Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 184>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 10:52
Eh, istina je da vi morate iskoristiti svaki pedalj parcele... 320m2.. Malo je to, imaš pravo kad veliš da je svima najbitinija zarada - pa sad neka čovjek sagradi kuću, i još nek mu ostane nešto zelenila.. O garaži, gospodarskim zgradama, sjenici...da ni ne pričam.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 18:43
Bitno je da sam ja postavila slike svoje bašče extra za tebe . Pošto idem kod Triše izaberi sebi da ti ponesem -i nemoj biti sigurna da nećusmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 22:35
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Sta reci sto drugi vec nisu...Tongue...i meni se svidja krevetic za cuvarkuce ,strasno ih volim i bas veceras mi je stiglo par njih i jedva cekam da stignem s posla da ih presadim Tongue...veliki ClapClapClap za sve...


Hvala Džomba. Želim i tebi da napraviš krevetić za čuvarkuće, i da ti se razmnože. smile78

 
 
 
Recimo da sam im zasad napravila ljuljasku LOLLOL,a u potrazi sam za vecim kamenom s rupama pa bi im to bio "krevetic" Big%20smile...Hvala ti najljepsa!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 23:48
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

bome ti  vrtekodlično napreduje i svega će biti Thumbs%20Up jedva čekam salaticu domaću iz vrteka smile50


Već je papamo i drugačija je od kupovne.  Jedino sam pogriješila što sam pregusto posijala, ali učim se i bit će bolje drugi put. salatu ću sijati i sada , te moram naći ljetni špinat.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 23:54
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Eh, istina je da vi morate iskoristiti svaki pedalj parcele... 320m2.. Malo je to, imaš pravo kad veliš da je svima najbitinija zarada - pa sad neka čovjek sagradi kuću, i još nek mu ostane nešto zelenila.. O garaži, gospodarskim zgradama, sjenici...da ni ne pričam.


Garažu ne možemo niti imati, samo parkirno mjesto i nadstrešnicu , ako nas susjed ne prijavi. Ma budalaštine, da nepovjeruješ  sto se sve radi. Po meni normalna parcela mora imati minimalno 1000 m2 , pogotovo na selu. Jedino rješenje je poljoprivredno zemljište, di ćemo maknuti kulture tipa krumpir i slično, te imati i neki voćnjak. I naravno treba nam zgoditak na lotu, to bi riješilo sveLOLLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 23:59
A što bi ti meni dala Niho , ajde reci da vidim? Nemoj samo bananu ili smokvuLOLLOL Gledajuć tvoj kukuruz sam se prepala, ja svoj posadila na svakih 5 cm i ni tren nisam mislila da je pregustoLOLLOLBaš sam biser, sve mi nagurano i vrišti "Vadi nekog nemožemo više".Wink


I svim curama za posjetu u moj mali džumbussmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 01:09
Evo nešto današnjih slikica. Bila sam u vrteku i zalila sa oko 450 lit vode. Vidi se da biljke pate zbog suše.

Moje anemonice, male su ali su mi drage.




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 01:11



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 01:13


Sedum od prošle godine procvjetao.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 01:18
Ovo je kaktus moje susjede, koji sam joj dala. Moj nikada nije procvjetao, a star je oko 9 god. Njen je nakon par mjeseci procvjetao i to tjedan prije njene svadbe. Moj je napupao ima dva pupića, nisam ga zaljevala ovu zimu.





Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 01:39
anemone i kaktus su prekrasni
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 01:41
Hvala Rosesmile78. Kako si nam Rozi i kako su ti problemi sa zglobovima?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 07:47
anemone su prekrasne,ja stalno čekam da moje cvatu ali od toga ništa,ove godine sam ih posadila i sve su nikle,možda ni neće cvjetati.Nisam neka ljubiteljica kaktusa ali kad vidim njegov cvjet nemogu se nadiviti kako prekrasno izgleda.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 10:22
Anemone su prekrasne, sedum me oduševljava, ali kaktus...Thumbs%20Up
 
A ti sirota možeš izračunati koje količine vode potrošiš!
Nadam se da pada i u tvom vrtu, da se bar malo poštedite teglenja vode!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 10:33
Vau, anemone su stvarno nešto posebno....!!! smile89
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 10:44
Kaktus je super...imam i ja takav ,pun je pupova...
 
Samo što moj cvjeta samo jedan dan...
Jeli tako i taj?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 10:55
Originalno poslano od člana SLAVONKA SLAVONKA napisao:

anemone su prekrasne,ja stalno čekam da moje cvatu ali od toga ništa,ove godine sam ih posadila i sve su nikle,možda ni neće cvjetati.Nisam neka ljubiteljica kaktusa ali kad vidim njegov cvjet nemogu se nadiviti kako prekrasno izgleda.


Hvala na pohvalama.smile78Procvat će ti Slavonka. I ja sam ove godine posadila , ali prvo u pitare u Rijeci. I to možda krajem 3. mjeseca zato su i  procvjetale tako rano.Wink


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 10:58
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Anemone su prekrasne, sedum me oduševljava, ali kaktus...Thumbs%20Up
 
A ti sirota možeš izračunati koje količine vode potrošiš!
Nadam se da pada i u tvom vrtu, da se bar malo poštedite teglenja vode!


Hvala Bakasmile78.

A mogu izračunati Bako kada nosimo u 2 bureta , i bocama od 3-5 litara. Tako da po turi je oko 150 litara.Embarrassed

Evo izgleda da je i u mom vrtu padalo. Suprug kaže da je prema Kraljevici jutros jedva vozio.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 11:00
Hvala Silvek i Željkasmile79.

Mislim da je trajao prošlu godinu kod susjede više od jednog dana. Otići ću u inspekciju da vidim je li cvjetić još živ.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 11:18
Moja Smrčko postala kaktusar--sad treba i tvoj da vidimosmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.