Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranziranje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranziranje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 21:26
Bravo Milice!ClapClapClapClap
Harfa 12 bodova ( kreativnost)
Hoćemo još, hoćemo još!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 236
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 12:21
ruža je obavijena vašingtonijom ili u narodu poznata kao palma lepeza, drago mi je da vam se sviđa
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 21:57
Krasno...smile94originalne ideje...smile186 
Na vrh
vrtlar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Lokacija: Cuba
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 20:56
Milice zaista imaš maštovita rješenja, a ti suncokretiću sviđami se tvoj lila aranžman, nadam se da ću i ja staviti nekoliko mojih radova, no sad ne mogu, nemam vremena zauzeta sam sa uređenjima prije ovog vikenda....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 14:22
Radovi su jednostavni fenomenalni, bez riječi sam ostala.Tako bih voljela i ja imati smisla za ovakve aranžmane ali mislim da imam dvije lijeve ruke kada ovo vidim.Prelijepo!!!
Dajte nam još slika, možda probamo i mi nešto napraviti!!!smile79
Na vrh
milica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 236
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 14:39
Ni ja nisam znala da imam smisla za cvece nedavno sam to otkrila pa uz malo maste i dobre volje moze svasta da se napravi,dok neprobate necete znati.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 14:50

Milice, ja ću svakako probati pa možda stavim i na forum na stručnu ocjenu vas genija!!!

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 10:04
Suncokretić,Milica,prekrasnooooo. Neću izdvajati ni jedan jer je svaki na svoj način poseban i lijepsmile211
Na vrh
suncokretic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suncokretic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 19:03
Hvala na pohvalamaEmbarrassed.
Ja ipak moram napomenuti da sam "umalo" cvijećar. "Umalo" jer uglavnom radim sa umjetnim cvijećem i rijetko imam priliku raditi sa rezanim. No, o tom potom!
Rezano mi je ljubav i u tome uživam
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 12:53
   Drage moje nije me dugo bilo a kad tamo vi toga naslagale i pokazale cijelo cudo. E pa i ja imam toga jako puno a bice jos i vise jer sam pocela radit tako da sam svaki dan u kontaktu s cvijecem (pa zato i ne stignem navratit tu cavrljat s vama ali cu vam s vrijemana na vrijeme ipak stasit pokoju slikicu cisto radi ideje!

 

 RADOVI su vam svima jako zanimljivi, a ako vas zanima malo cesce sta se dogadja s mojim radovima i cvijecem trknite na Venusart.net
  tamo sam cesce jer tamo imam nekih obaveza kao Moderator  pa tamo i mam vise toga pokazanog(mada sam u zadnje vrijeme i tamo malo rijetko ali ima me vise nego ovdije!
LOL
LOL
Na vrh
milica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 236
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 20:38

nije cvece al je aranzman sa cvecem
Na vrh
milica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 236
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2008 u 18:25


jel ovo vise nikom nije zanimljivo,a ja nemam vremena za aranzmane jer sad radim sa tortama i kolacima
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2008 u 23:16
 evo jedne orhideje- poklon mojih ucenika


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2008 u 23:30
...i prekrasan buket za kraj naseg cetverogodisnjeg druzenja


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2008 u 11:04
Evo malo mojih pokušaja aranžiranja Krizma moje kćeri, zadana tema: bijelo - crveno











[IMG">http://img187.imageshack.us/img187/4063/12408larinakrizma007ye7.48a32906c2.jpg" />
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 14:27
Evo sada jednog "glupog" pitanja...
Gdje nabavljate ovo bijelo sitno cvijeće??? Vidim ga na svakom aranžmanu...
Geek
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 14:28
Ups, Hippy htjela sam ti pohvaltiti radove, ali kako sam vidjela ono što me interesira već duže isti tren sam sve drugo zaboravila...
 
Čini mi se da si ti prava umjetnička duša!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 14:30
Frida i pitanje za tebe: jesi bila tužna jer si ispratila jednu generaciju "malih" ljudi???
 
Joj meni su te situacije tako pune nekih osjećaja....uh, sjetim se kada sam išla u školu, a davno, davno bilo je...
 
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 15:42
proljeće to ti je popularno zvano šlajer  , ili -gipsofilija
možeš je kupiti kao sjeme u kartici i posijati , i kasnije se sama zasijava , krasan ukras u svakom aranžmanu
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2008 u 23:12
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ups, Hippy htjela sam ti pohvaltiti radove, ali kako sam vidjela ono što me interesira već duže isti tren sam sve drugo zaboravila...
 

Čini mi se da si ti prava umjetnička duša!!!


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.