Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 21:49
Moglo bih se reci da je, iako se i ovdje dogadjaju cudne stvari, ima dosta kriminala, mozda zato sto svi sve imaju pa vise ne znaju sto bih htjeli. Ali opticki gledano, je Njemacka prekrasna i ukusno uredjena zemlja. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 13:05
Prvi put sam na ovom dijelu foruma i moram priznati da sam oduševljena...i navratit ću još puno puta, jer obožavam fotke mjesta i gradova, kako naših u Hrvatskoj, tako i sa svih strana svijeta. I sama sam proputovala Njemačku i imam samo riječi hvale, naročito za manje gradove i mjesta, na njihovu urednost i uredjenost... Tvoje slike su prekrasne Rena i nadam se da će ih biti još, naročito ovih s motivima cvijeća i starih gradskih ulica s romantičnim dućanima kakvih nama ovdje u Zagrebu, a mislim i u drugim gradovima RH jako, jako fali  
 
Kad uhvatim vremena poskenirati ću svoje stare fotke Limburga i okolice, to je isto tako prekrasan grad u pokrajini Hessen.
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 14:43
drago mi je da ti se sviđaju slike, i da si uživala. Jedva čekam tvoje jer i ja volim gledati i upoznati druge, meni ne poznate dijelove svijeta, ne samo Njemačke
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.