Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - drvo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


drvo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2011 u 10:59
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/107d9ce0-IMG_0015.JPG" />
u Novom Brestju


Ova Marija je nešto najdivnije kaj sam u životu vidjela!! Prekrasno djelo tvojih ŽENSKIH ruku, a takvi su i svi tvoji radovi kaj si nam ih pokazala!!! Hvala što si podijelila sa nama ovaj dio sebe, jer si iznimno talentirana, a tvoji likovi sa sakralnom tematikom samo su izraz tvoje duhovnosti, koja većinom samo čući u čovjeku bez nemogučnosti i volje da izađe, a ti si dozvolila da to izađe iz tebe!! Sve je sa svrhom i Božjim razlogom stavljeno u tebe ali i izašlo iz tebe u najboljem trenutku !!!!!   Bljagoslovljene tvoje ruke!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2011 u 19:40
Silvy hvala ti na posjeti i na komentaru
Proljeće itebi hvala što me obilaziš
Gioiaa hvala
Mari dođi mi opet
Inox poslije ovakvih pohvala ja ću se umisliti a to neće biti dobro za moje ukućane ... ali moram priznati da godi , mada kad ove pohvale čujem mislim da se radi o nekom drugom nisam ja baš tako idealna,samo jedan sanjar koji jako voli prirodu kao i svi ovdje na forumu, mislim da znate kako je to imati ideju i stvarati ,mogu reći možda čak i uzbudljivo ,do te mjere da jedva čekate realizaciju. Možda je kod mene razlika u tome što ovdje treba puno više fizičkog rada , s time da je duhovna statisfakcija vjerovatno ista.Ono jesu tabernakuli dobro ste procijenili
Freland puno hvala na blagoslovu jer trebati će to mojim rukama što dulje,ovdje mi je kao da sam napravila izložbu sa svojim radovimaa vi ste mi najbolji mogući kritičari
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2011 u 21:44

Radujem se svakom tvom novom djelu koje nam ovdje pokažeš. Moram priznati da tvoje kipove ne doživljavam u religioznom smislu, već ih gledam kao prikaze običnih ljudi... I tu mi se sviđa to što su vrlo životni, to su lica nekih ljudi koji žive oko nas i koje si izvanredno uspjela izraditi u drvu. Za svaku pohvalu je i tvoja tehnika završne obrade drveta, a posebno mi se sviđa kada se vidi struktura i boja godova u drvetu.
Posebno cijenim što uspijevaš pogoditi dimenzije tijela i lica za što smatram da treba imati zaista posebno čulo i sposobnost.
Sve u svemu, obogatila si sadržaj ovog foruma i priuštila nam trenutke uživanja u razgledavanju tvojih umjetnina.


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2011 u 20:13
puno ti hvala Cimi svi ste mi velika potpora ,drago mi je da vam se sviđa moj stil izrade
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2012 u 22:36
Ja virkam po vrtu uz Savu, a kad ono, još jedan talent. Slažem se sa Inoxovim komentarom - sve je več rečeno.
Da li i u Mariji Bistrici možda ima koja drvena skulptura izrađena tvojim vrijednim rukama???
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 21:17
Carol kod tebe nemam nikakve skulpture ali sada ima jedan stalak na kojem je obiteljska zavijetna svjeća ,koja je bila svečano postavljena 30.12.2011
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2012 u 21:20

evo jedan nedovšeni anđeo
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 22:53
I tebi smile78
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 23:52
Jedva čekam da nam pokažeš opet neki tvoj rad.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 21:42
Milice dosta je togo otišlo a da nisam fotkala i sad mi je žao ,tako je bilo i sa zadnjim radom... možda ću jednom obići sva ta mjesta i makar mali dijo fotkati,nadam se da ću ovaj zadnj uspiti poslikati pa ću staviti slikice    
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 23:27
Bilo bi zgodno da ti netko od forumaša (  ako ih ima iz toga mjesta gdje ti je rad, vjerujem da ima netko) to lijepo naslika i pošalje ti sliku i da nam onda pokažeš. Ja zaista uživam gledajući slike tvojih djela. Gledala su i moja djeca  i isto su oduševljena.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 00:34
Sta reci a da nije vec receno....Boziji dar...nestvarno lepo...

Posebno me odusevljava dobro pogodjena proporcija....kako samo lepo radis....one ruze su mi zapele za oko...jel ima draga neko da te nasledi u ovom poslu?ili ljubavi?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 08:45
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 17:42
Milice to bi bilo zgodno
Olja drago mi je da si primjetila ruže jer sam posebnu pažnju pridala njima dok sam ih izrađivala i na kraju sam bila jako zadovoljna kako su napravljene,a za nasljednika još ćemo vidjeti imaih dvoje ali vidjeti ćemo još šta će to biti
Gioiaa
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2012 u 11:02
slućajno zalutala u tvoju galeriju,
šta reć osim prekrasno
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 19:22
i zalutalima želim dobrodošlicu
Na vrh
llav View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje llav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 14:57
Stvarno prekrasno Clap

U kojem drvu su najčešće izrađene skulpture?
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 21:27
Ilav hvala, najčešće radim u hratovini.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 23:08
Pregledavati tvoje radove bilo je pravo uživanje. Želim ti puno nadahnuća i vremena, naravno, kako bi to mogla i ostvariti. Nadam se da ćemo i dalje moći uživati u tvom stvaralačkom radu.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 23:45
Sky ovo je prekrasno, zlatne ruke imaš smile76
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.