Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2011 u 15:21
anaida hvala ti,drago mi je da si navratila kod mene
Gt to sam dobila zalijepito na pismu od jedne male curice,nacrtala je moje kaktsue i to zalijepila ..plastici cvijet
gioia hvala Smile
gricka ,kad god pogledam jednu meni posebno dragu čuvarkuću pomislim na tebe
natalija,opet mi dođi da uživamo i ćakulamo ,jučer si mi uljepšala dan ..hvala ti na tvojim poklonima,moram ih poslikat
belina hvala navrati opet da popijemo jednu virtualnu kavu ..evo koju ko voli,potrudila sam se i skuhala tri različite kave :)
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2011 u 15:31
molila bi pomoć..ovaj dio vrta mi je onako u poluhladovini,ima malo sunca tokom dana  al ne previše..imam tu 2 ruže al ih moram izvadit jer im očito ne paše tu..htjela bi taj dio prekopat i posadit biljke ..šta mi je najbolje tu posadit..
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2011 u 20:13
Imaš gredicu u hladovini,pa tu možemo puno lijepih trajnica posaditi,astilbe,hoste......začas ćeš to popunitiWinkTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 08:33
hvala mali kaktus,baš sam dobila predivan clematis od natalije pa i njega planiram tu ..čekam kišu pa da krenem sa prekopavanjem
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 10:25
Tako prirodno, posebno:
 
I još: Imaš divnog ljubimca!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 12:32
Evo pozvala me natalija na utvrđivanje gradiva kod tebe.Jedva čekam.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 15:54
hoya hvala ti ,planiram popunit malo prazninu sa još kaktusa i svakako sa čuvarkućama
kiki ko ja bi baš volila da dođete k meni ,nije to tako daleko ..meni usput skoknit u zadar heheeh
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 17:53
Kako je lijepo vidjeti sukulente i kaktuse u prirodnom okruženju....ClapClapClap
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 09:53

evo ja pripremila gredice ,grube radove....molila bi sve one koji povire tu da mi daju neki savjet ,šta posadit...ovo je gredica u sjeni

gredica na suncu
a ova gredica mi je kritična,tu sam imala tj imam 3 ruže ,ali ne idu,neznam zašto..jako su loše..najvjerovatnije ću ih izvadit ..stavila sam uvu kanu samo da probam hoće li uspivat tu
eto drage moje ,svaki vaš savjet je meni dobro došo,jer već sam na početku rekla da sam početnik sa bijlkama
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 09:58
i evo za kraj moj pomagač u kopanje,umorio se i on kao i ja
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 10:24
Pomagač ti je sličan ko moj,iste oči smile78
klasa optimista
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 10:27
LOLLOLLOL e slika pomagača je za pet!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 10:55
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Evo pozvala me natalija na utvrđivanje gradiva kod tebe.Jedva čekam.


ne mogu ja zvati ljude u tuđi dom/vrt, kamenjar je sama bila rekla da bi te volila upoznati
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 10:59
pomagač je vidim po pozi bio jako vrijedan, kad se ovako umorio LOL

a za gredice ima more mogućnosti
sad ti je vrijeme sadnje lukovičastog cvijeća koje će te već kasno u zimu razveseliti svojim bojama - tulipani, narcisi, visibabe, kockavice...
pa srdašce, a lukovičastih vrsta još milion

što se tiče trajnica - heuchere, hortenzija...

bilo bi dobro da proviriš u tuđe vrtove (na forumu) i vidiš koje ti se biljke i kombinacije sviđaju
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 11:04
Kamenjar odličnu si pripremu napravila..
 
Sigurna sam da ćeš popuniti ove nove gredice na tebi najljepši način.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 12:51
Pa ti si jako vrijedna bila,a imala si i dobrog pomoćnika.Tongue
Začas će se te gredice popuniti.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 13:29
predivan pomagač i vrijedan pesonja kao što se i vidi, imam i ja sličnu pomagačicu što se voli zavući pod dekicu...
kaktusnjak je prepredivan, krasnih sukulenata imaš po teglicama, mislim da bi i grčki oleander mogla u vrt posaditi...
kod tebe je zimi klima blaga ili ima i smrzavajućih dana? Vidim krasnu palmu u dvorištu, jel ju zaštićuješ preko zime?
 
ajme, kako krasne gredice,  čiste, uredne, bez korovića, kako vabe na sadnju, trepere prstići...bezbroj mogućnosti imaš na raspolaganju, ovisno o tome kakav tip vrta želiš imati...radi elegancije i vertikale ubacila bih koju ukrasnu travu, svakako festuce, agapantus, aspodeline, te hoste, heuhere, greraniume za hladovinu...
Buhač, centanthus, anthemis bijeli i žuti, arabis, razni dianthusi, makovi, echinacee, geumi, gailardije, hypericum, smilje, lavande, razne salvije,, monarde....
imat ćeš zaista savršeno bablje ljetoSmile
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 14:37
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Evo pozvala me natalija na utvrđivanje gradiva kod tebe.Jedva čekam.


ne mogu ja zvati ljude u tuđi dom/vrt, kamenjar je sama bila rekla da bi te volila upoznati
sad sam je upoznala sad je dovedi da sa njom ćakulam LOL
hvala vam cure na podrški,stvarno mi treba jer sam totalni neznalac o biljkama..pomagač je prva liga,koji je to lopov bože sačuvaj,prvo je svađo se sa mnom jer sam prekopala dio gdje on voli obilježavat i kad je vidio da kopam frajer galamio na mene,kad je vidio da ne vrijedi počeo je kopat šapama  sa mnom haahhah
retriver sara hvala na komplimentu za moje kaktusiće ,nadam se do godine da ću imat i lijepih biljki za pokazat,treba samo vremna i obilaženja po rasadnicima ...
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 14:40

pitaš me za palmu RS ,nisam je nikad zaštićivala al ova zima je bila oštra i dosta je oštetila listove vanjske al orezali smo ih ,još jedno rezanje i nestat će svi oštećeni dijelovi

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 15:19
po običaju zaboravila sam šta je ovo,trava mi je poklonio i reko mi je kako se zove al Embarrassed da nije možda to kineski jorgovan
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.