Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rainovi vrtni prijatelji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rainovi vrtni prijatelji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 39>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 07:42

Samo da upozorim i podsjetim članove da u kategoriji moj vrt u slikama, vlasnik teme predstavlja svoj vrt sa slikama…

Tako da treba izbjegavati preveliki razgovor i rasprave nevezane za to, a više uživati u slikama i djelima autora.

Ovo je mali savjet zbog preučestalog razgovora o svemu i svačemu u kategoriji.
Jer na pojedinim temama nema po 3-4 strane niti jedne slike.
  

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:49
Poštovani admine,mislim da bi stvarno bilo nezgodno i dugotrajno skakati sa teme na temu tražeći info o biljci koju smo vidjeli u temi Moj vrt u slikama.Pa nas većina želi popričati,prokomentirati,posavjetovati se sa ljudima koji dođu u naše vrtove.Glupo mi je samo redati slike,želim znati što ostali cvjetoljubci misle o mom vrtu,da li bi nešto promijenili,želim da mi ukažu na greške,pa ne mogu komentirati MOJ vrt na nekoj petoj temi.Na kraju krajeva,svi smo tu prvenstveno zbog razgovora,razmjene iskustava,slika,pa i pelcera i sjemenja.Ako mislite da nisam u pravu ili sam preoštra,žao mi je!Lijepi pozdrav i sunčan dan vam želim!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:14
u potpunosti se slažem
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:15
Hvala,Bromi!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 16:55
Rain, i ja se slažem s tobom, nešto sam slično napisala u brbljaonici.
Meni je tvoj vrt prelijep, tu ima puno za mene novih biljaka. Evo sad me zainteresirao taj arabis. Možeš li otvoriti temu o njemu i napisati što znaš?
Ta kosina polako će se pretvoriti u nešto jako lijepo. Što misliš o hypericum
c. - da li bi tu uspijevao?
 
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 17:00
Moram malo ozbiljnije proučiti arabise,pa eventualno otvoriti temu.
A hypericum?Mislim da bi se snašao,posadila sam na kosinu 3 varijeteta-pa bum već iduće godine vidla kak budu se držali,vjerojatno bu tu još puno promjena-silom prilika,a za jedno 5 godina to bu valjda to(biljke uče strpljivosti)
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 18:18
i ja se slažem sa rain.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 19:10
Lora,hvala!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 20:20
Najnovija Esheveria stvarno je jako zanimljiva. Izgleda kao da si risala po njoj crvenim flomasterom!
Tvoja kosina ima velike šanse biti prekrasan rascvjetani ogledni vrt za koju godinu. Već sad je zanimljiva, a u proljeće će vjerojatno plijeniti iznenađenjima.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:30
Perla,bumo vidli,ja ti baš emam "umjetničku crtu" za slaganje biljaka..trudim se.
Baš sam jučer malo kontrolirala presađene biljkice,a pošto su kod mene heuchere svuda,evo da ih vidite,one su mi ko okokućni ljubimci!















a ovo su ovogodišnji maladunci



jesen stigla...


...a mahonia sprema pupuljke,prvi put obilno



Gredica u poluhladu i hladu...





...i nastavak na suncu



javorčeki...za 5 godina budu javori



pozdravi ,pozdravi!!!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:33
E  stvarno ne znam šta bi rekla ali jesen je predivna u tvome vrtu...svaka častsmile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:36
E,Niho,brza si ko munja!Hvala!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:40
vauuu,koliko imas vrsta koralj.zvoncica
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:41
Ponovno si me zadivila. Heuchere svojom ljepotom i raznovrsnošću baš osvajaju.
Kako će ta mahonija prekrasno obojiti vrt kad se rascvate!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:43
e to se čeka, stvarno imaš puno heucera i sve su krasne ali mali Rain je najveća slatkica. Ona jesenja posuda je fantastična
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:43
Prekrasne su Heuchere, i još ih uspiješ i iz sjemena uzgojiti. Svaka čast. Ja sam sijala Dale's Strain i uopće mi nije niknula ni jedna. Možda je bilo staro sjeme, a možda sam samo traljava.
A svaka je slika sto puta ljepša kad je na njoj Rain.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 18:44
Joj kak je kod tebe sve lijepo i posebno! Javorići su jako lijepi, heuchere su ti krasne,...rekla bi još nekaj o njima kad bi znala...mislim nisam ih nikad do sad niti vidjela niti čula kak se zoveju...LOL..blago nama na tebi i tvome znanju! Clap
Fotka sa tikvicama je savršena...prava jesenska...a gle ti samo Rainića maloga kak šnofka physalise...strašan je, nadglednik vrta! smiley3804.gif
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 19:33
Baš ti je sve prekrasno..Jako mi se sviđaju heucere a slika sa tikvicama je super
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 20:12
Pa kaj je vama žemske,Rain je tu slučajno,zanemarite,on ne spada tu
Ja obožavam te koraljne zvončiće,ovih dana sam dobila nekoliko novih od jedne divne žene,a i ove tikvice su njen poklon.
Horti,vjerojatno loše sjeme,prilično dobro niču.
Mahonia je Charity,cvate zimi i cvjetni grozdići su 10-tak cm.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 20:34
je to ona mahonija kaj si i meni poslala?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.