Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 81>
Korisnik
Poruka
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:38
Proljeće, ti si postala pravi majstor za kombiniranje boja. Savršen jesmile202 i motiv i rad.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:22
Malena, jel' da je motiv odliiiiičan???
 
I mene je oduševio, a podloga je morala biti u tom tonu. Mislim da bi bilo koja druga boja podloge uništila motiv.
 
Dori hvala ti na komplimentu, ali to nije ništa komplicirano....smile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:24
sve su cure rekle,neman sta dodatsmile141smile141..bas mi se jako svidjela slikicasmile211
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:41
moram priznati da samo ponekad ovde zavirim, mislim da ću od sada češće, jer tu se ima svašta lipoga za viditi, možda me zaraziš pa i ja krenem...joj ja sam samo par teglica napravila 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 11:44
jako lijepo ukomponiran motiv s podlogom...bravo...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:59
Kaća, goga drago mi je da vam se sviđa moj rad.Smile
 
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 13:01
Originalno poslano od člana pčelica7 pčelica7 napisao:

moram priznati da samo ponekad ovde zavirim, mislim da ću od sada češće, jer tu se ima svašta lipoga za viditi, možda me zaraziš pa i ja krenem...joj ja sam samo par teglica napravila 
 
Pčelice drago mi je da si me našla i ovdje...
Samo ti navrati, dapače mene to veseli...
A što se tiče početaka i ja sam počela sa teglama za cvijeće, jer su mi bile ružne. I vidi kako sam nastavila...ali već više puta sam rekla ovo je hobi  a cvijeće je ljubav...
 
 
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:16
Ovo je stvarno presavršeno,odlična salveta,još bolje iskombinirane boje..i kaj je najvažnije,uopće ne izgleda kao da je rađeno na pločici,izgleda baš kao slika na platnu!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:19
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Ovo je stvarno presavršeno,odlična salveta,još bolje iskombinirane boje..i kaj je najvažnije,uopće ne izgleda kao da je rađeno na pločici,izgleda baš kao slika na platnu!
 
Piramida to sam i htjela da tako izgleda...Wink
 
Drago mi je da ti se dopada
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:49
Baš mi je drago da sam ti poslala tu salvetu. Meni je isto zapala za oko, lijepa mi je već sam ju izrezala ali nikako da mi nadođe inspiracija. Ti si ju draga prekrasno iskoristila. Zaista izgleda kao da je na platnu.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 09:00
Proljeće, radiš krasne slike. Bravo, bravo!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 21:55
Neću puno pisati, nekada je manje - više! Dovoljno je reći samo: F - A - N - T - A - S - T - I - Č - N - O !!! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 21:58
kako izzy kaže...manje je više, pa samo dodajem...krasno je!
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 22:22
Hvala vam svima na komplimentima!!!
 
Drago mi je da vam se moji radovi sviđaju, to me motivira za daljnje izazove...
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 18:56

ne bi nikad rekla da je to rađeno na pločici. pomislila sam da si radila na platnu. savršeno je! motiv, podloga... ma sve! smile141

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 19:53

Evo nešto novoga od mene...

Moj prvi decoupage rad...

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 20:19
Netko pršti od kreativne energije ovih dana, mogla bi i meni udijeliti malo, haaaa?!?! Sjajno ti je ovo eksperimentiranje s decoupagom, mogla bi to i malo češće! Jako mi se sviđaju motivi, ali posebno boja podloge - stvarno imaš smisla za to! Jedino me muči na čemu si to radila - tanjur, drvo, nešto treće? Sjajno je! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 20:27
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Netko pršti od kreativne energije ovih dana, mogla bi i meni udijeliti malo, haaaa?!?! Sjajno ti je ovo eksperimentiranje s decoupagom, mogla bi to i malo češće! Jako mi se sviđaju motivi, ali posebno boja podloge - stvarno imaš smisla za to! Jedino me muči na čemu si to radila - tanjur, drvo, nešto treće? Sjajno je! smile78
 
Iskoristila sam vrijeme jer mi je sinu došao prijatelj, tako da sam imala vremena za sebe. Ovo je dobro si rekla moje eksperimentiranje,a ako ti kažeš da je dobro, onda ću vjerojatno probati još nešto...
 
A što se tiče tvoje inspiracije, nešto sam se razmišljala, budući da ništa ne stavljaš...ili se primi posla ili ću ti opet nešto naručiti, pa si ti sada misli!!!LOL
 
 
A koja je podloga...hm, mislim da je nešto u stilu ivera ili tako nešto...
Ali nisam zadovoljna kako je uslikano, vjerojatno bi bilo još ljepše da je bolje uslikano...Confused
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 20:29
Joj, nemoj molim te! Imam rođendanskih zaostataka kao u priči, a radim još ovaj tjedan pa onda na godišnji, a i blogićem sam se bavila pa eto... Trebam li spominjati i vrućine? smile46Samo ti eksperimentiraj, radujem se tvojim radovima!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2009 u 20:33
Confused zbunjena sam. kako prvi rad? a šta je bilo ono prije? to si se samo zezala?
 
smile143 neka mi netko objasni.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.