Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 16>
Korisnik
Poruka
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 13:01
Evo i mene kod tebe !
Za početak da ti poželim dobrodošlicu...
Za nastavak: jako lčijepo je kod tebe...sve je lijepo.....
Za kraj ovog mog javljanja: dolazit ću k tebi i ubuduće, ima se šta i vidjeti...

Toliko za sada, lijep ti pozdrav !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 14:07
Konačno i ja stigla u tvoj vrt,lijepo uređenu okućnicu imaš,prelijepe ruže i dobar šareni kamenjar.
Dobro nam došla i dugo se družila s nama.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 16:28
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Originalno poslano od člana vijolica vijolica napisao:

E,moja Bucka,ja ti još skupljam hrabrost da bi vam mogla pokazati moju bjedu.Kad vidim ovakve vrtove kao što je tvoj još mi više ponestaje hrabrosti. [IMG]smileys/emot106.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />



Vijolice, sada si me rastužila. I moj vrt je daleko od raskošnih vrtova pojedinih cif-ovki. Tu još treba mnogo vremena, ali bome i novaca. Ali mislim da je svaki vrt lijep na svoj način, da i onaj najskromniji ima svoj šarm. A mi smo svi tu, barem ja tako mislim, ne da ocjenjujemo vrtove, već da se divimo lijepom, razmjenjujemo iskustva, prikupljamo ideje ... Zato samo naprijed.    



Prekrasan ti je bio kamenjar u proljeće lani !! Embarrassed  I ni zbog čega tebi netrebaš hrabrosti da staviš svoje slike vrta !! Vrt ti je već i sada prekrasan, kao slikarsko platno koje možeš sama obojati, kako sama želiš !

To kaj ti se dogodilo da ćeš morati nadodati i zemlje i kamenja....ne živciraj se !!  To ćeš stalno raditi !!Wink

A za ovo da za pun vrt cvijeća treba puno para.....e nemogu se složiti !! Samo sjedneš u auto.......i imaš kaj saditi 2 dana !!Wink   Samo moraš znači u čiji vrt ideš !!smile219  Još malo pa si naša !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 19:39
Dobro došla!
prošetala tvojim domom,odmorila dušu i očiClap
 
smile113Pohvale vrijednice.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 20:21
Evo opet sam se vratila i od početka pogledala, stvaranje okunice je mukotrpan i dug period ali kod tebe to ide brzo i bez greške,Sretni su ljudi koji imaju toliku okućnicu. Neću izdvajati ništa je sve je zapravo veličanstveno , pregršt boja i (kako ja kažem) dezena na proljetno-ljetnoj haljinici vrta. Svega ima, ljetnica , trajnica a bogne i sukulentića, a tek u kući ej trebala  bih pisti pola sata (a moram kuhat ručak za sutra)pa samo jedno velikosmile141
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 21:24
Evo i mene. Konačno sam ukrala malo vremena da pogledam tvoj vrt, i onda.... vratila sam se na početak i pogledala sve ponovo!!
Draga moja Bucka, tvoj vrt je sve samo ne skroman! Sviđa mi se svaki detalj, ima "duše".
Sve u svemu, sve pohvale!
Eh, skoro da zaboravim.... DOBRO NAM DOŠLA!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 22:28

Uf, nekoliko dana baš nisam imala vremena za praćenje cif-a, a ono ... Zato se svima zahvaljujem na posjeti i naravno komentarima

mali kaktus    

Betty Boop    

bebolina    

blue sky    

Glikice    

Belina    

Free    

aralija    

dadinice   
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 23:25

Danas nakon posla išla sam u Plodine kupiti samo neke sitnice :)) kad ono na ulazu nova pošiljka cvijeća. Svježe, zdravo, lijepo ... i naravno što sam mogla. U tom šarenom izobilju izabrala sam ovu malu alou variegata. Ali mislim da ipak za kuću nisam kupila baš sve i da bih sutra trebala opet malo svratiti u Plodine.

Ne znam je li u redu da spominjemo i reklamiramo pojedine trgovačke centre. Primjetila sam da se neki učestalo spominju, a opet s druge strane ne znam zašto bi bio problem. Recite vi.



Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 23:27
Svi mi volimo takvu kupovinu,kada nam nešto uleti u košaru
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 23:42
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Svi mi volimo takvu kupovinu,kada nam nešto uleti u košaru [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />



Joj kamelia, sve je to u redu, samo da nije mjesec siječanj. Obećala sam sebi da nakon prosinačke potrošnje trebam malo pripaziti. Ali eto, ne mogu protiv sebe, cvijeće volim i dogodi se "da nešto uleti u košaru".
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 00:00
Dobro je znati ,moram po kruh u taj centar, smile114
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 00:05
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Dobro je znati ,moram po kruh u taj centar,


>


Znači Jaco ipak je korisno spomenuti naziv trgovine.


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 21:52
Lijep vrt, kuća i okućnica! Vjerujem da će na proljeće biti još zanimljivih sličica!
Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 22:04
Pa zašte ne spomenuti ime trgovine, bez obzira da li ih reklamirali ili ne. Ovdje smo da bi pomogli jedni drugima pa makar i informacijom, možda baš netko traži neku biljku, a ispadne da je na popustu u nekom trgovačkom centru. Ja sam u Plodinama kupio Anthurium Alabamu za 19,99 kn, a cijena je bila 95,00 kn. Kad sam spomenuo svojim kolegicama s posla bila je invazija na Plodine u potrazi za Anthuriumom. Isto je bila priča i sa Spathiphyllumom...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 22:14
Vidim da sam prozvana jer nisam odgovorila u kom centru sam kupila teglice, u pravilu napišem gdje što kupum ali ovaj put je to izostalo da slučajno ne bi dovela u nezgodnu situaciju poznanicu koja mi ih je sklonila sa strane. Ispričavam se svima.
 
Aloica je smile120
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 21:13
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:






Vidim da sam prozvana jer nisam odgovorila u kom centru sam kupila teglice, u pravilu napišem gdje što kupum ali ovaj put je to izostalo da slučajno ne bi dovela u nezgodnu situaciju poznanicu koja mi ih je sklonila sa strane. Ispričavam se svima.
 
Aloica je [IMG]smileys/emot171.gif" height="142" width="127" align="absmiddle" alt="smile120" />




Ma, draga aralija, nisam uopće mislila na tebe kada sam se to pitala. Nego, samo ne znam koja su pravila foruma što se tiče pohvala i pokuda nekog trgovačkog centra. A to što nisi spomenula trgovački centar to je sasvim ok, jer si zaista imala valjani razlog. I zato ti šaljem


Ja volim kada netko objavi gdje je što kupio iz razloga što onda svi imamo šanse jeftinije doći do nekog cvijeta. Meni npr. Kaufland nije baš usput, ali baš sam tamo kupila većinu sukulenata. A na Baumax sam ljuta što su im cijene poprilično visoke i snize ih tek kada je već upitno hoće li uopće nešto biti od tog cvijeta. Eto to su moja iskustva.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 21:16
Bucka,Aloja je prelepa cekam slikicu kad bude imala cvetice,samo da znas da cesto svratim ali ne ostavim uvek tragsmile78
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 22:08
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Lijep vrt, kuća i okućnica! Vjerujem da će na proljeće biti još zanimljivih sličica!


Draga bergenija, hvala na posjeti, ali malo bih te i pokudila... prošetala sam opet tvojim vrtom i kamenjarom i provjerila je li maslina na istom mjestu i sve mi je jako lijepo... ali gdje si ti ???
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 22:16
Originalno poslano od člana goran44 goran44 napisao:

Pa zašte ne spomenuti ime trgovine, bez obzira da li ih reklamirali ili ne. Ovdje smo da bi pomogli jedni drugima pa makar i informacijom, možda baš netko traži neku biljku, a ispadne da je na popustu u nekom trgovačkom centru. Ja sam u Plodinama kupio Anthurium Alabamu za 19,99 kn, a cijena je bila 95,00 kn. Kad sam spomenuo svojim kolegicama s posla bila je invazija na Plodine u potrazi za Anthuriumom. Isto je bila priča i sa Spathiphyllumom...


Da. Ja u Plodine prilično često navratim i znam naići na lijepo i zdravo cvijće i često po povoljnim cijenama.

Možda da otvorimo novu temu gdje bi javljali i pokazali gdje smo što povoljno kupili, ili gdje je neko interesantno sniženje. Hmm...ne bi bilo loše.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 22:23
Hvala ti Heart !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.