Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 109>
Korisnik
Poruka
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 15:55
ostala sam bez riječi...prekrasno!!!!!!!!!!!!!!smile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 16:17

wow, ova knjiga je super!!! smile55

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 08:20
Nemam riječi! Knjiga je mrak!
ANĐELKA
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 08:54
Knjiga izgleda kao da je prava,odlično si je napravila!
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 14:49
Za ovu knjigu nemam riječi, to je toliko savršeno!!!! Ma uopće mi nije jasno kako to napraviš, prvo lijepiš sliku, pa saviješ, ili su prvo napravljene stranice pa onda slika?
Svi će se na vrata učionice zagledati, samo treba paziti da se netko i ne maši za nju i zadrži za sebe.  
Za to stvarno treba imati stpljenja, bravo nato!!!!!!!!!!! 
smile95
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 17:51
Dakle draga Nato, ovo je pedagogija kojoj se klanjam smile211 ....prekrasno, savršeno, od ideje do izvedbe sve +5, nevjerojatno lijep  i neobičan rad smile141smile141smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 19:22
hvala ti draga proimavero, jer od tebe je to zaista svjetska pohvala...

hvala vam i sve ostale moje dame, jako ste me razveselile...


sada, jedno maleno ogledalce, za još manjega leona, dječaka od tri godine...


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 20:05
Ovo si doktorirala,ma prelijepo!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 21:02
mrakkkkkkkkkkksmile211,i knjiga i ogledalosmile93
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 07:47
  prekrasno...smile141
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 07:51
Ogledalce je predivno!
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 08:08
 Ogledalce ti je super,baš za malog dječaka...., al knjiga je savršena... 
Ti  si Božica u ovom poslu.Ostala sam bez teksta... smile95
Uopće ne mogu skužit kako si to radila, pa ako hoćeš to podjelit s nama običnim smrtnicima  mogla si nam i otkrit tajne prekrasnog rada.....
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 09:12
Prekrasno je!!!!smile55
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 11:34
Nato ...koliko ljepote u tebe...stvarno svaki komentar je suvišan...i knjiga i ogledalo su san snova....Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 11:50
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

hvala vam drage moje, hvala... vi zaista znate čovjeka razveseliti...


a sada, opet malo das mase...već se dugo nisam zaigrala sa njom kao kada sam radila ovu knjigicu...
no, nažalost, kronični nedostatak vremena u zadnje vrijeme je rezultirao  i pomanjkanjem ideje da je bolje ukrasim... inače, stajat će pred ulaznim vratima moje učionice



Ako se nećeš ljutiti....ovo mi je tvoj najbolji rad do sada!!!Smile
Jednostavno je svaršen....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 12:47
Hvala ti draga moja, no u decoupageu sam ja čisti amater....ma vidi ovaj okvirić što ti je presladak, a pčelice....jooooj smile71 odmah se raspekmezim kad vidim tak nekaj slatkoga....knjiga je je bez pretjerivanja fenomenalna, još jednom to moram potvrditi, doista preeeeedivna smile211
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 16:45
Ogledalce savršeno! smile55
ANĐELKA
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 17:42
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

hvala vam drage moje, hvala... vi zaista znate čovjeka razveseliti...


a sada, opet malo das mase...već se dugo nisam zaigrala sa njom kao kada sam radila ovu knjigicu...
no, nažalost, kronični nedostatak vremena u zadnje vrijeme je rezultirao  i pomanjkanjem ideje da je bolje ukrasim... inače, stajat će pred ulaznim vratima moje učionice



E, Nato! Ovo je još neviđeno i jednostavno ne znam što bi napisala, a da po stoti put ne ponavljam druge! Melem za oči!!!Clap
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 15:18
ovo je još jedan moj set za kavu...na njemu sam se igrala vodenim bojicama...nažalost, nisam to uspjela baš prikazati kako treba jer niti imama fotoaparat kako treba, niti ja to znam kako treba izvesti...
djelomično sam slikala vani, djelomično unutra...šta je tu je, sa fotografske strane, to je maksimum koji sam mogla i od sebe i od fotoaparata izvući...



Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 16:22
Bez obzira na fotić kompletić je odličan
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.