Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mikicin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mikicin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 20:26
A neki kažu da se nesmije cijeli tjedan u zemlju.
Baš mi je bolje ovo što se kod vas kaže, ja ću baš to poslušati.Wink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 18:33
U radiću ćemo se utapati za večeru i to sa fažolom i kuhanim jajima.Njami,njami!
No,kloijko posla u vrtuuuu!!!Kod nas kažu da u ovom tjednu,između Cvjetnice i Uskrsa treba posaditi svo cvijeće i sve posijati što se nije,a toga ima!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 17:26
livada ti je zakoon a radić takav da si ga odmah poželim nabrati za salatu
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 16:10
Ovo što puže i divno cvjeta mi zovemo vinca.
Ljubomorna sam na tvoju livadu, baš da znaš!smile135
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 15:35
Ja posijala čič,sikiricu,pasadila naše jagode,kanadski orah pa neko stabalce, a evo i nekih slikica biljaka koje su mi drugi dali.
Evo moj radić zimski koji je bio pod pokrovom.

krenuo je grašak

evo moje livadice

ovo je moja prolistala aronija

magnolija koje je tek u pupu,

nešto što puže i divno cjeta

ovo nam ja dala Jagoda i kod mene cvjeta

i to je to.Drugo nisam mogla slikati jer nešto nije u redu sa fotićem.
za sada toliko.
 
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 23:25
ok,
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 11:51
I ja sam isto napravila što i ti. Samo je meni mama daleko pa me samo susjedi čudno gledaju!
Nemoj da ti alstroemerie budu u jako mokrom (sada na početku).
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 10:58
Evo uspjela sam popikati sve nešto što sam dobila na dilanju,kada smo pili kavicu.He,he!Posadila sam frezije,neko silno cvijeće koje se dijelilo šakom i kapom,pa posijala sirak,moj ricinus(neka ga u zemlji),piknula i oleandere,neko slino grmlje koje nam je nagurala Triša.Sve sam to uspjela na brzinu obaviti dok je kiša sipila i sada je sušim.Htjela sam to obaviti jer najavljuju kasnije "pravu" kišu.Dakle kada me je moja mama vidjela kako bauljam po vrtu samo je prokomentirala da ovo dijete stvarno nije normalno,po sistemu šta nemaš pametnijeg posla u kući nego "kad je sav svijet unutra ti si vani".
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 20:58
I kod mene zima,mm bio vani baciti smeće pa kaže da je hladno,ako je u Rijeci 3 stupnja onda je kod nas sigurno 0 stupnjeva.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 20:52
Ja sam baš bila vani i smrzla se do kosti- izgleda da će sutra ujutro mrazCry hoću sunce
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 20:48
PROLJEĆE,PROLJEĆE,PROLJEĆE....
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 22:01
I meni je već slabo od tog iznošenja pa unošenja vazi svaki dan, selim ih ko mačka mlade, dosta je bilo, HOĆEMO PRAVO PROLJEĆE
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 20:44
ma ne brini ,od nedelje 20 stepeni
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 20:27
I ja se nadam.smile143
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 18:53
Ja isto mislim da će nam konačno doći proljeće, pa ćemo od drugog tjedna navaliti, ma sve ćemo mi stići, ajde držim fige da se taj put riješ u tvoju korist.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 18:35
Čitam malo šta sam napisala i opet se nadam da ovo zahlađenje koje najavljuju za sutra bude zadnje ove sezone.Malo sam poslije posla išla čeprkati po vrtu i uspjela zasijati blitvu,salatu i rotkvice.Lijepo su mi niknuli visoki suncokreti ali ih planiram ova dva dana staviti unutra.Opet ništa od mog iznošenja cvijeća van.
Ma ustvari muči me jedan problem oko nekog puta koji trebam dobiti pa o tome ovisi i izgled mog cvijetnjaka.Ako dobijem put a trebala bih, tada na jedan dio terena dođe garaža ili parking plac.Tako bi se malo promijenio raspored moga cvijeća.Joj izludit ću jer je administracija spora,ustvari jaaaaako spora!
U subotu mi je mm pomogao ispiliti neka stara stabla pa sada to treba sve popaliti.Mislili smo u nedjelju ali je bilabura.Možda sutra ako ne bude puhalo i padalo ujutro.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 07:27
Evo opet krasan dan koji treba iskoristiti.Već sam jučer bila u vrtu i orezala lavandu,još neku malu zelenu ogradicu,posijala mrkvu i korabicu,naravno i salatu sam stavila,malo pograbila i to je to.Nisam mogla puno jer sam radila prije podne.Danas neću napraviti gotovo ništa jer moram sa mm u kupovinu.Jedino mislim kupiti zemlje da počnem presađivati moje presadnice i ostalo cvijeće koje je u verandi i čeka da ga stavim van.Mislila sam da mogu staviti van dature a možda i hibiskus i bugenviliju.Vidjet ću još jer ne bi trebala temperatura biti niska.Tipkamo se navečer kada zbrojim šta sam sve kupila.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 08:02
Imaš pravo,nije jučer baš padao snijeg ali je dobrano napadala grašica,no maćuhice mi se još drže.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 19:43
D jučer smo i mi bili u kratkim rukavima, ali kod tebe je danas možda i snijeg pao.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 19:49
Ma vjeruj da bih ti poslala malo tog sunca jer sam na terasi sijala cvijeće u kratkim rukavima.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.