Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 21:47
Evo me ponovo kod tebe, nakon sinoćnjeg razgledavanja riječke okućnice, dobro sam se pripremila za nastavak u Njivicama. Puno truda i ljubavi si uložila i to se odmah vidi. Sviđa mi se tvoja prezentacija mjesta za odmor. Sve ti je prekrasno, okućnica također.
 
Žao mi je za tvoju mimozu. Ja sam istu takvu posadila prije dva mjeseca. To je nekalemljena mimoza. Sad na toj slici vidim kakva bi trebala moja biti ako izdrži. Koliko je tvoja bila stara kad je otišla?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 22:22
MiroK danas sam snimila tvoju stranicu i dala se u pregledavanje...Kao prvo sam snimila da si noćna ptica kao i ja, jer postovi su ti oko 2 sata ujutro ......Uglavnom noćne ptice smo Lora, Hamara i ja i sad nam se pridružuješ i ti pa imamo noćni kvartet....Inače tvoji vrtovi i okućnice su lijepo sređeni i za svaku su pohvalu, a posla je dosta a vremena malo, odnosno mislim da ti ga uvijek nedostaje....Njivice su ti prekrasne, od okoliša do enterijera, pravo mjesto za uživanje...Nadam se da ćemo na našim kavama sve to još prokomentirati....Što se tiče cvijeća imaš jako lijepih biljaka, a još ćemo ti i mi nadopuniti kolekciju....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 23:01
Njivice su prekrasne,a i tvoja okućnicaThumbs%20Up za svaku pohvalu
jednom sam bila na kupanju i to čini mi se baš tu negdje blizu tvoje kuće, i čudila se kako ima puno zelenila, ukrasnih biljaka a i voćke uspijevaju kao u bilo kojem dijelu kontinenta, spoj mediterana i svih vrsta raslinja, predivnosmile120
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 23:08
Riječke slikice sam već vidjela. Sada sam pregledala i sve u Njivicama. Prekrasno uredjen okoliš i prekrasni apartmani terasa za odmor, mjesto za roštiljanje.....

Jedno, možda neumjesno pitanje. Od kada ste u Njivicama?
Čini mi se poznato......

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 23:22
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Evo me ponovo kod tebe, nakon sinoćnjeg razgledavanja riječke okućnice, dobro sam se pripremila za nastavak u Njivicama. Puno truda i ljubavi si uložila i to se odmah vidi. Sviđa mi se tvoja prezentacija mjesta za odmor. Sve ti je prekrasno, okućnica također.
 
Žao mi je za tvoju mimozu. Ja sam istu takvu posadila prije dva mjeseca. To je nekalemljena mimoza. Sad na toj slici vidim kakva bi trebala moja biti ako izdrži. Koliko je tvoja bila stara kad je otišla?
moon, hvala na posjeti mojim vrtovima, okućnicama.  Da, puno je posla to svi primjećujete ali ako nešto želiš i voliš onda se krećeš u dobrom smjeru ( valjda je uvjek tako).
 
Imam i ja sjemenke ali neznam ima li to više smisla sijati jer je očito da joj je trebalo oko 4 godine da toliko naraste a onda ode samo tako. Pitala sam u rasadniku gdje je kupljena što bi mogao biti razlog i žena kaže da to tako zna biti sa tom vrstom kod nas. Ide dok ide i onda jednostavno presahne. Ti pokušaj, možda bude više sreće u tvom vrtu. Moram priznati da sam mislila da je iscrpila zemlju jer je na mjestu gdje je bila zasađena tako malo zemlje, ispod je samo nasuto ( tako smo kupili i okućnica je već bila formirana u konturama i nekoj travi). Ako imaš dobru podlogu, možda bude rasla. Još sam nešto napravila ali mislim da to nije pravi razlog: pošpricala je ja odozgo da dobije vlagu a ona je od tada počela da se suši. Isto sam oko nje sadila delospermu da nije golo pa sam možda po žilama lupila. Nemam pojma šta joj bi. Bila je lijepa i bijna i cvala je u 5 - 6  mjesecu a to mi je bilo divno.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 23:25
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

Riječke slikice sam već vidjela. Sada sam pregledala i sve u Njivicama. Prekrasno uredjen okoliš i prekrasni apartmani terasa za odmor, mjesto za roštiljanje.....

Jedno, možda neumjesno pitanje. Od kada ste u Njivicama?
Čini mi se poznato......
Lora, mi smo to kupili dok je bilo u fazi gradnje 2006 godine. Neznam što ste mislila na to od kada smo u Njivicama i što vam je to poznato? Objasnit ću vam, pričat ćemo o tome na kavici. Važi?
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 23:30
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

MiroK danas sam snimila tvoju stranicu i dala se u pregledavanje...Kao prvo sam snimila da si noćna ptica kao i ja, jer postovi su ti oko 2 sata ujutro ......Uglavnom noćne ptice smo Lora, Hamara i ja i sad nam se pridružuješ i ti pa imamo noćni kvartet....Inače tvoji vrtovi i okućnice su lijepo sređeni i za svaku su pohvalu, a posla je dosta a vremena malo, odnosno mislim da ti ga uvijek nedostaje....Njivice su ti prekrasne, od okoliša do enterijera, pravo mjesto za uživanje...Nadam se da ćemo na našim kavama sve to još prokomentirati....Što se tiče cvijeća imaš jako lijepih biljaka, a još ćemo ti i mi nadopuniti kolekciju....smile79
Jagoda, ja sam zaista noćna ptica, dobro si primjetila! Ali ovo moje otvaranje teme je bilo moguće jedino u šutu i to do kasno u noć. Drago mi je da imam društvo i u to dobaSmile
Kako smo sve iz Rijeke, ponavljam, moramo se i u Njivicama naći na kavici a i ostalom, kako sam već napislal, po redosljedu. To će biti i mali izlet.. Zašto ne, samo neka nam vrijeme bude lijepo i sunčano. Vjerovatno će se to dogoditi početkom sezone kada sve poštimam i nema gostiju. Čvrsto obećavam i od srca vas sve pozivam!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 23:35
Drage moje Fany54, Korjenko, Tikvić, Lantana i Triša  pa vi ste neumorne kada svugdje stignete, po svim vrtovima i okućnicama, i kod mene i kod drugih!
Toliko riječi hvale i podrške, moram priznati da nisam očekivala pa ste me ugodno iznenadile! Ma jedna pita je malo u znak zahvalnosti na našoj kavici!smile79
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 01:46
Prekrasna kuća i okućnica, cvijeće smile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 23:47
Hvala na odgovoru......vidjet ćemo kako će moja mimoza prvo proći ovu zimu.... 
Na vrh
matilda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Lokacija: Krapina
Status: Offline
Bodovi: 540
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje matilda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 08:53
Prekrasne Njivice, prekrasna okučnica, sve za 5+ A tek pogled sa balkona, pa kavica uz more Drago mi je da si otvorila svoju temu pa da možemo uživati u tvojim prekrasnim slikicama .....
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 08:56
Uzivala sam listajuci stranice tvog vrta,ih da sam blize,svakako bi svratila na kavicu
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 09:27
smile211 Puno truda, sve prekrasno!
Treba stići sve to održavati!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 14:12
Originalno poslano od člana matilda matilda napisao:

Prekrasne Njivice, prekrasna okučnica, sve za 5+ A tek pogled sa balkona, pa kavica uz more Drago mi je da si otvorila svoju temu pa da možemo uživati u tvojim prekrasnim slikicama .....
 
Hvala draga, imam jedan post na dnu pa ga pročitajte svi, molim lijepo!!!
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 14:14
Ovo je jedna dobra tema pa vas molim da pročitate i moj post tamo:
 
 
Ovako sam napisala:
 
Molim moderatorice, ako je neprimjereno što sam stavila nekoliko slika od nečega što nije tema da makne slike: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=5328&PN=3 Bio mi je cilj da kada prvi put otvaram svoju temu ( moj vrt u slikama) pokažem društvu gdje se taj drugi vrt nalazi i da ako žele, možemo tamo obaviti  našu "riječku kavicu" uz druženje. Jedini razlog objavljivanja je to, ništa drugo.  Vidjeli su slike,  valjda oni kojih je to zanimalo, predstavila sam se a vi učinite ono što mislite da treba. Zahvaljujem se!
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 17:50
wow odlično je sve.....:D
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 18:22
Ne znam komu bi smetale slike prikazane po toj temi.
Meni je ok!
Sve se vrti oko vrijednih ruku, tebe, draga Mira K, i mislim da je to ok!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 21:57
Originalno poslano od člana panda panda napisao:

wow odlično je sve.....:D
Hvala pandice! Dođi mi opet Smile
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 22:00
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Ne znam komu bi smetale slike prikazane po toj temi.
Meni je ok!
Sve se vrti oko vrijednih ruku, tebe, draga Mira K, i mislim da je to ok!
Moja draga, hvala na pohvalama i podršci. Samo sam htjela objasniti,  pitati da me nebi korili neki.  Embarrassed
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 22:32
Pozdrav! Evo sada sam vidjela ove odlične stranice i mogu samo reći da sam ostala bez riječi.Kako je sve prelijepo, zaista tu ima bilja i nisam mogla zamisliti koliko i kako je sve lijepo. Vidi se da je pruženo puno ljubavi ovim biljkama i da se sa puno ljubavi ovo sve radi. Divim ti se zaista. Zaista si to sve lijepo napravila i sve je prekrasno, od kućnog bilja do svega ostaloga.Treba to sve stići napraviti a i imati snage da se sve napravi.Svakako ti dajem veliku podršku u tom poslu. Ovo ću redovno pratiti šta se događa sa ovim divnim biljkama.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.