Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 53>
Korisnik
Poruka
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 12:41
smile120
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 15:57
E baš je lijepo vidjeti "život na sjeveru", šaljem ti malo sunca iz Rijeke.smile109
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 07:48




Saljem vam danas malo plavog cvijeca iz mog vrta, ali ne znam kako se zove.
Znam Tija da se kod vas sve sareni od raznobojnog cvijeca, uskoro ce i kod mene biti jos vise.
Toni, hvala na lijepom smajliju.
Trisa, hvala na suncu iz Rijeke, bas me je ugrijalo, jer ovdje je danas samo 7 stupnjeva.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 12:56
Ne znam ni ja kako se zove, al' je dražesno!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 14:07

Norveška - to me do sad asociralo samo na zimu, snijeg i led, a vidi kako je sve lijepo i rascvjetano

Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 15:19
Baš je lijepo proljeće u Norveškoj
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 18:39
nemogu se odlučiti dal mi je ljepše u proljeće ili u zimi pod snijegom,uglavno baš lijepo
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 20:09






Nekoliko slikica da pokazem svoju kucu i dvoriste i vrt kako sada izgleda. Jos uvijek ima snijega.
Na 1. i 2. slici je vrt sa lijeve strane od kuce, a na 3. kuca, koja se nalazi na sredini placa.

Baka, drago mi ja da ti se svidja plavo cvijece.
Otok, kao sto vidis da Norveska nije samo snijeg i led.
I ja sam tako mislila dok nisam dosla ovdje.
Jos ces se ti iznenaditi.
Stefice, lijepo je proljece, ali hladno.
Marijankice, meni je ipak ljepse u proljece, a zimska idila je lijepa, ali kada se gleda iz tople sobe.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 21:51
Ova zadnja slika je kućica iz snova - prekrasna, baš dočarava ambijent tvog vrta, prekrasno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 22:35
Kuća i dvorište kao iz bajke!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 13:32
Bas ti je lijepa kuca, slici mi na kuce koje sam vidjela u SvedskojClap.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 13:09
snijeg je otišao! sada pretpostavljam da kreću proljetni radovi!Tongue
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 22:03






Ovo su slike sa lijeve strane dvorista, vrta.
Trisa i oya, jako mi je drago da vam se svidja moja kucica i vrt.
Zvrk, takve kuce su isto i u Svedskoj.
Minimode, potpuno si u pravu, sada krecu radovi u vrtu.
Treba odrezati sve suhe grane, pokupiti lisce sto je ostalo i polako saditi lukovice.
Jos uvijek je dosta hladno.Danas je bilo samo 5 stupnjeva.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 22:19
Stvarno je sve lijepo, iznenadio me bambus, mislila sam da on raste samo u toplijim krajevima.
život je more
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 00:19
Do danas nisam još svratila u tvoj vrt u dalekoj Norveškoj,ali ubuduće hoću jer je vrlo zanimljivo.Imaš lijepi vrt i svašta u njemu.Za nas na jugu neobično je da još ima ostataka snijega u travnju,ali za vaše prilike to je normalno.Vidim da imaš  bambus, dakle ne smeta mu oštra zima.Nove slike čekam s nestrpljenjem jer nisam još imala prilike vidijeti vrtove na sjeveru.U tim krajevima nisam nikad bila,najdalje do Holandije zato je znatiželja još veća......Pozdrav i sretno sađenje..
sutra je novi dan
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 13:35






Ovo je jos uvijek lijeva strana vrta. Na 1. slicije cempres, a iza pod snijegom maline i dio vrta u koji sadim malo povrca.
Na 2. slici ljetnikovac - pusnica i oko toga 2 vrste brsljana i ukrasni grasak,koji ce tek biti posijan za 2 tjedna.
Na 3. slici je dio garaze, kajak, a ispod su posadjeni turski karanfili.

Veliki pozdrav svima!
Lantana i Jagoda, vidite kako lijepo uspjeva bambus i kod mene u dalekoj Norveskoj.
Jagoda bas mi je drago sto si prosetala mojim vrtom. Iako nisi nikada bila na sjeveru, sada ces imati priliku da cesto prosetas sjevernim krajevima i da vidis sta ovdje cvjeta.

pozdrav iz Norveske
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 15:06
fuksija predivan vrt, a kuća je kao iz bajke. Sve mi je lijepo iako onoliki snijeg radije gledam na razglednici ili iz tople sobeTongue S nestrpljenjem očekujem tvoje slike zelene Norveške.
 
Nisam sigurna ali ono tvoje slatko plavo cvijeće izgleda mi kao da je puškinija.
 
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 18:43




Lana i ja se slazem sa tobom da je snijeg bolje gledati iz tople sobe.
Jos malo snijega, ali uskoro ce se sve otopiti, a onda slijede slike iz kako ti kazes Lana, zelene Norveske.
Na 1. slici su vocke; visnja, tresnje i sljive.
Na 2. slici; maline pod snijegom,jabuke i visnja.
ocke su jos u fazi formiranja palmete, pa se zato vide oni kolci, ali za godinu dana, bit ce to uklonjeno.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 19:48
pa ja još nisam bila prošetala tvojim dvorištem..ugodno iznenađenje. A vrtna kučica mi je zakon...jedva čekam da vidim slikice kad sve probujaSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 21:36
Fuksija, lijepi ti je vrt i kućica.... Za nas je pravo iznenađenje vidjeti šta uspijeva kod tebe na sjeveru..... A vrtna kućica je zakon Big%20smile, pogotovo ono unutar kućice Wink, samo mi molim te prišapni gdje si nam pokazala unutrašnjost i delicije koje vise - htjela sam MM pokazati kakvo "cvijeće" raste u Norveškoj i onda ne mogu naći smile42.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.