Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - more - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


more - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 29>
Korisnik
Poruka
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 16:04
sto i stolice su extra divno divno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 10:07
sve pohvale tebi na prekrasnim radovima,i bratu na prekrasnom nakitu,stvarno je izuzetno lijep i dopadljivsmile141smile141
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 11:06
odlično,sve pohvale bratuClapClap
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 11:36
kaća, rose, hvala vam Smile
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 01:46
anđelka, hvala Smile
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 01:48
malo novih radova. prvo kutija sa srcima.
 
 
 
 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 01:51
pa 2 čaše sa tulipanima.... mogu poslužiti kao vaze Smile
 
 
 
 
 
 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 01:55
i za kraj, mali okvir od das mase. obojala, nalijepila salveticu, premazala lakom i sad se divim Big%20smile
 
ovako je okvirić izgledao bez boja i salvetice
 
 
nisam se mogla strpit, pa sam slikala bez i sa blicom
 
slikano bez blica
 
 
slikano sa blicom
 
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 02:43
e draga kojim si to lakpm prelakirala????
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 08:07
Slikica je suuuupeeeer! Predivno si iskombinirala boje slike sa motivom sa salvete, sve je tako dobro "sjelo"! Sliku si radila od čega? Gips? smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 10:22
Bravo!!!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 12:49
bjelovar, imam ljepilo-lak UHU, sjajni, za salvetnu tehniku. sa tim sam sve premazala.
 
izzy, moram priznat da sam bila totalno bez ideje. okvir i cvjetić u desnom kutu sam izmodelirala od das mase. taj cvjetić sam prvo obojala u crvenu boju. poslije se predomislila i prebojala ovom drugom bojom. i onda je sve krenulo sa bojama, lijepo se sve uklopilo.
sa gipsom još nisam probala radit.
 
sanjam, hvala Smile
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 12:56
super ti je okvir, baš dobro izgleda, samo molim za pojašnjenje kako si uspjela tako jasno izmodelirati okvir, meni se uvijek vide tragovi prstiju ili ispuca masa? skoro sam radila sa glinamolom na staklenoj bočici i dobila sam velike ispucale pore...
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 13:22
malena, 1 put sam kupila glinamol i bacila ga u smeće. prebrzo mi se sušio, sve bi živo ispucalo. das masa mi je puno bolja.
 
pokušat ću objasnit kako sam modelirala. prvo sam izmodelirala pločicu. neravne rubove sam rezala nožićem. zatim sam modelirala trake. lipo uzmeš komad mase, napraviš lopticu i onda dlanovima (kao valjkom) nekako izmodeliraš trake. sama procjeni koliko hoćeš da ti traka bude debele, odnosno tanka. odrežeš otprilike koliko ti treba. recimo za dužu stranu. odrezala sam traku, malo manje od pola trake sam stanjila pomoću prstiju i cijelu traku stavila na pločicu. taj stanjeni dio sam sa stražnje strane "lijepila" prstima (s tim da prst umočiš u vodu i tako zagladiš). ne znam kako da drugačije objasnim. ovu prednju stranu sam isto prstima nekako lijepila. treba se malo igrat sa masom. neka te ne brine što se vide tragovi prstiju. prst u vodu i malo zagladi di ti se vidi.
kad se das masa osušila, neravne rubove koje je okvir imao malo sam poravnala pomoću brusnog papira.
 
eto. ne znam koliko sam dobro odnosno loše objasnila. jedino da slikam cili postupak kad budem opet radila okvirić LOL
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 13:40
Okvir je odličan,a i kutijica sa srcima.
Daj mi reci kako se zove ta tehnika što si radila na kutiji?
Nikako da savladam te tehnikesmile42.
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 13:46
Originalno poslano od člana more more napisao:

bjelovar, imam ljepilo-lak UHU, sjajni, za salvetnu tehniku. sa tim sam sve premazala.
 
izzy, moram priznat da sam bila totalno bez ideje. okvir i cvjetić u desnom kutu sam izmodelirala od das mase. taj cvjetić sam prvo obojala u crvenu boju. poslije se predomislila i prebojala ovom drugom bojom. i onda je sve krenulo sa bojama, lijepo se sve uklopilo.
sa gipsom još nisam probala radit.
 
sanjam, hvala Smile




aaaaaaaaa...ja imam sa satenskim sjajem i ni priblizno se tako ne sjaji...a kad sam kupovala nisam znala jos u cemu je poanta...znat cu za ubuduce...hvala na inf!
pozz
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 14:37
piramida, kutija za koju pitaš, koristila sam krakle medium. prvo crvenom bojom obojala kutiju, pa kad se osušila boja premazala sam tim lakom, ali u samo jednom smjeru. vidila sam od drugih da se maže ili lijevo-desno, ili gore-dolje... meni taj krakle još ne ide kako treba. radije ga mažem samo u 1 smjeru, npr s lijeva na desno i držim se toga smjera. kad se krakle osušio, preko toga sam premazala bijelom bojom. isto tako u samo jednom smjeru. kako sam stavila krakle, tako sam premazala i bijelom bojom.
 
bjelovar, ljepilo-lak UHU sam kupila kad sam se tek počela upoznavat sa salvetnom tehnikom. onda nisam ni znala da to postoji u sjajnoj i mat varijanti. znala sam samo da ima kupit ljepilo za salvetnu tehniku. tek kad sam došla u škatule (knjižara u st-u), vidila sam da ima salvetno ljepilo za kupit i vidila sam da ima 2 vrste. odlučila sam se za ovaj sjajni.
možda netko ima bolje ljepilo od mene. ne znam. ja ću koristit UHU dok ga ne potrošim.
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 14:55
Krasan okvirić!!Clap
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 14:56
E evo se pozivam sama da komentarishem..:)
Lepi su ti radovi..Mozhe jedan savet?
Sve kisteve kuci koje imash POBACAJ! Spuzhvice raznih velichina u ruke... videcesh astronomsku razliku i bicesh josh zadovoljnija:)
Svako dobro:)
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 15:00

ljiljanari, hvala!

lilian, imam neke spužvice. malo se koristim njima, malo kistovima Smile
nego, reci mi kako ti radiš sa krakle? da li se nakon njega može boja nanijet spužvicom ili? zasada to radim sa kistom.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 29>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,267 sekundi.