Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera - salvete i drugi papiri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera - salvete i drugi papiri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 23>
Korisnik
Poruka
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:07
voljela bih jedan takav mobile ali sa pastelima zelene i ljubicaste da mi se uklopi u ostatak stana, imas li mozda u vidu napraviti nesto takvo? mogu cekati da prodje hmf u puli (rado bih otisla tamo ali nisam sigurna da li cu objektivno moci, hippy mi je pricala puno lijepih stvari o tome). eto :) prelijepo mi je.....ideja za pet, a na floraartu nisam bila ove godine - guzva je bila nemoguca, a to bas ne volim, ono ok puno ljudi ali ovo mi je bilo uzasno :(
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:23
Ako vrijeme nije presudno, nešto ćemo iskemijati Wink u tonovima pastelno zelene i ljubicaste, koje krasno idu zajedno.
 
Meni su sajmovi tog tipa doista jedini na koje za sada idem i mada je gužva, koju mislim da malo tko voli, meni s druge strane "pulta" i nije teško to podnositi, naročito ako ima interesenata za moje radove Sales%20Rack 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:47
Predivne kutije! Što si stavila okolo,na onu zadnju kutiju? Neku pastu ili?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:50
primavera, obozavam ici na takve sajmove, ali bez obveza (da ne moram voziti i traziti parking, da ne moram brinuti da li su se icija djeca izgubila itd) ono ides, gustas i kupujes kaj ti se svidja u granicama predvidjenog budgeta :)
na srednjovjekovnim sajmovima, jedva cekah da prodje moje vrijeme dezurstva na standu ili taboru, da mogu obici ostale standove :) oki doki, vrijeme nije presudno, kad budes imala cajta dogovorimo neki poslic :) smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 15:52
 Thank%20You ...hvala ti od srca, draga Dada...  Je, to je bijela struktur pasta koju sam prije nanošenja malo tonirala odgovarajućom bojom, a kad se posušila samo sam prstima malo prešla bijelom bojom preko vrhova. Embarrassed
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 16:00
Thumbs%20Up dogovoreno draga Ninochka... nego, ti ideš na srednjevjekovne sajmove, koje, gdje....joj, to me strašno zanima ali nekako nisam informirana, znam da se održavaju, ali uvijek saznam iz vijesti kad su već gotovi. Obožavam dvorce i starine... znam samo podrobnije nešto o Terezijani u Bjelovaru i o Špancirfestu, no prvi mi nezgodno pada odmah iza Flore, a drugi mi je malo too much po cijenama... Ako imaš kakve konkretnije informacije i kad budeš imala malo više vremena daj mi ih molim te pošalji na PM Smiley%20Knight
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 08:19
Kutijice su mi baš preslatke. .
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 08:22

super su kutijice Clap.....anđelčiće volim cijelu godinu a ne samo za božić Smile

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 09:37
Anđeli preprelijepi,@iris ima pravo,nikad nisu suvišnismile222
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 09:46
prekrasne kutijice sa anđelima...ne znam koju bi izdvojila...možda ovu crvenu...anđeli su svevremenski...
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 10:20
kutije su prekrasne...volim ih najviše zbog toga što se na njima može igrati sa milion različitih materijala i ukrašavati ihna sve moguće načine...posebno mi se sviđa ovo sa strukturnim dijelovima... jel to struktur pasta ili nešto slično?
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 12:22
Da Nato, to je bijela struktur pasta malo tonirana odgovarajućom bojom
 
Puno vam hvala drage curke, prava ste potpora skupni%20hug
 
 
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 12:59
smile55 Al su kraaaaaaaaaasne kutije!!!!!!!!!  Pored izvrsno odradjene struktur paste, meni je ipak zapala za oko ona druga zlatna kutijica sa andjelom... Elegantna bash bash. Svaka ti chast!!!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 13:06
Evo još malo angeleka i pokoji pravi Božićni motiv...brzo će to, treba se već sada polako pripremati Wink
 
Dvije kutijice s potpuno istim motivom, samo je boja kutije malo varirala, dakle varijacije na temu....motiv je iz decoupage papira, a oblake sam malo "pojačala" struktur pastom...ovi srebrnasti motivi na donjem dijelu rade se posebnim 3D ljepilom koje kad se osuši mora ostati još malo "ljepljivo" i onda se na njega samo pritisne posebna folija u željenoj boji...
 


 
Srcolika kutija za jednu malu curicu s pomalo šaljivim angelekima...
 
 
 
Mala, mala drvena kutijica radjena kombiniranim tehnikama: boje, salvetice, tanka brončana lim-folija koju sam posebnim alatom (igla s kugličastim vrhom) malo ukrasila... Isto sam napravila i s ovom drugom kutijicom u srebrnoj varijanti....jedino su slike dosta loše zbog sjaja metala...


 
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 13:40
Prekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 13:54
prekrasno,jako ljepo smile72
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 14:13
Prekrasne kutije i baš drugačije od drugih,ona zlatna sa anđelekom mi je presavršena!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 16:20
srećom pa nam ove kutijice pokazuješ malo po malo. da sam ih vidjela sve odjednom pala bi u nesvijest. ovako mi se samo svaki put zavrti u glavi od ljepote. preslatke su i stvarno ne mogu izdvojiti ni jednu. i kad je isti motiv u pitanju opet je svaka drugačija i lijepa na svoj način.
draga, samo ti nastavi s tim i kao što kažeš božić će brzo- treba biti spreman.
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 16:24
EEeeeee kak je lepo sto si vredna! smile55

Favorit mi je zdanja kutija WOOOOOOOOOOOOOOOOoW
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 17:13
alđelčići anđelčićiiiiiiiii smile71 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.