Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt seoski
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt seoski

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 66>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 22:15
smile141 Prekrasno. Savršeno te razumijem kako je nakon 8 sati za računalom otići u vrt, i moja priča je ista...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 23:37
Dobro su rekli, vrijeme je da promijeniš nick u Veliki!!!! smile141

P.S. Kao što mogu primjetiti ne samo tebi da je vrt hobi, već i nas dosta ima takve naravi! Nema mi ljepšeg kad izmorena od posla idem pregledati kaj je novog niknulo, koji je novi cvijet procvao! Wink
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2008 u 19:49
...tok tok kamo, si nis se ne javljas, a slikice
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 10:35
Malo sam se ulijenio pa nisam fotografirao vrt.:)
 
Prihvaćam kritike i evo objavljujem par najsvježijih fotki.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 10:54
gogo stvarno predivno vide se ljubav i trud
sutra je novi dan
Na vrh
sabaheta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sabaheta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 15:10
gogo nemam riječi takva mašta ,ljepota zaustavlja dah sve pohvale
ensar
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 15:21
....eeeeeeeeeee tako je vec bolje da i mi uzivamo u tvom krasnom vrtuClap
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 16:58
Jednom rjecju prekrasnoThumbs%20Up
Everyone's a winner, we're making our fame
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 19:05
Embarrassed Hvala!
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 14:31
bravo gogo, sve pohvale. krasno . mala molba, ako moze malo slicica iz daljine vrta gornjeg, donjeg i mostica. hvala
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 14:36
uuups, ispravak, ne mostic, stepenice
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 19:15
Meni je ovdje sve tako divno da bih došla na psihički oporavak u ovom vrtu
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 20:14
Hej Gogo kad će biti  "dani otvorenih vrata", pa da se malo nauživamo na tvom posjedu. Predivno je sve, ništa ne mogu izdvojiti, ali evo tismile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 21:33
  Gogo    smile83
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2008 u 13:09
Ono sto se u tvojoj temi  vidi, a svaki dan se vidi smo lepota, kaze mi da ti nisi nimalo lenjivac, pa nam se nemoj time vaditi i ostavljati nas da dugo iscekujemo. Ja, jednostavno nemam rec dovoljno jaku da opise takvu volju, ljubav i energiju!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 10:17
Nažalost ovaj put nemam lijepih slika iz vrta. Cry
Samo molim za pomoć.
 
 
 
U periodu od 16.06./19:00 do 17.06./19:00 provaljeno mi je u vikendicu u
blizini svetista sv. Ane u Bistrincima.
Ocito se ne radi o provali iskljucivo iz koristoljublja, buduci da ukradene
stvari nemaju veliku materijalnu vrijednost. Daleko je veca steta nacinjena izivljavanjem na ulaznim vratima, koja su sjekirom razvaljena u komade
(vrata su od daske debljine 5 cm).
Koliko smo mogli utvrditi, ukradeno je:
- TV 35cm ekran, sivi, Quadro i kucna antena
- radio kazetofon sa CD playerom, sivi, isto Quadro
- MP3 player, sivi, slusalice i zvucnici
- rasprsivac mirisa sa timerom
- jedna jastucnica, nesto grickalica, sokova i jos neke sitnice
- i naravno- sjekira iz supe
BIBLIJU SA STOLA NISU UKRALI!!!
Na vratima je napravljena potpuna šteta, na šupi djelomična. U vikendici je sve ispreturano i razbacano.
Policija je napravila ocevid jučer predveče.
Vrlo je moguce da je provalu napravila gomila delikvenata koji su u
obliznjim vikendicama gledali utakmicu. Svi tragovi upucuju da su se
izivljavali nadajuci se da ce pronaci alkohol. No nisu iskljuceni i neki
likovi iz sela, otprije poznati policiji.

Molim Vas, ukoliko netko ima kakva saznanja o tome, ako je slucajno cuo
razvaljivanje vrata, šupe, tavana... da mi javi. Takoder neka i roditelji tu iz sela obrate paznju jesu li im djeca nenadano u ponedjeljak stekla ili
"dobila na poklon" uredaje slicne ovim gore pobrojanim.
Bit cu vam zahvalan na pomoci i nastojat cu se oduziti.
A vikendasi neka pripaze na svoja dobra u vrijeme nekih budućih utakmica.

Dosta je vise delikvencije pod izlikom navijanja, pod parolom
"mladost-ludost". Nekad su mladi krali tresnje i zelene kajsije, a danas
razvaljuju vrata sjekirom i upadaju u tude imanje kao u samoposlugu. Kamo to vodi?
Hvala policiji koja je izuzetno korektno i strucno odradila svoj posao! (I kojima se jako svidio moj vrt.LOL)
 
Dobro sam i prošao. Kad se samo sjetim što su mogli napraviti od vrta, vrtnog namještaja, biljaka... Godine truda su mogle biti uništene za pola sata delikventskog divljanja. Još uvijek sam u šoku. Više od te pomisli, nego od same načinjene štete.
Moj vrt je otvoren svima, nema ograde, ljudi dolaze, šetaju, sjednu i popiju piće, pojedu koji grozd, šljivu... Nikome nisam branio da dolazi, baš naprotiv. I evo što sam dočekao.
A odmalena sam odgojen da je grijeh uzeti tuđe, ma naučili su me da me peče savjest kad jednu trešnju uberem s nečijeg drveta ukraj puta....džaba mi poštenje.
I uvijek sam dijelio, i sadnice, i voće, povrće, što god sam imao viška ja sam podijelio, pomagao ljudima kako god sam znao....... ali ništa to ne vrijedi u ovom prokletom svijetu. Ništa ne vrijedi! Samo žica, puška, struja, iskešeni očnjaci pasa.... Ne vrijedi cvijeće, ne vrijede proklete klupe i stolice koje sam napravio i ostavio na dvorištu da odmore svi koji šetaju vrtom. Ništa to ne vrijedi. Ovaj svijet je pokvaren do svoje srži, ljepotu ne poštuje, prirodi se ne divi, obožava destrukciju, rušenje, palež...
Mi koji sadimo, gradimo i ulažemo veliki trud da ovaj svijet barem malo podsjeća na rajske vrtove, smo očito u manjini. Nažalost!
Oprostite što je post ovako dugačak, jednostavno sam se morao nekome izjadati. A kome ću, ako ne svojim najdražim forumašima, čuvarima božanskoga vrta.smile222
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 10:40
STRAŠNO!
I ustvari jako  žalosno!
Materijalno se uvijek da nadoknaditi , ali osjećaj koji nastaje nakon ovakvog vandalizma je sigurno vrlo uznemirujuć.

Mali Gogo, nemoj se dati tim osjećajima! Hug
Sve će doći na svoje kad-tad! Zapamti - od goreg uvijek ima i gore!
Ruka pravde bu to sredila! Nadam se čim prije!


GLAVNO DA BUJU FOTKE VRTA I DALJE STIZALE, a za telku bumo donirali ak treba Cool
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 10:45
Ajme grozno, potpuno te razumijem, jer se i nama to dogodilo srećom samo jednom, još u vrijeme rata, tako da nismo niti policiju zvali, ajde nije bila velika šteta, jer smo se bojali i goreg.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 11:46

Hvala na riječima podrške. Baš ste pravi smile222, i kao što rekoh gore: dobri čuvari Božjeg vrta. 

Nisu problem materijalne stvari, nego taj osjećaj da netko može bez pitanja narušiti tvoju privatnost i u pola sata uništiti sve što si stvarao godinama. Taj osjećaj nesigurnosti, osjećaj da je netko bez pardona i trunke savjesti uništavao tvoj trud...Strah i pitanje koje mi se neprestano vrti po glavi: treba li išta raditi, kad će za koju godinu opet neki divljak rasturiti i razvaliti sve što si stvorio. Skoro 3000 kvadrata vrta im je bilo na raspolaganju: razgledaj, šetaj, igraj se, uživaj,..., a oni se baš okomili na tih 20 kvadrata koje sam jedine zadržao samo za sebe, svoju privatnost i one koje volim.
Srećom tražili su alkohol pa im vrt nije bio zanimljiv za uništavanje.
A ako ih policija uhvati, mislim da ću imati besplatne radnike za košnju trave u naredne tri godine.Clap Ipak u svakom zlu i nešto dobro!
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 12:01
Pa to i jeste neka vrsta silovanja. Dira u tvoju najdublju intimu. Svako stvar si odabrao s nekim osjećajem i ljubavlju i onda to netko pipa, dira, na neki način skrnavi. Ne moraju ni ukrasti., dosta je da su bili tamo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 66>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.