Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 83>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 23:49
Prošetala tvojim gruntom!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 23:54
Medoooo, i ja bi se priključila ovima što bi ti ukrale panj! Ali ja bih i onu naplavinu izvučenu iz Save ali bogme i ono od kamena gdje si (čini mi se Embarrassed ako se ne varam) sukulente smjestio ! Bravo!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 00:03
I ja sam ponovo prosetala ! Sve je lijepo , ali , onaj panj mi ne ide iz glave ! Uz pomoc takvih i slicnih panjeva ja slozim sa svijecama i borovim grancicama Adventskranz !   smile180  
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 00:11
Opet sam smile200tvojim vrtom. Lijep panj! Nadam se da neće ovakva    smile155    borba biti za njega,. WinkWink
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 07:26
Hvala svima na posjeti. Je, panjevi su super i svakaj se od njih može složit. Ovi moji će ipak svoju misiju završit u vrtu i tom nekom kamenjaru koji je već duže vrijeme u planu. Kod mene se polako diže magla i čini se da će se pokazat sunce!!!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 15:20
Prelistala sam svih 50 stranica, dragi Medo, moram reči da si krasno uredio svoju haciendu, krasne sličice interesantnih biljkica. Iako je vani prekrasan dan, a ja sam cijeli dan kod tebe, nije mi žao vremena potrošenog u šetnjici tvojim imanjem. Jezerce je prekrasno, krasan lopoč se naselio u njemu, iz početka mi je izgledao bijeli ali kasnije poprimio neku nježnu roza boju. Mislim da bi ti pasao jedan tamno ružičasti, pa ako si za javi!!!  Pošto sam pročitala da si posjetio toplice Sveti Martin palo mi je na pamet da možda budeš navratio još koji put, to je par kilometara od mene, pa isput pokupiš lopoč jer je malo preveliko i premočvarno za slanje poštom. A možda se nađe još toga, kod mene!!!
Sve pohvale na uloženom trudu ali pohvale za slikanje sa uklještenim leđima, možda bi ti pomogao kozmodisk, vrijedi probati prije krajnjeg radikalnog rješenja .  
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 19:15
smile199prošetala malo sve je Thumbs%20Up
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 22:46
Freeland hvala na odvojenom vremenu i pohvalama. Za lopoč ćemo se dogovoriti, ako budem u okolici, svakako ću navratiti po njega i hvala unaprijed. Što se kozmodiska tiče ne bih to... imao sam ga nekad davno, još kad je bio veliki hit. uglavnom, to ti dođe na isto kao da staviš na leđa gumenu traku ili najlon vreću. sam pritisak na kralješke, ako ga i ima, nema nikakvog učinka, a cijela se priča vrti oko toga da ti grije leđa (što može i ona vrećica ili komad gume) pa ti je zbog topline osjećaj prestanka boli... Uglavnom, hvala na brizi i podsjetniku, ali stvar je otišla tak daleko da će jedino nož riješit problem.

Anči hvala na posjeti
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 19:03
Kak se niš novoga ne dešava u mom vrtu, danas sam malo prošetao pa evo par slikica jeseni u tragovima... slike su malo lošije jer sam ih slikal nekim šrotom od mobitela

grm kojeg nazivaju "pesja jajca"



konačno moji asteri cvateju :)



lonicera još uvijek ima svoje crvene bobice, a baš mi je ovak simpa. probat ću je posijat pa će možda na proljeće biti malih za dijeljenje



jezerce obraslo u plutajuće nešto...



i za kraj dvije trajnice koje sam dobio od Anaide još u početku mojeg bivalja na forumu. tek sad su počele nekako dobivati oblik koji sam očekivao...a ja naravno nemam pojma kak se zovu :(





eto toliko od mene za danas. idem sad malo švrljat vašim vrtovima da vidim ima li kaj novoga
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 19:04
uf, slike su i lošije nego sam mislio da će biti. grrr
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 19:36
LOLJa sam mislila da su ti se ruke tresle dok si slikao! A ono, kako kažeš, šrot od mobitela.
Pa bilo bi ljepše da su jasnije ali i ovako se vidi bogatstvo cveteka i zelenja u tvom vrtu!Big%20smile
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 19:56
Juhuu, medooo!
Malo sam opet šetkala po tvom vrtu i pasla oči.
Gladiole, dalija, panjići,....Ma milina za oči. A asteroljubac sam i ja, prekrasni su.
Jedva čekam da vidimo i tvoju bananu, bilo bi i vrijeme!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 20:36
Medooo vrtek je divaaan....svaka čast!!!
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 20:42
bigmamma , sram te bilo , kaj to pričaš , kakva banana ?
Medo sve ti je super osim onog mobitela - njega fakat treba zakopat u vrtu  LOL !
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 20:45
Pa BILJKA banana, nravno. A kaj si ti mislila? 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 20:51
dobro čovječe, pa gdje ti je fotićAngry?
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 21:16
Pozdrav medo! Imaš krasne biljčice, super ideje, a mica je divna, obožavam mačke!Big%20smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 08:24
Hvala bako, drugi puta će slike biti bolje. nisam si stvarno mislil da će bit tako loše

hej Bigi, hvala, drago mi je da si malo navratila

Stefkaja hvala

Anastazija, sve ostalo na njemu sjajno funkcionira pa bum ga ipak zadržal :), a banana je dugam priča

Saro, evo ga tu iznad moje glave na polici

hvala Sunceee. pozrdavljamo te ja i Srećko the mačak

Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 08:42
ja bum skroz indiferentna prema toj banani smile60LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 08:47
prosetala sam,a slike ce biti bolje,vazno je da su biljke
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.