Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 83>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 21:46
fino si sredio panjeka Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 08:04
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

fala lijepe TB

danas sam se kakti malo poigral z onim mojim panjekom kaj ga je Sava naplavila. ovak to nekak sad zgleda, samo još treba nać mjesto u vrtu...

 
Joj moram ga ponoviti. Predivan je!Clap
I da se nadovežem na Anaidine ajuge. Ja sam kupila lani dva pušleka, znaš kak se prodaju sadnice, i u prvoj su se godini razrasle a ove godine sam od njih rasađivala dalje.Imaju prelijep svijetlo plavo, ljubičasti cvijet, a i samo lišće je ukras!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 08:06
Panj je za svaku pohvalusmile55
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 11:36
Hvala drage djevojke, drago mi je da vam se dopada panjek.
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 22:51
Panj ti je super, lijepo si ga ukrasio Clap
život je more
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 22:51
Ajme medo, panj ti je fantastičan! Stavi ga u kamenjar! Clap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 08:25
Hvala Lantana i Sunceeee. Za panj sam osmislio novi kamenjar, ali kak još nisam za kopanje i saginjanje, vjerojatno će u onaj stari do proljeća
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 09:20
Obožavam tvoj vrt!
A ovaj panj je pravo umjetničko djelo. Stvarno šteta što su panjevi tako kratkog vijeka u vrtu. Bakterije i kojekakve male životinjice ga razgrade za par godina.
No to ti je poticaj da napraviš još ljepše umjetničko djelo kad ovome dođe kraj, tako da to u neku ruku i nije loše.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 09:22

Ma da znaš da sam se dobro "nahodala" i to cijeli septembar Wink

Sve ću ti pohvaliti ali posebne su gladiole, mini kamenjar, tronožac i ovaj krasno zrihtani panj. Thumbs%20Up
Danas sam kod tebe naučila da imam u vrtu zdravac i krvavac kojih sam do sad zvala: ono sa smrdljivim listovima i roza iglica Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 09:30
Medo, mene je oduševila tvoja bugica. Oduvijek je želim imati ali radim nešto krivo, ili jednostavno ne uspijeva kod mene...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 10:23
bravo za panj,vec ce se naci mesto za njega ,bugica je za 10-ku
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 08:20
smile57
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 15:10
Dečko, bravo za panjek! A sad već i fotić u ruke treba uzeti pa još, prije najavljene kiše za vikend, malo po vrteku slikati...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:17
Jako me dugo nije bilo u vrtu, ovih sam dana samo u nekim knjigama, ali to ne znači da ne mioslim na vas dragi moji cvjetoljupci.

Gogo hvala na komentaru i lijepim riječima. Istina je da će vrlo vjerojatno kroz par godina ovaj panj nestati, ali kako i sam kažeš, treba napraviti novi. Ja sam ionako od onih koji vole promjene, a siguran sam da se na ovaj način i lakše odvojiti od nekih stvari.

Korijenko hvala na odvojenom vremenu i lijepim riječima. Pa tu smo svi da nešto naučimo, zar ne? :)

Proljeće i mene oduševljava moja buga iz dana u dan. Ona je još jedna od rijetkih biljaka u vrtu koje imaju neku boju. Ja sam siguran da će i tvoja potegnuti. Možda treba malo s njom porazgovarati i dati joj poticaja za sljedeću godinu :)

Anastazija hvala na posjeti :)

Anaida hvala za pohvalu :)
Kako kod mene u vrtu nema nekih promjena, danas ću postaviti samo par slikica jedne nove ruže.
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:22
uz divljenje panju, moram te zamoliti da isprazniš sandučić jer ti ne mogu odgovoriti na pp
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:23




Ovo je ruža penjačica, kupljena dosta kasno ljetos. Nisam se nadao da će ovako potegnut još ove godine jer je bila skroz mala kad je kupljena, svega nekoliko listića na krhkoj grančici. Smještena je ispred terase na kući, ali neću joj dat da se penje po njoj nego bu zajedno s još nekim budućim ružama, dobila svoju brajdu na metar od terase. Razlog tome je taj da mogu lakše održavati prostor između nje i terase, a i davanje njoj malo više životnog prostora.
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:28
Jesam Saro, hvala :)
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:28
prelijepa ruža,panj....svesmile141
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:50
hvala 1234DRENOVA
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:52
Lijepa ružica Clap, bit će još ljepše kad dobije društvo Thumbs%20Up
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.