Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Katružin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Katružin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 37>
Korisnik
Poruka
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 01:29
Moram još malo, kad sam već toliko slikavala( a i jućer i danas sam na godišnjem, pa ne trebam još ići spavati)
 
krastavčići
 
tikvice
 
 
 
 
mahune
 
paradajz
 
brokule
 
kelj
 
mak
 
pa samo malo ribizla(trebala bih početi kuhati sok)
 
 
i neću više (za sada)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2008 u 08:19
Krasno,predivno.Kod tebe je već sve sazrelo,kod mene u Primorju tek kreće.Još je sve maleno a mahune još nisu počele cvjetati mada sam ih rano,rano posijala.
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 10:14

Mikice, mahune su tako brzo narasle da sam se i sama začudila, samo ja sam ih puno zalijevala, a bilo je i kiše .

Njima očito paše puno vlage, a od jakog sunca i vrućine znali su im popadati cvijetovi, prije nego se stvorila mahuna. 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2008 u 14:00
Katruža koliko ti je sve povrće, nije za vjeroavti, prekrasno, moje je tek u začetku, paradajz tek cvjeta, mahune još ne, a vi već jedete tikvice, super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 21:20
a ja ću doći kupiti povrće kod vas jer volim jesti DOMAĆE smile50
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2008 u 21:29
Može, jer svega uvijek ima previše Smile 
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 21:43
stolisnik, danas poslije kiše, a prije je bio tako lijepo uspravan! 
 
 
 
još malo ,pa će biti i paprike
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2008 u 21:54
Svaka cast,predivno! Ja sam moje ribizle vec popapala,doduse imam samo tri grmica...prosle godine smo pravili slatko od njih.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 09:41
Evo mene opet Kartuža, ne mogu  a da te ne pohvalim.smile141
Povrće me, moram priznati ,malo malnje interesira ali sam zato opet uživala u tvome cvijeću.
Imaš božanstveni pogled sa terase!!!smile93To je odmor za dušu i tijelo...
 
A znaš da ja uvijek imam i pitanje... one bugenvilije- da li one imaju trn na sebi???
Ja sam prošli tjedan nešto takvo vidjela na moru, doduše drvo je bilo veće ali je imalo i par trnova po sebi i puno je bilo ljubičastih cvjetova, ali je bilo prekrasno!!!
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 09:47
Da, Proljeće, imaju trnje ali ne previše!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 13:22
Onda je dobro,ukrala sam ispred jedne kuće, onda se mora primiti!!!
 
I poklonjeno je od srca ( poklonila sam ga dalje)
Thumbs%20UpWink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2008 u 16:30

Stolisnika je prekrasan, a paprike ćeš još malo jesti, bravo

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 09:26
procvalo nešto na novo....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 11:41
svašta ti je procvjetalo Smile baš je lijepo
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 15:57
jel ovo zuto statica?Posijala sam proljetos,raste al jos nije procvetalo...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 18:39
Kako je to super, svaki dan se nešto novo događa, moraš zbilja biti prazan u duši kad te to nebi veselilo.
Prekrasno, kaktusi, one crvene tube, ne znam imena ničemu, ali kao da je to važno.
A ti piši nazive, koje znaš, kratko, pa ćemo svi učiti.
Stalno mislim da bi bilo dobro napisati visinu cvijeta, naziv svakako i ponešto kratko, Ne smeta ako se to stalno ponavlja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:20
Da,Gioiaa, to su statice, a i ono bijelo i plavo.
Evo još malo...
Neznam  šta je ovo 
 
Ljiljani
 
 
Stolisnik
 
Kniphofia
 
 
Runolist
 
timijan
 
malo iz povrtnajka
 
 
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 21:34
Eto zašto više ne stavljam fotke iz svog vrta...zbedirana sam kad vidim kako je kod vas sve idealno...voće, povrće, cvijeće...svaka čast Katruža, predivno, !

P.S. Na kojem planetu ti živiš da ti sve ovako bujno raste?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 23:09
Katruža stvarno ti je sve wow, a na prvoj slici je bidens!
Dada, nemoj se ti izgovarati sa bediranjem! smile187
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2008 u 07:31
Andrea01, i meni ovaj žuti cvijetak liči na bidens ali nije to onaj kakvog  sadimo u tegle. Taj je trajnica, raste na gredi, nije puzavica već raste uspravno. Cvijetovi su mu promjera cca 5 cm a visina negdje oko 50-60 cm. Možda i je kakav rod bidensa no nigdje ništa točno ne mogu naći.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.