Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 81>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:58
taman mi i trebaju dva,mislim plivadona,u glavi mi malo sijevasmile48..a ima li sta da me pokrene s mjesta,jutro mi proleti,a ja jos blejin u komp..
bila uvijerena da je salveta,iako san imala tu slikicu u folderu prije nego mi je sprzilo hard disk,i sve slikice nestale netragomsmile220
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:02
Malena malena drago mi je da ti se sviđa...
 
Maslina i tvoja ideja nije loša, na jednoj drugoj sam tako nešto izvodila...
 
Sada ću i tu staviti...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:02
Ovu sam sinoć napravila...
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:08
Krasna,naplavljena grana među školjkama,odlično..
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:13
morat cu ja malo cesce cirit u photobucket,pa mi nece bit iznenađenjaWink..stvarno je

Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:14
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

Krasna,naplavljena grana među školjkama,odlično..
 
Baš predivna morska tema...i ja sad radim dosta more za moju morsku vikendicu, pa me oduševljavaju ove školjke na naovi način. Bravo superClapClapClapClap
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:42
proljeće, super tebi idu morske teme smile55
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:43
odlično Clap možda i dobijem inspiraciju....ajde ti još malo radi da me nagovoriš Big%20smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:44
 
Prekrasna morska sličica!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 13:34
Maslina, to je sve salveta a ovo okolo je moja inspiracija...
 
 Kaća, morat ću ga nekako zaključati da ti onemogućim pristup i "ćiranje"!!!Smile
 
Božice i ja imam u planu napraviti jedan "morski" sat za kuću na moru.
 
More ja stalno pišem da je more nepresušna inspiracija.
 
Iris ako ćeš dobiti inspiraciju od mojih radova, onda ću danas nešto završiti doma samo da bih te potaknula...
Ali nije platno.
 
Anđelka pročitaj pod More!!!
Odgovor ti je isti kao i za More...Smile
 
smile79
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 13:40
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ovu sam sinoć napravila...
 
Ostadoh bez daha....zaista nešto posebno.....evo slinim
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 13:47
Draga, ova platna su ti preeeeekraaaasnaaaa! Stvarno imaš stila! Jedva čekam da vidim kako će to sve izgledati zajedno! Ono drugo platno je stvarno romantičarsko, u tvom stilu (dijagnoza već postavljena), ali teta na salveti je saaaaamaaaa...  smile43No ovo zadnje platno me TOTALNO oduševilo - boja, motiv, ovi ornamentići koje si doslikavala - MRAK! Nemam riječi, baš nam osvježavaš ljeto ovim morskim motivima! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:03
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Draga, ova platna su ti preeeeekraaaasnaaaa! Stvarno imaš stila! Jedva čekam da vidim kako će to sve izgledati zajedno! Ono drugo platno je stvarno romantičarsko, u tvom stilu (dijagnoza već postavljena), ali teta na salveti je saaaaamaaaa...  smile43No ovo zadnje platno me TOTALNO oduševilo - boja, motiv, ovi ornamentići koje si doslikavala - MRAK! Nemam riječi, baš nam osvježavaš ljeto ovim morskim motivima! smile79
 
Konačno te imam!!!!
Skužila sam te konačno!!!smile102
 
A svakako ti hvala što komentiraš i što ti se sviđa. Meni je to veeeeliki kompliment kada mi ti kažeš da je nešto dobro, budući da svi znamo kakve radove ti radiš...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:06
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ovu sam sinoć napravila...
 
Ostadoh bez daha....zaista nešto posebno.....evo slinim
 
Karmen šta ti je pozlilo???LOLLOLLOL
Ma malo se s tobom šalim, nadam se da se nećeš naljutiti...
 
Mislim smijem se na ovo: ostadoh bez daha!!!
 
Mogu ti samo reći da probaš, tek ćeš onda ostajati bez daha!!!Smile
 
I da hvala ti na komentaru i drago mi je da ti se sviđa i ova slika, ali kao što rekoh malo kome se morski motiv neće svidjeti...
 
Jedino možda Kaći!!!smile52 Čini mi se da ona ne voli morske motive...
Ali ako ih nastavim stavljati, možda ih i zavoli, ha šta kažete???
 
 
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:12
smile58...što drugo reći!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:53
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

taman mi i trebaju dva,mislim plivadona,u glavi mi malo sijevasmile48..a ima li sta da me pokrene s mjesta,jutro mi proleti,a ja jos blejin u komp..
bila uvijerena da je salveta,iako san imala tu slikicu u folderu prije nego mi je sprzilo hard disk,i sve slikice nestale netragomsmile220
Tek sada sam vidjela da si mi pisala a ja ne vidim...
 
I mene je noćas probudila glavobolja...
A ovo sam nekada našla na netu, ali nisam zapamtila koja stranica pa se sada živa pojedoh, jer je bilo još prekrasnih motiva..
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:53
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

smile58...što drugo reći!
Ma draga moja evo i tebi malo...smile79
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 15:11
ova tvoja platna su fantastična, naročito ono morsko s djevojčicom...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 16:12
jako su ti lijepa morska platna!
neću više ništa reći da i mene ne proglase romantičarkom
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 09:10
Goga drago mi je da ti se sviđaju...Tongue
 
A ti Anastazija si gotova... "skužile" smo te i sada nema povratka  LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.