Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:29
Jednog je susjeda šarmiravala za kamenje kad je radila kamenjar.... drugoga će za parcelu! A bome! Treba prostora za sve to što je ona sebi zamislila

Pozdrav Anđo
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:34
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Jednog je susjeda šarmiravala za kamenje kad je radila kamenjar.... drugoga će za parcelu! A bome! Treba prostora za sve to što je ona sebi zamislila

Pozdrav Anđo
    Neznam, nebi više terena ima ga dosta e ali nema više šarma oću reći fali kamenja!Moram nešto pod žurno napravit po tom pitanju!
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 21:43
Anđo,nisi me trebala šarmirati,ali kamenčina ti je stiglaLOL
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 22:12
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Anđo,nisi me trebala šarmirati,ali kamenčina ti je stiglaLOL


Uploaded with ImageShack.usovaj je težak koliko i najveći u kaktusgartenu,hvala ti Jaco!
ali to nije sve-nastavak sljiedi!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 22:13


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 22:15


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 22:16


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2012 u 23:03
to ti je kamenčina iz onog potoka podno Kalnika,ako se sječaš,baš sam pravi slikar,smile96molim te makni tu sliku baš me je sram.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2012 u 06:43
pijem kavicu, gledam unazad tvoje cvijeće, bogme si dobro ti toga i vrijedno naslagala. Nemoj ništa micati ovo remek djelo od kamena- tako me od srca jutros nasmijao. Bravo za Jacu !
belica,zagreb
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 00:21
Bome kod tebe pravi rasadnik. Bravo za vrijedne ruke Clap
život je more
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 18:29
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

to ti je kamenčina iz onog potoka podno Kalnika,ako se sječaš,baš sam pravi slikar,[IMG]smileys/emot15.gif" align="absmiddle" alt="smile96" />molim te makni tu sliku baš me je sram.







predobroooooo je....anđo ništa ne skidaj
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2012 u 20:08
Jako lijepo, rascvjetano, kalistemon je prekrasnan, a kaktusi...ha, ha...prepoznala sam neke koji su ti doputovali Big%20smile
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 15:06
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

to ti je kamenčina iz onog potoka podno Kalnika,ako se sječaš,baš sam pravi slikar,smile96molim te makni tu sliku baš me je sram.


Draga, ne samo da ga neću maknuti nego će biti repriziran, kad će jedna dalmatinka imat kamen iz potoka podno Kalnika???
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 15:09
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

pijem kavicu, gledam unazad tvoje cvijeće, bogme si dobro ti toga i vrijedno naslagala. Nemoj ništa micati ovo remek djelo od kamena- tako me od srca jutros nasmijao. Bravo za Jacu !


Naravno da neću i ja kažem bravo za kamen i sliku na njemu i hvala joj!
Pa znaš kako to ide-stalno mi nešto zapne za ruke...noge...novčanik
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 15:15
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Bome kod tebe pravi rasadnik. Bravo za vrijedne ruke Clap


Sve i ja ponekad pomislim kako se baš nakupilo ali svejedno uredno nastavljam dalje po starom- ma pravi ovisnik!

Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 15:19
o da
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

to ti je kamenčina iz onog potoka podno Kalnika,ako se sječaš,baš sam pravi slikar,[IMG]smileys/emot15.gif" align="absmiddle" alt="smile96" />molim te makni tu sliku baš me je sram.







predobroooooo je....anđo ništa ne skidaj

Naravno da ne mičem!!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 15:28
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Jako lijepo, rascvjetano, kalistemon je prekrasnan, a kaktusi...ha, ha...prepoznala sam neke koji su ti doputovali Big%20smile


Kalistemon divlja a kaktusi... jesi ga vidila ha? Ma znaju oni di su dobrodošli!


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 17:05
Ovo su definitivno kraljice mog dvorišta

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 17:06


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 17:07


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.