Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 260>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 12:24
Prelijepo.... Vraćam se svako malo natrag na slikice.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 13:04
koja divota smile71
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 19:38
Nemam pojma kakav ti nered spominješ ...Clematisi su savršeni! Ne znam koji je ljepši od kojeg...Baš sam prekjučer kupila dva nova clematisa (Mergaret Hunt)i iskreno se nadam da će biti bar malo nalik na tvoje (po ljepoti i raskoši). Jedan je danas procvjetao i ne liči mi uopće na sliku s deklaracije...ali nisam iznenađena...već sam to doživjela...I na kraju, jedno pitanje..a gdje si se ti skrivala do sada?       
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 21:33
Evo i mene!
smile68
Ljepota tvog cvijeća me oduševila! Clematisi, gerberi, begonije............... a sve lijepo njegovano!
Kad vidim tvoj clematis "Multi blue" dođe mi da skinem slikice iz moje teme! Sav je žuti i nikakav!
Skidam kapu - svaka čast!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 23:10
Sve me je odusevilo,a posebno c.Multi b.,savrsen je
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 23:13
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Nemam pojma kakav ti nered spominješ ...Clematisi su savršeni! Ne znam koji je ljepši od kojeg...Baš sam prekjučer kupila dva nova clematisa (Mergaret Hunt)i iskreno se nadam da će biti bar malo nalik na tvoje (po ljepoti i raskoši). Jedan je danas procvjetao i ne liči mi uopće na sliku s deklaracije...ali nisam iznenađena...već sam to doživjela...I na kraju, jedno pitanje..a gdje si se ti skrivala do sada?       
 
Dada 28, hvala na pohvali....evo kad već spominješ klematis Margaret Hunt i meni je danas procvao prvi cvjetić istog (sadnica je ovogodišnja) i....cvjetić je "rijetko lijep" LOL neznaš jel sivi...krem...zelen...svjetlorozi....LOL LOL LOL baš je ono bezveze...slika na deklaraciji sasvim drugačija...vidjet ćemo sutra da li će se kaj promjenit na bolje....Wink
 
Čudnovati cvjetić klematisa Margaret Hunt
 
još jednom clematis Margaret Hunt
 
Dada, da li je i tvoj nalik mome clematisu Margaret Hunt?  Sva sreća da je kraj njega posađen jedan Jackmanii Superba pa će valjda on razbit monotoniju ove "divne" boje, osim ako nije i on sa friziranom etiketom! LOL Wink
A gdje sam bila do sad....ovdje....samo što mi je bilo bed stavljat slike....uvijek mislim da to nije baš tak reprezentativno....kak drugi imaju....Embarrassed
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 23:18
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Evo i mene!
smile68
Ljepota tvog cvijeća me oduševila! Clematisi, gerberi, begonije............... a sve lijepo njegovano!
Kad vidim tvoj clematis "Multi blue" dođe mi da skinem slikice iz moje teme! Sav je žuti i nikakav!
Skidam kapu - svaka čast!
 
Bergenia, biti će i tvoj Multić lijep samo treba vremena. Klematisi što su stariji to su bujniji i bogatijeg cvijeta.....uglavnom ne treba očajavat, treba samo čekat ( i dočekat) Wink Moj tek ove godine cvate duplo (inače je trogodišnjak). Ranije je uvijek cvao jednostruko.....i moram priznati da je iz godine u godinu sve ljepši....Tongue
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 23:21
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

Sve me je odusevilo,a posebno c.Multi b.,savrsen je
 
Zahvaljujem Gioiaa na pohvali, drago mi je da ti se sviđa moje cvijeće...Wink Smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 23:30
Danas kod mene opet nešto novoga procvalo.... Smile
 
Ruža floribunda Lavaglut - tamnocrvena samtastog sjaja. Pupoljci su joj skoro crni, a kada se otvori, na nekim djelovima je skroz tamno tamno crvena
 
Lavaglut
 
Lavaglut
 
Procvala je i Lili Marlene, također floribunda ruža, žarko crvene boje...
 
Lili Marlene
 
Lili Marlene
 
Obje ruže floribunde; i Lavaglut i Lili Marlene su prekrasne i cvatu cijelu sezonu u bogatim kiticama, jedina im je zamjerka što ne mirišu.....
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 23:36
Rosa damascena mill je puna pupoljaka i svakim danom ih je sve više....miris je intenzivan i očaravajući...
 
Rosa damascena mill
 
Rosa damascena mill
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 23:42
Moji klematisi...i dalje neumorni....u biti njima je tek započela sezona, tek bi trebali pokazati svoju raskoš....
 
Clematis Mrs. Cholmondeley - visok je preko 2,5 metra, cvjetovi na gornjem dijelu tek se trebaju otvoriti.....
 
još malo clematisa Mrs. Cholmondeley
 
A ovo je moj clematis Piilu (Little Duckling) u zaletu...
 
Piilu
 
Nelly Moser raširio se na suncu....
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 23:51
Evo još malo moga cvijeća...
 
plavi zvončići - Campanula "Birch Hybrid"
 
Impatiens New Guinea Red
 
Impatiens New Guinea Purple
 
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 06:28
Clap Pravi cvjetni raj! Prekrasno Flavia!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 08:12
a kako da mi se ne svidja!?gledajuci tvoje clematise imam zelju da ih sto vise imam(za sad imam samo jedan ))
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 08:48
Privukao me naslov da te posjetim i gledam kakav ću to nered naći, a ono sve prelijepo, uredno i puno prekrasnog cvijeća. Poželim da ih sve imam. Navratiti ću opet.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 09:07
Flavia, jedan cvijet ljepši od drugoga, zaista sam zadivljena
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 12:04
Kod tebe, mila, raj klematisa.... A gdje nam živiš (ne sjećam se da sam pročitala..) ?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 12:05
aaauuuuuu šta ovdje svašta ima....a sve jedno ljepše od drugoga....krasno....baš sam uživala gledati Smile
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 21:23
Evo mog clematisa Margaret Hunt...na deklaraciji je više ružičast, a ovaj moj vuče na lila.








Iako još nisam vidjela ružan clematis, ipak im nije fora da stavljaju krive slike...



Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 23:16
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Evo mog clematisa Margaret Hunt...na deklaraciji je više ružičast, a ovaj moj vuče na lila. 

Iako još nisam vidjela ružan clematis, ipak im nije fora da stavljaju krive slike...
 

Dada28, ovaj tvoj je Margaret Hunt...to je ispravna boja te vrste klematisa, na mojoj etiketi liči na tvoj klematis,  a moj uopće nije taj, danas kad se otvorio sasvim, puno je ljepši nego jučer i nije Margaret Hunt nego John Paul II

Clematis John Paul II
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.