Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šmrckov vrt 2010
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šmrckov vrt 2010

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 71>
Korisnik
Poruka
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 22:50

Prvo puno posla da bi se kasnije uživalo smile182smile177

znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 22:53
Naravno Lilika, nadam se da ću doživjeti užitak sjedenja u vrtu a ne samo krampanja i nosanja kamenja kao SizifWink

Idem u vječna lovištasmilie_girl_318.gifsmilie_girl_114.gif
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 23:17
Idem u vječna lovištasmilie_girl_318.gifsmilie_girl_114.gif  
 
Nemoj tako, bit će po smile232.  Za ovo gore ima vremena Wink, ajde ti sada lijepo na smile49i nemoj kopati i nositi kamenje nego se odmaraj!!!!!Clap
Laku noć!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 08:01
Šmrcko koliko kod tebe akcija ja mislim da imaš liniju tjelaThumbs%20Up
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 14:43
Smrcko, pa ovo kod vas je pravo gradilište. smile181Ako se smije znati što se to radi i kakvi su planovi. Suosjećam sa Tobom i Tvojim mužem. Cimi i ja smo to prolazili prošlih godina. Tek sada nakon 5 godina počeli smo pravo i opušteno uživati. Iako, iskreno govoreći, uživali smo i tih godina kada smo na grumtu radili od jutra do večeri. Nadam se da će te vi početi uživati ranije. Da s tim razlogom organizirate radne akcije? S obzirom na Tvoju popularnost na CiF-u, siguran sam da bi nas se odazvalo u ne malom broju. smile126
Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 15:10
Nema šta kod tebe se naveliko radi .....znam da si se naradila i da ćeš još puno ali će zato i užitak biti veći...
kako se drži glicinija....što bi još moglo kod tebe od mojih biljaka slobodno pogledaj Wink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 15:35
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Šmrcko koliko kod tebe akcija ja mislim da imaš liniju tjelaThumbs%20Up


E Miro da me vidiš bi trljala oči od čuda, mali buckosmilie_girl_352.gif
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 15:53
Liligive_rose_girl.gif

Bromi zasadila sam glicku u nedelju, dobro se držala u posudi. Moj vrt se već sprema za zimski san, tamo su temperature prošli tjedan pale i 3 stupnja. Hvala za glickuHug

Inox planiramo graditi obiteljsku kućicu, baš je kućica jer lokacijska je na kuću tlocrta 80 m2 ( vanjski , a stan bi bio 64m2 i može se napraviti nešto u potkrovlju) .
Trenutno je sve malo u sporijoj fazi zbog trenutne situacije koja vlada u cijeloj državi. Ne želimo se uvlačiti u veće kredite, nego čekamo da suprug ode van raditi da se pokrenu veći poslovi.

Dvije-tri godine radimo po ljeti, jer se tamo već krajem devetog mjeseca ne može raditi zbog hladnoće i vjetrova. Sporo ide, teren je 50 km udaljen od trenutnog mjesta stanovanja. Ovo ljeto smo oboje radili te smo uglavnom išli jednom tjedno na teren. A nemoguće je za par sati puno toga napraviti, i MM je dosta umoran nako 6 radnih dana u tjednu( posao mu je naporan). Tkođe ovu zimu smo dokupili susjedni teren, da ne bi izgubili lokacijsku zbog kvadrature zemljišta, i stim su nam se poslovi uduplali.
A dobro polako ćemo bez planova korak po korak, tješimo se da smo još mladi. Žao nam je da nismo imali priliku početi ovako nešto još prije15 godina kad smo počeli zajednički život. Bolje ikad, nego nikadaSmile

Hvala vam na posjeti i šetnji kroz moj vrt koji nastajegive_heart_girl.gif
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 20:26

Smrckić Hug baš ste bili vrijedni, a rezultati vaše muke su itekako vidljivi Clap, eeee,  a suhozid je ispao savršen!!!! Prva liga Thumbs%20Up

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 21:04
Bolje ikad nego nikad,ja i MM smo kuću napravili nakon 30 god,zajedničkog života,dakle Smrčkice imaš još dosta vremenaTongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 08:58
Baš ovih dana mislim na tebe i koliko truda ti i tm ulažete u svoj budući doma, zato što MPk radi samo jednu malu, malu vikendicu, a vidim koliko se već toga napravilo. Kad god iščupa neki korijen, ili kamen, pomislim koliko je vama trebalo i koliko truda će se još tu uložiti. Zato zaslužujete sve pohvale.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 09:18
smrcko ja sam izvadila 2 ogromne hortenzije i ruzu pa me svaka koska boli,a tebi i TM svaka cast   
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 22:59
Ljubim te smrckice uspjela sam  napokon
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 23:10
Originalno poslano od člana anči39 anči39 napisao:

Ljubim te smrckice uspjela sam  napokon


To Ančicesmilie_girl_076.gif
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 23:13
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Bolje ikad nego nikad,ja i MM smo kuću napravili nakon 30 god,zajedničkog života,dakle Smrčkice imaš još dosta vremenaTongue


E sad si me prepala, vidim ja godina treća (starosti terena) kuće nigdje, ni temeljasmilie_girl_094.gif
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 23:16
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Smrckić Hug baš ste bili vrijedni, a rezultati vaše muke su itekako vidljivi Clap, eeee,  a suhozid je ispao savršen!!!! Prva liga Thumbs%20Up



O pa došla si nam, hvalasmilie_girl_088.gif
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 23:19
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Baš ovih dana mislim na tebe i koliko truda ti i tm ulažete u svoj budući doma, zato što MPk radi samo jednu malu, malu vikendicu, a vidim koliko se već toga napravilo. Kad god iščupa neki korijen, ili kamen, pomislim koliko je vama trebalo i koliko truda će se još tu uložiti. Zato zaslužujete sve pohvale.smile141


NA žalost još nas puno toga čeka, na novom terenu je hrpa robusnog korjenja. Posječena su stabla koja smo zatekli  i redovito zapinjem na stršeće grane. Danas sam presađivala neke biljke i mjesto di sam kopala je samo kamen, ne znam kako će se biljke prilagoditiCry
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 23:21
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

smrcko ja sam izvadila 2 ogromne hortenzije i ruzu pa me svaka koska boli,a tebi i TM svaka cast   


Gio treba redovito vježbati cijelu zimu i bit spreman za proljetne akcijesmilie_girl_026.gifsmilie_girl_033.gifLOL
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 23:21
Hvala curičke na šetnji kroz moj raskupusani vrtsmilie_girl_039.gif
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 23:24
Evo nešto od današnje akcijesmilie_girl_052.gif
Malo izgleda raščupano, ali bit će to bolje dogodinesmilie_girl_107.gif



Krcanje biljkama.


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 71>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.