Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 14:42
sve je presavršeno..Heart
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 14:52
Hvala Horti, malo sam proguglala i doznala više o LIRIOPE Muscari, kako sam pročitala točno sam joj pogodila poziciju!
 
Hoya, vas dvije se naoružajte snagom, hrabrosti, ponekim snažnim alatom, takujin može biti i prazan, i put pod noge...... adresu "dućana" sam ti rekla..... sretno!!!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 17:22
Baš mi je drago za cinije predivne su. Moje su ove godine slabe, pa računam na tvoje sjeme za iduću godinu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:20
Jako lijepo i uredno.Cinije su savrsene
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:23
te lir..e su krasne to nisam nigdje još vidjela za mene su interesantne jer cvatu sad ..  cinije su nevjerovatne pa ova koju držiš u ruci je ogromnai prelijepa
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 19:05
krasno kao i sve do sad
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 20:44
Korijenko, dali bi sad bilo kasno posijati stolisnik?
Imam sjemenke, ali nisam sigurna... i nemojte me smile209 zbog ovog pitanja! Embarrassed
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 20:57
smile39-Kao i obično sve predivno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 21:14
vauuu korijenko,uredno kao i uvjek...za ljetni jorgovan neces zazaliti,predivan je kad procvjeta
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 21:21
sve je za deset, ma ništa neću izdvajati smile57
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 21:39
smile227koje cinije...kod tebe je uvijek predivno prošetati!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 22:44
Kako vas je lijepo vidjeti u tako velikom broju u mom vrtu, a da ste mi stvarno tu bila bi presretna Hug.
Znala sam da ćete uživati u cinijama, zato sam ih i ostavila za zadnje.....
Triša pa kako je moguće da su ti ove godine slabe, pa to je iz istog sjemena Ermm, dobit ćeš ti svoje cinije nazad za drugu godinu!!
Duda Lave ovaj cvijet cinije koji držim u ruci je prvi procvao i još uvijek je krasan, to je već mjesec dana, ne znam kad će se početi sušiti jer njega sam ostavila za sjeme..... Prvi cvjetovi su najljepši i ostavljaju se za sjeme..
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 22:51
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Korijenko, dali bi sad bilo kasno posijati stolisnik?
Imam sjemenke, ali nisam sigurna... i nemojte me smile209 zbog ovog pitanja! Embarrassed
 
Sada posij stolisnik, ja sam sijala rozi od Silvek već prije mjesec dana i već imam male biljčice Tongue, jedino što mi je od dosta sjemenja niknulo malo, isto tako su mi rjetko niknule rudbeckie a carsko oko, zvončići medium i digitalisi niknuli su mi dosta gusto. Ovih ću dana posijati i kokotiće.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 22:54
Evo i mene, malo kasnim za drugima jer sam se dva puta vraćala, pa malo dulje uživala.

Obilje prekrasnog cvijeća, a sve uredno i s ukusom, a od svega ja ovog puta biram - brezu. To mi je najljepše drvo.

Za one liriope ja sam ti htjela napisati da je to muscari, samo mi je bilo čudno da sada cvatu. Ali ako se zovu liriope muscari, onda valjda imaju neke veze
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 23:13
Korijenko, ma nije to hacijenda, to je prekrasan parkClapClap
nema tu što nema, a sve uredno i ukusno uredjeno..sve pohvale
A kako ti sve i od svagdi uspijeva!!!!!
P.S. Zaboravila sam napomenuti liriope muscari su posebna vrsta, trajnica, koja cvijeta ljeti.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 01:09
Već dugo nisam bila u posjeti tvojoj hacijendi.Eto me večeras i imam što i vidijeti,lijepe biljke koje blistaju i odoljevaju ovoj velikoj žegi i suši....Cinije su ti prekrasne,naročito one crvene,preporučam se...Male lantane iz sjemena su super,to još nisam probala sijati, ali ću probati...smile169
sutra je novi dan
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 07:45
evo i mene u ovo svježe jutro malo u šetnji tvojim vrtom i neznam čime nisam oduševljena. Moram napomenuti da LIRIOPE još nisam vidla kod nikoga i ako su stvarno tako skromne bilo bi dobro to nabaviti a favorit je ipak lanatana -krasne su...........
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 19:56
I ja ću cinije pa makar mi ne rodile računaj na mene Triša bi svesmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 20:05
Ej zaboravila sam nešto ti reći . kad sam  ja počela tek  po ovome forumu razgledati slike i ono naletila na tvoje kaktuse koji su me nama šokirali.MM uzme i sve kopira i ostavimo među najbolje slike kaktusa. I ja sinoć malo uleti na te slike kad svi oni tamo stoje kao počasni sve jedan do drugog -predivni i ne mogu ti opisati kako sam presretna što sam ih vidjela. Kad smo ih prebacili među najbolje tad sam svome S ,rekla ja ću jednom ovo posijetiti i vidi šta sam rekla to sam i uradila i  ni malo se kajem da mogu sad bi sve ponovila od tvog vrta do kaktusa ali sama bi sebi odvojila jedno vrijeme da ja budem sa njim i uživam . I još mi je jedna želja ne ostvarena a to je da idem kod Bešlića i to ću akobogda uraditi i moje životne želje su ispunjene među kojima si i ti bila i treba da budeš ponosna na sve što imaš oko sebe jer stvarno to zaslužuješ - Tvoj vrt-tvoji kaktusi su nešto najljepše za mene što sam doživijela vidjeti. I jedno veliko poštovanje imaš ti  tvoji od mene i veliki pozdravsmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 12:07
Cure svima čuvam sjeme cinija i baš mi je drago da su mi ljepše od Trišinih tralalalalal Wink. Neka se hvali sa afričkim ljiljanom a ja ću sa cinijama LOLWink
Niho, Pedrica ove godine imao 6 cvjetova ali mulac jedan otvori ih baš kad mene nema doma, a kad sam ih par uspjela vidjeti nisam imala fotić.
Ako ti kreneš do Bešlića najprije se dobro naoružaj tabletama protiv onesvešćivanja i uzbuđenja Wink
A koje si mi lijepe riječi napisala, baš ti hvala, znam da ti je trebala maramica, ajde ajde, još ćeš postati forumska cvilidreta Wink
Pozdrav i tebi smile79
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.