Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 21:58
Samo ti meni reci kako se zove ova na prvoj , čini mi se da sam kod tebe vidjela na slici ili griješim dosta ih ima posaditi u cvijetnjaku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 10:20
Niho, moram na žalost prekinuti vaš razgovor, jer ti želim reći da imap stvarno svega u vrtu, ali....
Hajd stavljaj ispod slika i nazive....znam da ti znaš kako se zove cvijet, ali i mi bismo htjeli znati...smile79
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 10:46
Pa ja vidim da mnogi znate pa reko neću da stavljamsmile80. Onda ok bićete usluženi 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 12:58

Draga hvala ti, moraš znati da nas još uvijek ima koji ne poznajemo baš svo cvijeće...smile79

Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 18:32
Niho jeli procvjetala ona magnolija,ja svaki dan gledam ali ništa od slikica!?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 19:08
Danas baš gledam tu svoju magnoliju pa uvijek stoje pupovi nikad da se otvori kod mene je uvijek kiša pa hladno i tako da mi cvijeće sporo ide sa rascvijetavanjem 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 23:05
Ej Lika počeo se otvarati sad sam ga gledala slučajno izašla van i reko da vidim biće nešto
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 12:53
Može li mi iko sad reći imam neke sukulente koje sam dobila od Triše da li se to može posaditi u cvijetnjak,jer nisam nikad imala susret sa njima 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 18:48
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 19:50
Wink<


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 20:49
Sve" picmoljke "posadi u pjeskovitu zemlju, kao i katuse - možda kojeg spasiš.
Da je bilo sreće izgledalo bi ovako lijepo u kutiji, ali na žalost pošta neda biljke u Bih.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 18:35
Wink   ----Sjemena.....,......................

 
smile127


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 19:06
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 19:11
Imena biljki neće da stavi jer je škrtica, pa neće da i mi kupimo iste ni slučajno - neka se mučimo i nagađamo.
Hoya - ništa joj nemoj slati ona ti sve zove "picmoljak", e sada što bi ga to bilo - ja prevela kao "jadni okrajci", "smeće koje mi nećemo" "uvele biljke, koje se neće primit ni u ludilu" - to ti  je to, a odsad mjenjam njen avatar u "picmoljak".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 20:00
joj niho,niho,svega li si ljepog nakupovala sve sta bi i mi voljeli imati u svojim vrtovima i balkonima(tu nmislim na sebeLOL)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 21:54
Rose reci šta želiš i tvoje je kad mogu ovoj Hoji Škrtici i Triši dati zašto nebi tebi .Samo za tebe će biti extra i uslikaću ne bili one pošizile od zavisti ,,,samo reci..........kolegicesmile75
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 23:24
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Rose reci šta želiš i tvoje je kad mogu ovoj Hoji Škrtici i Triši dati zašto nebi tebi .Samo za tebe će biti extra i uslikaću ne bili one pošizile od zavisti ,,,samo reci..........kolegicesmile75
jel ti to ozbiljno? ja sadim sve sto je mini i sto mi moze na balkon,al kad u pakovanju imas samo 4 dalije onda nemoj,ima sad raznih mixeva za uzet po vrtnim centrima
Na vrh
radosnica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje radosnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 00:10
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

smile78  -e sad me interesuje kako se kod vas naziva ova biljka...


Lijep pozdrav!
Ja sam ovdje nova i nisam baš neki znalac ali ovu biljku imam u vrtu i zove se mlječika (kažu da tjera krtice). Je l' bi bilo to ovo:
http://www.aukcije/hr/item.php?id=485455
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 14:26
triša pa šta nisi tu kutiju k meni preusmjerila? vidim unutra kameni cvijet..jel to onaj meni obećan? morat ću k niho po njega kad mi ga je otela smile96
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 14:40
Niho ti je sve to bacila - nema više !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.