Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 31>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 17:59
U tišini toplog popodneva šetam i uživam......predivno!!!
Hvala za hortenziju, želim si baš takvu....a kad ja za nešto zapnem, e ima da ju poplavim pošto-potoWink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 22:56
korijenko - hvala na posjetismile79
sigurna sam da ce tvoja hortenzija biti jos i ljepsa Smile
pozdrav draga
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 23:29
Vidim plavu hortenziju, prekrasna boja. Ja sam pokušala na razne načine da moju jednu poplavim ( koja je sada roza, imam roza i bijele) ali nikada mi to nije uspjelo. U čemu je tajna?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2013 u 23:57
milice7 pisala sam korijenku na njenoj stranici da dok mi je bila ovako manja mogla sam joj odrzavati plavu boju -sad je prevelika i nemogu je poplaviti.
postoje granule koje se kupe u sjemenarni i na kutiji je naglaseno da je za postizanje plave boje, ja bih jos preko zime dodavala pepela oko njih i zabila zeljezne sipke u zemlju. a moze se dodavati i gnjojivo za rodendrone. glavni je trik u zemljii i njenoj ph vrijednosti i kao sto sam rekla sa granulama namjenjim za plavilo hortenzija moze se bez problema kod manjih primjeraka postici divno plavilo.(ova moja je starija slika)
nadam se da sam bila od koristi -pozdrav dragaHug
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 07:54
Hvala ti na iscrpnom savjetu. Sipala sam tekuće željezo, zakopavala neke komade željeza okolo ali ni p od plave boje. Te granule nisam još vidjela a i gdje sam pitala baš nisu bili upoznati......Jedne godine mi je jedna druga, kojoj nisam ništa dodavala, imala nekoliko cvjetova svjetloplave boje a poslije ništa.....smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 15:12
malice neznam da li je dozvoljeno ovdje slikanje prozvoda, uslikat cu ti popodne da vidis kako izgleda kutija za te granule, prije je bila drugacija -od drugog prozvodaca, ali na njoj pise da je za postizanje plave boje hortenzijesmile160
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 18:52
Prošetala sam, ogledala i razgledala i ostala zabezeknuta, toliko da sam morala sjesti da odmorim.
Pozdrave i sve pohvale ostavljam!smile169
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 23:44
dadinica hvala draga kad si navratila kod mene -drago mi je da ti se svidaHug
Na vrh
*Bonsai* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 89
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Bonsai* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 16:20
ovo je stvarno S A V R S E N O smile120
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 10:02
Bonsai - hvala draga na posjeti I veseli me da ti se svidjelo kod meneHug
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 21:52
Prošetala sam ovim prelijepim vrtom i ostala bez riječi,kao da listam kakav časopis o uređenju vrta!
Klaudija,dobro došla u naše cvjetno društvo.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 23:40
mali kaktus hvala ti na setnji kroz moj vrt I tako mi je drago da ti se svida Hug
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 23:57
Kombinacija batata i Lysimachie je posebno lijepa
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 03:12
Vidjela sam već slike tvog vrta ali tvoju temu nisam pa eto me sada kod tebe. Nešto najljepše što sam vidjela do sada je ova slika tvoga vrta, vrta iz bajke Clap
Svratit ću ti češće draga, kod tebe se stvarno uživa!

Ponovit ću sliku, meni najdražu!


Rijeka

Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 03:17
moon - hvala HugI meni se svida
 
miraaK - hvala draga na posjeti Hugdrago mi je da si zavirila u moj kutak I da ti se svidaSmile
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 13:48
Draga susjedo bez trunke pretjerivanja želim ti reći ,da imaš vrt, koji je san svakog zaljubljenika u cvijeće, vrt iz snova.Jako me zanima u kom dijelu Mostara se nalazi, jer poznavajući mostarsku klimu, nije mi jasno, kako u zimskim mjesecima ( a i u ljetnim) uspjevaš sve to sačuvati.Moje iskrene čestitke i divljenje.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 14:01
draga tikvic - ajmeEmbarrassed pohvala od nekoga cijem vrtu se ja tako divim me je ostavila I radosnom I iznenadenom. draga, ja sam u rodocu - pored sajma, gdje je prije bio "SOKO" a rijeka Jasenica je iza kuce, drago mi je sto si napisala o teskim uvjetima - jer neznam sta je gore paklene vrucine ili bura koja je rusila I nosila sve ovih dana. trudim se, a zimi unesem dosta toga u garazu.
hvala ti - uljepsala si mi dansmile79
navrati I virtualno a  ako budes u blizini navrati I na kavicu
 
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 15:19
Bože Klaudija, hajde potvrdi da je ova ljepota na Brvini. Ako jest, onda smo udaljene petnaestak minuta hoda.

smile39
Seka
Na vrh
sara47 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 295
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara47 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 15:24
ugledah ..vrt u hercegovi..pa navratih da pogledam...ostala sam bez rijeci...svaka cast Klaudija,ovo je raj na zemllji..pozdrav od susjede(ja sam kod djackog doma)
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 16:21
tomica jesteTongue a gdje si ti?????
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.