a nisam uvjek sama netko pd mojih momaka je uvijek tu... da nije njih nebi mogla sama nikako...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2015 u 10:42
Sad sam gledala i piše navodno da može do -9 izdržatiThumbs Up. Kod mene je jedan ostao vani pa ćemo vidjeti je li izdržao Gor.k. Na tavanu imam u posudi i nadam se da je živ.

Pazi na psića ako voli svašta papati, moj se otrovao 2 puta prošlo ljeto prljavom vodom i hostom.Confused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2015 u 19:16
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Sad sam gledala i piše navodno da može do -9 izdržatiThumbs Up. Kod mene je jedan ostao vani pa ćemo vidjeti je li izdržao Gor.k. Na tavanu imam u posudi i nadam se da je živ.

Pazi na psića ako voli svašta papati, moj se otrovao 2 puta prošlo ljeto prljavom vodom i hostom.Confused
da moze i hoce ti prezivjeti bez problema...i predivan je ovako saren..drugi je jos veci iza kuce...Wink
a i sama se bojim za njega..pojeo je klematis cijeli...a sve kad nesto nepase samo pregrize a kad mu pase pojede..znas kad je kaktus pogrizao...to mi nikako nije jasno...kaktus....bas je mrcina jena....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 11:36

super su ti biljčice...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 11:48
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:


super su ti biljčice...
s time da su jedva zakorjenjene mnoge dobro su prezimileWink
...najvise u kuci mi je propalo kad me nije bilo...Cry
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 13:29




divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 16:44
Budi se polako vrt!!!! smile64


A sukulenti su mrak!!!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2015 u 18:53
Originalno poslano od člana Golden Leo Golden Leo napisao:

Budi se polako vrt!!!! smile64


A sukulenti su mrak!!!
napokon se budi...moje prvo proljece sa biljkama i vama....uzivam napokon...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2015 u 20:00
buduci kalici za sukulente i nesto vece...
ovaj je mali


nesto veci za vrtic


ovaj je veci i skoro gotov...


i gotov kamenjarcic za kaktusice koji podnose zimu...napokon sam ga napravila...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2015 u 20:26
Jako lijepe posude. Imam i ja pločica koje su ostale nakon gradnje, mogla bi slično napraviti. Jesi li razbijala te pločice?
I koja ti je to vrsta kamena na zadnjoj slici? Super izgleda.Clap
I koji je omjer betona:pjesak:voda koji si radila, je li  ručno mješan?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2015 u 20:30
Krasno ti napreduju i biljke, a i cvijetnjaci, prava si vrijednica. Vrt, kamenjar za kaktuse izgleda prekrasno smile141
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2015 u 21:10
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Jako lijepe posude. Imam i ja pločica koje su ostale nakon gradnje, mogla bi slično napraviti. Jesi li razbijala te pločice?
I koja ti je to vrsta kamena na zadnjoj slici? Super izgleda.Clap
I koji je omjer betona:pjesak:voda koji si radila, je li  ručno mješan?
kamen je onaj naj jeftiniji ostalo mi kad smo po kuci ljepili bunjevacki lomljeni malo deblji ovaj je za van 3 cm....ljepila zbukom gotovom i samo malo cementa dodala...drzat ce nadam se...a kalice radim za unutra nisu za zimovanje vani sa ljepilom za plocice za vanjske uvjete...prvo oblozim kalup ljepilom i omotam mrezicom za stiropor,kad se osusi vadim kalup i opet deblje malo ljepila i slazem plocice...mogla bih i mozaike raditi rezati plocice i praviti pravilnog izgleda a meni je to puno posla...tako nabacam plocice i kad se dan dva posusi opet izfugiram istim ljepilom...tako sam sve do sada...vreca ljepila je nekih 35 kn i malo mrezice a napravila sam do sad sto vecih 3 komada sto manjih 5 ili 6 i jos imam za dva velika od jedne vrece...a dosta su cvrsti no mislim da nebi mogli na minusu izdrzati....sad cu praviti sa novinskim papirom i cementom nekoliko vecih da ne kupujem a vreca cementa je 20 kn i manje...pa cu i njih malo ukrasiti nekim plocicama koje nebi popucale...zabavljam se pomalo cijelu zimu nemora sve biti kupovno...probaj mozes svasta....drago mi je da ti se svidja i meni su dragi i cesto jako lijep poklon....smile99dodji mi opet milena nasa smrckice....Wink
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2015 u 21:10
Počelo je, počelo...! Smile A vidim, nisi baš čekala proljeće skrštenih ruku. Posude i ovaj kamenjarčić za kaktuse su ti prekrasni! Clap  Je li sunce i kod tebe već izmamilo biljčice iz zemlje? Želim ti da od sada pa nadalje imaš puno snage za uživanje u svojim cvjetićima.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2015 u 21:13
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Krasno ti napreduju i biljke, a i cvijetnjaci, prava si vrijednica. Vrt, kamenjar za kaktuse izgleda prekrasno smile141
uzivam svaki dan pomalo...nekad nesto....budu kalici gotovi i zasadjeni za koji dan pa vam pokazem....drago mi je da vidite moj trud....nemam se namjeru natjecati samo za svoj gust radim sve sto radim zato me i veseli svaki dan kad nesto napravim....hvala na posjeti dodji mi opet....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.