Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje biljcice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje biljcice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 104>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2009 u 22:32
Predivno ti je cvijeće! Ne brini zbog štete na cvijeću, i kod mene je bilo takvo nevrijeme u svibnju, led mi je jako puno cvijeća uništio, ali danas je bujnije nego prije...i tvoje će uskoro biti dobro.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 01:11
Oporavit će se cvijeće i bit će i ljepše, kako Dada piše. Imaš jako lijep izbor cvijeće,  rekla bi prefinjen ukussmile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 08:27
hvala cure što šetate mojim vrtom
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 09:45
Koliko ljepote! Onaj tamnocrveni grm (dim)me oduševio!!smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 12:49
stefkaja imaš prekrasnog cvijeća,izdvajam pasifloru,bugenviliju a posebno klematis koji je prekrasan.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 15:17
bugenvilija je prekrasna baš kao i pasiflora smile64
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 19:59
meni su vaši vrtovi smile227 i nadam se da će i moj biti tako pun cvijeća iduće godine
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:11
Već sad ti je predivno cvijeće i vrt...
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:16
Prekrasno cvijece......ima sto za pogledatismile55

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2009 u 22:38
Susjedica draga prekrasnog cvijeća imaš, klematis, bugenvila, pasiflora smile93.A kako veliš biti će dogodine više, a pogotovo dok kreneš sa svojom listom želja, pa na koju kavicu, da vidiš kako će tek onda vrt biti cvjetni i mirisni Wink.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 12:31

kod mene još cvatu mačuhice..
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 12:34

ukrasna trava
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 12:37

viola
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 12:39
Počela sam čupati maćuhice, druga im je godina. Lovila sam sjemenke juče od maćuhica i još nekog bilja, vjetar mi je srušio posudu i sve rasuo u travuCry. Di mi j teren vjetar od jednom puhne i sve razbuca, a tako mi je teško loviti sjemenke , nisam svaki dan tamo.

Ta trava je prekrasna, ja imam tako nešto ali neće da raste pa neće. Suši se i nije veća od pedlja. Trudi ću se i dalje kad vidim tvojuClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 12:46
moja se primila i dosta raste a posađena je uz jezerce tako da joj je već i malo mjesta pa cu je morat presadit negdje i jedva čekam da procvate da vidim kakav cvijet ima. A mačuhice su me iznenadile da tako dugo cvatu, od jeseni nisu uopče prestale cvjetat
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 12:50
I kod mene su maćuhice dale sve od sebe, prekrasne su.

A ta trava mislim da i jest neka močvarna, možda joj paše prisutnost vode i vlage. Kod mene je pjeskovita zemlja te se brzo suši.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 13:34
ja sam ove godine uspjela nabavit stvarno kvalitetnu zemlju pa sam u svaku iskopanu rupu prije sadnje stavila i te crne zemlje jer ova naša žutulja nije baš kvalitetna za cvijeće tako da dosta dobro napreduje
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 13:36
I ja ću u budućosti to raditi, iako sam dodavala na sam korijen humusnu zemlju. Izgleda nedovoljno. Kod mene će se ( ako Bog da) praviti kuća u budućnosti , tako da nevrijedi puno ulagati dok nebude gotovo. Sve će mi prekopati.Cry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 13:45
ma mi smo se prije dvije godine ženili pa smo preuređivali kuću jer živimo sa roditeljima od MM pa je tek ovo proljeće došao vrt na red
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 14:01
Prekrasno je to da jedna tako mlada ženica poput tebe več sada voli uređivati svoj dom i okučnicu.
Ne brini to je tek početak ,a več je sve puno cvijeća i čovjek može samo uživati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.