Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 10:50
Drage moje,smile79 smile71 smile78!
Antonija i MK, moj Lovro inače voli vrtlarske poslove!
Kaj ja primem u ruke ili kaj ja radim, on sve ponavlja za menom!
Ne voli klasične igračke, zabavne su 5 min, ove naše razno razne alatke su zanimljivije!
MM je rekel da bu ljudima dal do znanja da  nam nek ne nose igračke, neg nekaj konkretno: ključeve, bušilice, lopate metle...jer se s takvim alatkama najviše voli igrati.
Usisavač....eee, on je zakon, ma i prava kosilica....!



Hvala vam na čestitkama !

Kontesaa, zatekla si me s pitanjem...morala sam pogledati kroz prozor... već je na suncu, a tu je i sunce cijelo popodne...da,Lamp na suncu je!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 11:55
i ja malom Lovri želim sretan imendan smile82
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 12:27
kakvi krasni hibiskusiClap, pohvale mami...
u ovaj vrtek uvijek volim navratiti, tu je uvijek veseloSmile.
Sretan imandan malom Lovri
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 15:02
I ja Clap hibićima, moji su još male bebe!LOL
 
A glavni vrtlar jeThumbs%20Up.Medenjak!Big%20smilePusa za imendan.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 15:10
Pusa malom Lovreku za imendansmile78
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 22:33
Lovro vam šalje smile79!

Hvala na društvu!

I ja sam dans bila u dobrom društvu! Prvi put sam dečke ostavila na dulje, pa sam čak i tremu imala!
Pozvala Wink sam se kod Free!
Dogovaramo se već o-ho-ho dugo i eto danas sam je posjetila!

Lijepo me ugostila na svojo terasici,( joj pesica ribarica je najprije nekaj gunđala na mene, a za čas sam mogla mirno sedeti, samo me malo šnjofkala...valjda je osjetila Hani i Barnija), među ostalim i sa Franjinim kolačićima (hm...Franjo je suprug od MireK i "prodal" je recept našoj Free)...nisu loši  Thumbs%20Up

Prošetale smo njenim zelenim carstvom...kroz tu šetnju spominjani ste i vi dragi/e forumaši/ce, naravno, u pozitivnom...Clap.....prvi put!!!

A drugi put.....se napunile dvije kutije koje iz lijepog zelenog Međimurja sele u lijepi stari Varaždin!
Svega i svačeg korisnog i lijepog...ako bum nabrajala...sigurno bum pol pozabila...možda sutra, uz slike...!!!
Free, smile78!











 
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 22:49
Divan močvarni hibiskus, Thumbs%20Up Ja sam ove godine posijala i narasto je jako mali.Nema šanse da će procvjetati. Je li i kod tebe sporo rastao i je li procvjetao prve godine nakon sijanja.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 08:24
 Cvijeće je preljepo, ali mali Lovro je najslađi i najdragocjeniji cvijetak u tvom vrtu. Preljep je!!!!!!!!!!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 17:37
Juhuhu, dečec je naj, naj, naj ljepotan!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2011 u 20:46
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Drage moje,smile79 smile71 smile78!
Antonija i MK, moj Lovro inače voli vrtlarske poslove!
Kaj ja primem u ruke ili kaj ja radim, on sve ponavlja za menom!
Ne voli klasične igračke, zabavne su 5 min, ove naše razno razne alatke su zanimljivije!
MM je rekel da bu ljudima dal do znanja da  nam nek ne nose igračke, neg nekaj konkretno: ključeve, bušilice, lopate metle...jer se s takvim alatkama najviše voli igrati.
Usisavač....eee, on je zakon, ma i prava kosilica....!


I ja bi jednog takvog malog pomagača!!!!!   Baš je slatki, a još i skrivečki štiha!!!   Šteta kaj ga nisi jučer povela!!

Kontesa, meni je gazda vrtnog centra gdje sam kupila močvarka rekao da ga smjestim na mjesto gdje ima jutarnjeg sunca, jer mu je poslijepodnevno prejako, cvijetovi brzo odcvatu!!!  A ima i štos da u proljeće brzo nikne: mjesto gdje je posađen treba prekriti ili velikom teglom, ili jutenom vrečom, samo ne najlonom jer bi mogao istrunuti!!


Hvala vam na čestitkama !

Kontesaa, zatekla si me s pitanjem...morala sam pogledati kroz prozor... već je na suncu, a tu je i sunce cijelo popodne...da,Lamp na suncu je!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2011 u 23:25
Bila sam ti u gostima i jos uvijek sam fascinirana od ovog narandjastog "cuda" !   smile55
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2011 u 22:18
smile170

Josipa, močvarko je kupljen prije par tjedana, za sad miruje kaj se ratsa tiče. jedino pupoljci debljaju!
tikvić, Anaida, Free...Lovro svima rado pomaže, stavrno, al ga nažalost, svake tri vure slomi umor, pa mora na spavanje...
GF, narančasto čudo je postalo kosmato zeleno...Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2011 u 22:26
Klorofitov cvjetić...malem, skroman, al kad se bolje pogleda...baš simpa...



...tikva...podsjetila me na moj trbušek u trudnoćiWink...ooooogromna....
Tikva, nažalost nije završila slavno... pod svojom težinom od kakvih 20kg je pljusnula na pod... a baš sam je puštala da raste...Cry



...krumpirko..." se savio i visi...mlada cura nikad više nisi..." neznam zakaj sam se sjetila te starinske pjesme...ustvariLamp... grane krumpirka su izuzetno duge, a na kraju savke lijepi plavi pušlec...pa su "izvisile" krumpirka ...



...još malo plavog...




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2011 u 22:47
Bambus se baš lijepo razmetal....



...moja vodena palmica...mislim, niske sorte...mislim..da mi je poslala Kiki-ko, hvala...ak ne, sory  i hvala zaboravljenoj donatorici!



...nove biljke u mom vrtu...privremena lokacija...do....slijedeće seobe...hvala Free...




Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2011 u 22:59
pa nije ni čudo što je kod tebe tako sve lijepo zeleno i cvjetno kad imaš tako preslatkog i vrijednog vrtlaraClap
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 11:43
Moon, smile92!

Evo, za početak dokaz da su pripreme za Špancirfest počele...već u petak!!!!



Uz male drvene štandiće, malo malo po gradu nabasaš na neke platformice, pozornice....i slično...
Dakle, akcija u tijeku!!!
Nadam se da i strani turisti znaju kaj se sprema, jer ih ima pun grad!
Najviše talijanskih!

A asd opet mali špancir po mojem području, što doma, što pri mami di sam pljevila ovih dana...

...a što ispred kazališta u parku...poslikala sam ovaj cvijet...liči mi na "petoprstića", samo je bijel...jako mi se sviđa....





A sad, ulazite u PRIVATAN POSJED....ULAZ....SLOBODAN...Wink

...malo bijelo...mmmmmirišljivo....nešto na A, ako se ne varam....



...nešto rozo...veće...mirišljivo...





...pa još malo roze...jedina Lepa Kata na gruntu mojih...



...trenutno jedini cvijet ruže...



...oporavljena vinca od Barnijevog "tuširanja"...



Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 11:48
A sad...
prekrasna narančasta ljepotica, pretvorila se u zeleno čudovište...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 11:55
...crvena vinca, al ona.. ona ne puzajuća...predivnih krupnih cvjetova...negdje sam pročitala da daje sjeme, ja ga nisam našla...., a atražila i tražila, i još tražim...



a ovdje u društvu nježno roze... i ... bijele...







Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 11:58
nježna tamna tradeskania...


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 12:26
žuti blok










Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.