Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami - decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami - decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 33>
Korisnik
Poruka
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:13
Kami prekrasno stvarno si umjetnica.smile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:41
hvala svima, srce ste smile84
meni se ne čini da sam puno vremena potrošila jer nijednu od 5 faza (i toliko međufaza) nisam radila isti dan (makar svaka traje do sat vremena i svaki put oba stolca i u danim danima sve nabrzaka)...

meni tak većinom paše jer znam da si odvojim vremena za neku svoju viziju&misiju čiji rezultat će nekomu biti dragi poklon i ja time zadovoljna...

a kad nešto radim za poklon u jednom danu, to često počne ranojutarnjim odlaskom u kupnju onoga što želim preurediti LOL
sad stvaram malu zimsku zalihu stvarčica i bilježim vizije pa ću krasti vrijeme za pauze od učenja...
Na vrh
Maya08 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maya08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 10:13
Kami, stolčići su ti zakon!!
a papučice.. kad se odlučim za drugo djete, pa ću ti naručit' jedne.. preslatke.... smile89
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 10:15
neznam što prvo da pohvalim, jer mi je sve prelijepo! papučice su originalne, tronošci prelijepi....ma, zaslužuješ čistu 10!!!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 11:52
...jesenski tronošci su famozni...odlično si iskombinirala različite motive, djeluju tako prirodno zajedno, a slogan je perfektan...sve čestitke, nadam se da je i mama više nego zadovoljna smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:04
joj, Primavera hvala, sad vidim zakaj svi obožavaju tvoje komentare smile198
mama je lookala u sobu stalno i dobronamjerno izvoljevala svašta po malo pa je bila zadovoljna,
a kuma se sva razdragala kad je došla po stolček jučer, slogan ju je oborio s nogu
(napisala sam citat u originalu crnim flomićem ispod sjedišta; njen je ovaj s mašnicama i ukrasnim rubom) Embarrassed
dobro da motivi djeluju prirodno zajedno jer sam se namučila da šumsko društvo ne pretrpam, a i da ne izostavim neke smile39
inače, jelika me spasila svojim salvetama, bile su kamen temeljac Approve
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:04

jesenski tronošci... savršeni! mogu još samo ponovit što je primavera napisala. a one male papučice preslatke.. smile89

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 08:58
@more: hvala ti Heart

drage moje, dobrodošle ste pogledati i moju origami galeriju da ne ispadne da sam uzalud birala i objavljivala fotkice i otvarala temu u izoliranom podforumu
Ostala hobistika > Razni hobi... smile59
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 09:12
Oduševili su me tronošci.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 20:17
kami stolci su ti mrak...Smile
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 20:43
@piramidaL i valliSa: hvala curke, drago mi je da vam se sviđaju Heart
lijepi su i u mraku LOL
moja bilježnica sa skicama je prepuna, ideja uvijek na pretek, pogotovo kad sam sva u učenju Tongue...
samo se trebam strpiti za dovoljno slobodnog vremena i prigodne prilike...


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 21:33

kami ja ne znam ženo odakle ti izvlačiš tolike stolice ali definitivno bi tebi dala svoje da mi ih malo središ. Super su.....a papučice su me oduševile ima li kakav link za te papučice baš me zanima.....kod mene u firmi je baby boom... imaš prelijepe radove 

Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 09:55

Radovi su ti fenomenalni, a daj reci di si nasla dijagrame za one leptire kaj su kraj slike uskršnjih jaja ja isto origami savijam.

hvala [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" />
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 18:17
Ah, eto mene malo ovdje opet Embarrassed
Svašta ja petljam i dovršavam, ali kako sam od drage nam forumašice dobila neke kartoneke, kud svi tud i mali Mujo LOL
Zapravo me peglanje salveta preporodilo jer sam s kistom malo zahrđala bila Embarrassed

Prvo jedna visilica burazu za sobu (nastala zbog salvete, a ne obrnuto Tongue)...
Zahtijevao je minimalno ukrasa i dorade kako ne bi djelovala previše blagdanski Stern%20Smile pa sam smjela jedino nebo i pijesak dodati,
satensku trakicu sam prošvercala da se na nekaj objesi...
Fotke su loše, ali ne mogu bolje uloviti s mobitelom...Ouch

Plava je onako aquamarin/indigo nijansa, a u podnožju sam zmiksala neku oker temperu, malo pravog pijeska, drvofixa i bijele boje
te dodala zvjezdice (koje se preužasno vide) bijelim markerom...

Tu su boje mrvicu realnije, ali stvarno mrvicu...

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 18:22
Ovo je u burazovoj sobi na zidu samo speglano na karton,
apsolutno ništa nisam smjela dodati jer se medo morao stopiti sa zidom
i s pogledom u medalje naravno, ali ispalo je zgodno...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:18
Hahahaha, super su radovi! Pogotovo medo koji znatiželjno promatra medalje! Odlično i jako zabavno! Vidim da ti brat ozbiljno i s podrškom shvaća tvoj hobi... smile186
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:35
Je,je,totalna podrška,izludio me sa svojim "ne...ne...ne može...neću to...nemoj pokvariti s tim dodavanjem..." LOL

Evo jednog dijela podložaka, tek tolko da se u sitnije, a opet funkcionalne stvarčice ufuram...
Frendici koja obožava crno-bijelo-crvene kombinacije, a ja jedva da takvih salveta imam... (spasila me djeva s kartonekima Embarrassed)







Silom se trudim prešaltati u blagdansku šemicu, jedino što me potiče je podugački popis za darivanje i pregršt divnih tuđih radova...
Ali totalno kasnim čak i s vijencem za vrata makar imam viziju kao i za sve ostalo... Tongue

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:49
Vijenac za vrata?!?!?!? Aaaaaaaaaaa, pa na to sam zaboravila! Možda stignem šta sklepati večeras! smile42BTW, super su podlošci! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:58
Plava visilica prelijepa, kao i sve ostalo!!! smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 20:03
Lijepi radovi, ali oni podlošci crno-crveno-bijeli su mrak!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.