Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage Šabica :)))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage Šabica :)))

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
Korisnik
Poruka
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 20:39
ana s, anđelka, Felina hvala vam!
smile91
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 20:46
zakon zakon naljepši mi je tanjur s ljiljanima i zadnja kutijica
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 08:05
Hvala Linaaa, baš mi je drago da ti se svidjelo, a ja s nestrpljenjem čekam tvoje nove idejice.
Smile
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 19:43
Šabice predivna kutija-
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:10
hvala Kika 56, to je za jednu jako dragu osobu.
Smile
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2010 u 22:40
Draga moja ona vrata su mi za
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 14:21
Šabice, prekrasna kutija, tulipan, meni najdraže cvijeće! 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 16:02
stalno negdje kasnim.......kako nisam vidjela ovu kutijicu????....ma kako si super smjestila salvetu na njusmile71.......imam tu salvetu a i kutijicu sam držala u ruci i sve to me nije potaklo na ništa slično ovome........
a ovo me sjetilo na neš totalno off topic.......ne zamjeri....
nekad davno još u prošlom stoljeću na fakultetima je postojao predmet TIPSS-teorija i praksa samoupravnog socijalizma (op.a za mlađe generacije).......dakle dođe jedan moj kolega,napuhanko po vokaciji i izgledu na ispit i između ostalog kaže profesoru- znate ja sam imao Kapital (knjiga) u rukama........nakon nekog vremena i nekoliko pitanja kaže njemu prof -kolega kad ste već imali Kapital u rukama mogli ste nešto i pročitati u njemu.........
 
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 19:40
Katarina 77  gladam ta vrata svaki dan i nisu mi još dosadila, a prošle godine sam ih dekupažirala.

Hvala Sasha jako mi je drago da ti se sviđa, a tulipani su prekrasni i meni, još i ta salveta u koju sam se zaljubila kad sam je vidjela.

mare-nostrum ti si divna i tako me vesele tvoji komentari, uvjek imaš inspiraciju. Kutijica nija pobjegla nigdje pa ti ni ne kasniš.
hehehehehehehe
kutijicu imaš, salvetu isto tako i sad možeš u akcijuWink

svima smile78
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 19:42
 a sad jedan tanjurić,
napravih ga još prije, ali nikako ga pristojno poslikati i staviti slikicu.
Dobar mi je, ali ne baš savršen, ne znam...
čekam komentare i konstruktivne kritike.



Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 19:56
Sabice,nisam ti ja od neke konstruktivne kritike,meni nesto il se svidja il se ne svidja.Ovaj tanjir je prelijep,cestitamsmile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:01
hehehehe
koja dobra fora sarita banana, ja pišem tebi ti meni.
I to je o.k. dobro je i da ti se sviđa.Wink
i meni se sviđa što ti se sviđa.
joj danas me lovi žuta minuta....
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:02
smile73Ovo si jako dobro napravila,stvarno mi se sviđa,lijepo si ga osjenčala,mislim da je to jedan od najljepših tanjura koje sam vidjela!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:03
i'm in love smile89 tanjur je fantastičan!
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:29
Slavica 08 hvala ti, sad nekako taj tanjur raste u mojim očima...
hm, hm...
Hvala rose smile95

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:46
dakle tražiš mišljenje.....iskreno?????.......
meni je ova salveta jedna od najdražih.......imala sam dvije,jednu sam totalno upropastila (da,da  događa mi se to)......a drugu čuvam ko oko u glavi........tu si me već kupila....
ako se ne varam bršljan i leptir su dodani i odlično su se uklopili......ali najviše me oduševljava hrabri izbor boja.......90% nas tu bi se odlučila za neke neutralne nijanse.....kako god meni ja tanjur odličan,poseban i sav nekako pršti nekom pozitivnom energijomsmile95
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 21:07
smile89motiv, boje i sjencanje, super izgleda, akvarelski smile141
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 21:09
o-la-la            , mare je sve već kazala      
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 21:10
Iskreno rečeno i ja ga neko vrijeme gledam . Boje i elementi su blizu laganog kiča, ali ti si ga s svojim  kombinacijama uspjele izvesti na jedan modernistički stil. Čestitam ti na tome. smile55
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 21:33
mare nostrum i ja obožavam taj motiv tako su mi divne te ruže svugdje ispadaju dobro. Ako hoćeš pošaljem ti još jednu tu salvetu imam još, ali ih ljubomorno čuvam.Embarrassed


Htjela sam jače boje, sa zelenom nijansom zapravo nisam najzadovoljnija, moram si kupiti nove zelene.

Biljana 59, Gogs
smile82

Felina imaš pravo, iako kič nije uvjek nešto negativno ( da sad tu ne pišem teoriju kiča, pretpostavljam da znaš)i ja baš volim to veselje u određenim elementima kiča i baš uživam u tome, ali ne teba pretjerivati.
Super si to primjetilasmile95





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.