Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni ukrasi za Ladimirevce
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni ukrasi za Ladimirevce

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:37
bravo, ak si zaboravil arecept ponovim ga:
4 salice brasna
2 salice soli
1 salica vode
moze par kapi ulja
i to je to
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 15:32
e super, da ga konačno zapišem kak spada......tenks jassi
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 04:08
evo večerašnjih uradaka.....

kuglice po dadinom receptu......hvala dada!!




boreki....njih par......



i nešto kaj nije božićno....podmetači za frendicu.....jassi hvala na salveti, ipak sam ju iskoristila prije ljeta  Wink


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 08:56
Bumaro, radovi su super, a ovih salveta imam ja pa ti sutra donesem kada se vidimo...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 09:03
dakle boreki su mi za pet....preporucam se za jednog--hehe
 
a salveta za podmetace odlicno izgleda
 
dakle pet -sjedi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 12:57
Samo da raportiram,ukratko. Heklani anđelići su uštirkani i na sušenju su-znači,skoro gotovo.Ostai gipsani ukrasi se isto suše,samo im fali završni lak.A možda i neWackoMislila sam lakirati zbog sjaja no...možda se predomislim.Ok,i to je ,moglo bi se reći,gotovo.
Adventni vjenci nisu ni započeti ali je sve spremno pa kad maknem ovo na sušenju,dolaze i oni na red.
To ide brzo,no nemam neke ideje kako bi trebali izgledatismile42
E da,i svječnjaci za lučice su gotovi.smile149
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 12:59
shasha al ste mama i ti vrijedne Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 13:59
Shasha pa koliko ti toga radiš???
U selu je samo 16 kuća!!!
 
A gdje su radovi???Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 14:46
prekrasni ukrasi bubamaro.iman jedno pitanje..koji je krajnji rok za slanje radova i kome cu poslat,posto san ja daleko i nikako ne mogu s vama koji idete do sela.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 16:24
Ma,Proljeće,to samo ,kod nabrajanja,izgleda punoWink
Evo,ovako to sad izgleda,pred finišem.
 
 
 
a ovo su moja srčeka za bor
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 16:37
smile55ma što reći vrijednice neznam čiji će bor biti ljepši tvoj ili od dječice, i majka ti je vrijedna anđeli su famozni, svaka čast!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 17:57
ajme kak je to krasno, sad mi reci ove prve ukrase prvo si bojala srveno, pa pomazala svijecom, pa bijela boja pa smirglanje?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 18:03
hehe,Jassi.Ja pokušavam  što je moguće više pojednostavniti jer ima ibez toga dosta posla.Tako da su ti ukrasi,na 1 slici,farbani sa ostacima.Znači kistom(kist sam prije provukla da boje skoro ništa nije bilo na njemu)samo lagano prošla po ukrasima .I to je sve.Ja to zovem-čiščenje kista,i flašica, od ostataka bojeBig%20smile
E da,bijela boja nije boja nego gips.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 18:14
shasha ukrasi su ti predivni!!!!smile211
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 18:15
i da te pitam još nešto shasha, kako ćeš pakirati te ukrase, ovako sve zajedno u kutiju ili određeni broj po kutiji??
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 18:17
cekaj znaci gipsani ukras si sam provlacila po njemu kist s crvenom bojom???
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 18:23
shasha cekam odgofor?smile61
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 18:47
Ma skitam okolo a usput i pravim "medeke"
Da,Jassi,samo sam po gipsu lagano provukla sa kistom.Činilo mi se ok,pa se nisam zezala pretjeranim farbanjem.Ovak izgledaju baš zgodno,onako"staro"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 18:49
Bubamara,ne znam još kako ću pakirati,a bome ni kako će to podnjeti transport.Do tog djela još nisam došla..nadam se da ćete vi,koje šaljete,reći kako ste to upakirale.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2008 u 19:21
a što ti je ovo po ovim crveno bijelim ukrasima?? kao izrezbareno, ove linije?? i kak si stavila špagice???  koooliko pitanja.......
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.