Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 81>
Korisnik
Poruka
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 10:09
Draga moja ja se jako volim šaliti ali ostadoh bez daha zato što je sve toliko jednostavno cijeli motiv je jednostavan a opet si iskombinirala tako da zaista ostavlja takav dojam da ostaješ bez daha. Na mene djeluje baš onako smirujuće i opuštajuće
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 10:35
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Draga moja ja se jako volim šaliti ali ostadoh bez daha zato što je sve toliko jednostavno cijeli motiv je jednostavan a opet si iskombinirala tako da zaista ostavlja takav dojam da ostaješ bez daha. Na mene djeluje baš onako smirujuće i opuštajuće
 
Nadam se da si primjetila da se i ja jaaako volim šaliti.LOLLOLLOL
 
Hajde, baš mi je drago da sam te malo smirila...LOL
 
Sada ću početi nešto da te malo uznemirim!!!
 
Šala- mala ( moram to uvijek napomenuti da me se slučajno ne shvati pogrešno)
 
Ali čini mi se da više nemam inspiraciju...Confused
Sada ću se diviti vašim radovima.Smile
 
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 10:52
smile58smile55
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:29
ajme draga, pa šta nam radiš?!
pa ovo je predivno...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:48
Drago Proljeće, konačno sam vidjela onu divotu romantičnu onaj prekrasni motiv djevojke u šetnji morskim žalom, točno kako sam i naslućivala, prava ljepota
 
A već je uslijedila nova prekrasna kompozicija iz tvoje radionice... prekrasno si iskombinirala ovu salvetu ili print uz sigurne poteze tvojih talentiranih ruku... Sve čestitke majstorice  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:56
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Drago Proljeće, konačno sam vidjela onu divotu romantičnu onaj prekrasni motiv djevojke u šetnji morskim žalom, točno kako sam i naslućivala, prava ljepota
 
A već je uslijedila nova prekrasna kompozicija iz tvoje radionice... prekrasno si iskombinirala ovu salvetu ili print uz sigurne poteze tvojih talentiranih ruku... Sve čestitke majstorice  
 
Primavera, ako tako nastaviš ja ču si zaista umisliti da imam "ruku " za platna.
 
Ovo drugo je salveta i nisam ništa posebno napravila osim ovih prelaza, kao što si i primijetila na kraju salvete postoje oni bijeli ornamenti, stoga sam morala nešto izvesti da to izgleda "gledljivo" i da ne upropastim ovu prekrasnu salvetu.
 
A kao što sam već prije napisala, meni su tvoji komplimenti zaista čast, jer ti si za mene umjetnica i ja sam  samo jedan mali početni hobysta, koji se primi posla kada mu dođe inspiracija i kada mi to moj sin dozvoli...
 
Hvala ti još jednom , i sada si me ohrabrila da napravim još nešto...
 
Upravo tragam za nekim lijepim motivom na netu....smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:26
Drago Proljeće, samo daj, nestrpljivo čekamo nove ljepote... Ja ne laskam bez pokrića, doista mislim da imaš velikog talenta za rad s bojama i kistom, a konačno, to i tvoji radovi svaki puta potvrdjuju...
 
Hvala ti na komplimentu, mada se ja ne smatram umjetnikom, nastojim samo osloboditi ideje koje me opsjedaju da mi bude lakše
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:57
Hajde draga uznemiri nas svojim lijepim radovima hihihi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:26
Drage moje ne želim napraviti opću pomutnju svojim radovima...
 
Karmen koliko se sjećam jučer ti je skoro bilo pozlilo, pa me malo strah stavljati nove radove...smile96
S tobom se volim šaliti, jer mi se čini da se nećeš uvrijediti...
 
A što se radova tiče, do daljnjega ništa...moram malo doma spremiti, ne mogu više to gledati, a ne mogu dopustiti da mu muž sve radi doma, nije fora...
 
U naredna dva-tri dana ništa od mene ne očekujte, pa ni nove radove...možda nešto preko vikenda uspijem ali ne obećavam...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:31
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Drago Proljeće, samo daj, nestrpljivo čekamo nove ljepote... Ja ne laskam bez pokrića, doista mislim da imaš velikog talenta za rad s bojama i kistom, a konačno, to i tvoji radovi svaki puta potvrdjuju...
 
Hvala ti na komplimentu, mada se ja ne smatram umjetnikom, nastojim samo osloboditi ideje koje me opsjedaju da mi bude lakše
 


Kao vrsni stručnjak različitih poremećaja, dijagnosticirala sam Proljećki (osim okorjelog romanticizma) i izraziti smisao za slaganje i kombiniranje boja (poremećaj nema točan naziv), a tehnika joj se poboljšava sa svakim radom! smile173

Primavera, svašta sma čula, ali da nekog "opsjedaju" ideje, a izražavanje je olakšavanje - e to je bome nova kategorija poremećaja u koju valjda svi upadamo! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:36
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Drago Proljeće, samo daj, nestrpljivo čekamo nove ljepote... Ja ne laskam bez pokrića, doista mislim da imaš velikog talenta za rad s bojama i kistom, a konačno, to i tvoji radovi svaki puta potvrdjuju...
 
Hvala ti na komplimentu, mada se ja ne smatram umjetnikom, nastojim samo osloboditi ideje koje me opsjedaju da mi bude lakše
 


Kao vrsni stručnjak različitih poremećaja, dijagnosticirala sam Proljećki (osim okorjelog romanticizma) i izraziti smisao za slaganje i kombiniranje boja (poremećaj nema točan naziv), a tehnika joj se poboljšava sa svakim radom! smile173

Primavera, svašta sma čula, ali da nekog "opsjedaju" ideje, a izražavanje je olakšavanje - e to je bome nova kategorija poremećaja u koju valjda svi upadamo! smile96
 
 
Ja odlazim sa foruma!!!
 
Pa nisam vam ja pokusno kunić., šta vam je???
 
Izzy daj se iskuliraj ili uopće ne počinjem sa satovima...
Mogu misliti kakvi će onda komentari biti  a tek dijagnoze???LOLLOLLOL
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 17:28
Oho,znači rade se satovi?
E,pa to jedva čekam...nadam se čim prije...mogu ti ja doći pomoći mužu čistit kuću,a ti možeš raditi satovesmile198ipak bi bilo šteta da predugo čekamo tvoje radove!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 18:55
E cure drage, jeste opičene svaka čast.... Da vas nema trebalo bi vas izmisliti.... Svaki put se toliko raspoložim nakon posjeta ovom forumu da mi je dan odmah ljepši... mada, ima i tu tužnih mjesta, ali šta se može, život je takav, nismo svi isti smile79
 
A danas sam još iščupala i ovog smajlića smile74hahahaha, odmah me asociral na trenutačnu polit-situaciju u zemlji....gledajte pažljivo Wink
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 21:30
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Oho,znači rade se satovi?
E,pa to jedva čekam...nadam se čim prije...mogu ti ja doći pomoći mužu čistit kuću,a ti možeš raditi satovesmile198ipak bi bilo šteta da predugo čekamo tvoje radove!
 
Ma može Piramida, nema problema, samo ti dođi.LOL
A satove nisam još počela raditi, čekam da mi Izzy donese "posebno" staklo iz Slavonije.
LOL
LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 21:36
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

E cure drage, jeste opičene svaka čast.... Da vas nema trebalo bi vas izmisliti.... Svaki put se toliko raspoložim nakon posjeta ovom forumu da mi je dan odmah ljepši... mada, ima i tu tužnih mjesta, ali šta se može, život je takav, nismo svi isti smile79
 
A danas sam još iščupala i ovog smajlića smile74hahahaha, odmah me asociral na trenutačnu polit-situaciju u zemlji....gledajte pažljivo Wink
 
Primavera da te nije netko nagovarao da tako napišeš, jer mi pričaš iz srca Smile.I ja uvijek tvrdim da ovo treba biti mjesto opuštanja, druženja i razmjene iskustava, pa život nam je dovoljno stresan sam po sebi, a ovdje se tako možemo opustiti i nasmijati ( kao što vidiš iz priloženog).
A to da nismo svi isti, i to je dobro. Šta bi da je drugačije, pa bilo bi nam dosadno!!!
Ovako kome paše ova situacija super (mislim ove naše šale) a kome ne paše nitko se neće naljutiti. Pa ja prva si također biram društvo a vjerujem i svi ostali... Zato samo ti navrati, drago mi je da razumiješ šalu....Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 23:02
Slažem se u potpunosti s tobom drago Proljeće
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:02

Sinoć sam još nešto napravila...

Ovu salvetu sam dobila od naše Karmen, i kada sam je vidjela znala sam da je to-to. Prekrasna mi je i jednostavno mi nije izlazila iz glave dok je nisam napravila.
Vi prosudite da li sam u pravu...
 
 
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:18
 
Prekrasno! Jel to rad na platnu?
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:24
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Prekrasno! Jel to rad na platnu?
 
Ne, to je keramička pločica Anđelka.
I drago mi je da ti se sviđa.Smile
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:34
meni se jaaaaaaaakoooooooooo sviđa....... motiv mi je odličan, ali podloga razvaljuje kolko je dobra, a posebno ovaj tamniji rubsmile186
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,389 sekundi.