Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 23:24
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

danas sam ti došla s jednim veseljkomsmile133
 
Hvala od Heart
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 23:33
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

Svida mi se prirodnost tvog vrta i kombinacije biljka a zimske slike su prekrasne!
 
Hvala Dado. Kad mi to stručnjak kaže, posebno me veseli. Ali, na slikama to sve ljepše izgleda nego u prirodi, nekak punije.
 
Iduće godine planiram iz gredice izvaditi perunike pa ću napraviti jednu gredicu samo s njima, a umjesto njih moram onda nekaj posaditi. Bit će to sveopća selidba. Samo me sad nemoj pitati za vrste perunika jer njih znam samo po boji. Kad sam vidla one tvoje ... uh, prekrasnih ima.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 00:13
smile200sam tvojim predivnim vrtom. Prelijepo cvijeće!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 18:37
Zima definitivno ima svoje čari..bravo za odlične fotkeClap
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 20:34
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

Svida mi se prirodnost tvog vrta i kombinacije biljka a zimske slike su prekrasne!
 
Hvala Dado. Kad mi to stručnjak kaže, posebno me veseli. Ali, na slikama to sve ljepše izgleda nego u prirodi, nekak punije.
 
Iduće godine planiram iz gredice izvaditi perunike pa ću napraviti jednu gredicu samo s njima, a umjesto njih moram onda nekaj posaditi. Bit će to sveopća selidba. Samo me sad nemoj pitati za vrste perunika jer njih znam samo po boji. Kad sam vidla one tvoje ... uh, prekrasnih ima.


Nekak je uvijek tako sa slikama :) heheh Dobre perspektive stvore cuda.

Ja nebi micao perunike iz gredica jer si ih jako dobro uklopila, tesko je to postici buduci da ne izgledaju savim uredno tjekom cijele godine. Ali kako ti zelis, mogla bis ipak bez da ih sve preselis napraviti posebnu gredicu za njih (najbolje uzvisenu) sa novim sortama.
I meni su prekrasne one moje zato ih i imam :) jedva cekam da mi procvijataju i ostale koje ove godine nisu.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 23:14

Ma je, lijepe su perunike kad cvatu ali nakon toga mi je taj dio nekak goli. Osim toga, teško mi ih je čistiti od drača koji raste između rizoma. Ne mogu ga iskopati a da ne ozljedim peruniku. Mislila sam zasaditi iglice između njih ali sam čitala da perunike ne podnose takve stvari, odnosno malč. U svakom slučaju ih moram smanjiti jer su se previše raširile, pa samo višak preselim u posebnu gredicu. Hvala na sugestiji.

Da, tvoje su perunike stvarno lijepe Dado, i posebne.

 

 

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 23:19
Odlučila sam staviti par sličica s ružama. Razmišljala sam da ih stavim pod temu ruže, ali mislim da je bolje da su tu jer su dio mog vrta. Pa evo ...
 
 
 
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 23:27
 
i par pojedinačnih cvjetova
 
 
 
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 10:47
Predivne ruže imašsmile71   svaka častClap
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 10:50
Prekrasne ružice,Ana!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 11:02
Ruže smile39fantastične.
Slike - umjetničkeThumbs%20Up. Stvarno osim dobrog fotića imaš i oko!
 
A plot si, kažeš, sama plela, pa zadivljena sam. Lijep i baš izgleda odlično ....Svaka čast!ClapClapClap
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 11:17
baka,potpisujemWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 15:24
Ruže su presavršene! Sad još samo reci da sama sadiš i bambus za štapove koji se vide i idem se smile39
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 15:31
Predivan vrt, ruže su smile227
Ovakvu rozu na drugoj slici imam i ja, obožavam ju. Kad se cijela rascvate, svi se okreću za njom kad prolaze kraj kuće
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 15:39
To je Angela ak se ne varam? Emilly kaj nije tvoja puzajuća? Il imaš obje vrste?
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 15:56
Ne, imam samo tu. Ne kužim se baš u ruže Embarrassed, rekli su mi da je to prekrivačica tla. Doduše, kad su grane duže, izvale se po travi od težine LOL
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 16:12
Ajojjjj,a ja sam mislila da ja imam puno ruža,pa ti ih imaš dvaput više,prelijepe su.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 19:37
ružičnjak za 10, posebno onaj dio sa Angelom i lukom sa penjačicom bijelomsmile120
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 20:18
Uza svu maštovitost i ljepotu svoga vrta koju si nam do sada pokazala, opet pronalaziš nešto novo čime ćeš nas zapanjiti. Tvoje ruže stvarno izmamljuju uzdah divljenja! Prekrasno! smile211Pitam se čime ćeš nas još iznenaditi! Wink
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2011 u 20:31
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Ma je, lijepe su perunike kad cvatu ali nakon toga mi je taj dio nekak goli. Osim toga, teško mi ih je čistiti od drača koji raste između rizoma. Ne mogu ga iskopati a da ne ozljedim peruniku. Mislila sam zasaditi iglice između njih ali sam čitala da perunike ne podnose takve stvari, odnosno malč. U svakom slučaju ih moram smanjiti jer su se previše raširile, pa samo višak preselim u posebnu gredicu. Hvala na sugestiji.

Da, tvoje su perunike stvarno lijepe Dado, i posebne.

 

 



to je i meni problem pogotovo kad se pirika zavuce medu rizome! Mogla bis oklopiti perunike ukrasnim travama. Nekom vrstom koja kasnije nice i sporije raste tako da ih pokrije kad one zavrse sa cvatnjom.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.