Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 89>
Korisnik
Poruka
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:07
ako netko zna za neku dobru stranicu ili forum sa koga ste naručivali salvete neka se javi na pp.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:07
Spring - fala na salveticama,  leonarda pošalji  mi br mobitela na pp, možda između bolnice i Crkve u to vrijeme uhvatim vrijeme za srk kave...
Jassi pa kaj ti nsam poslala vjetrenjače, pošalji adresu ponovo na pp
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 19:02
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Spring - fala na salveticama,  leonarda pošalji  mi br mobitela na pp, možda između bolnice i Crkve u to vrijeme uhvatim vrijeme za srk kave...
Jassi pa kaj ti nsam poslala vjetrenjače, pošalji adresu ponovo na pp


franjy ja sam ti sa sela istarskog i nemam pojma o kojoj crkvi i bolnici govoriš......osim ako ne ideš na misu....LOL...no ok. skuzila ja.....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 19:14
...evo stavila sam u nekoliko foruma obavijest..........sutra  sam u zagrebu ...slobodna od 11 do 14...ako netko moze doci na kavu...donijelča bih vam svima salvetice.....Wink
 
već sam mislila kako fantaziram no sad vidim da stvarno dolaziš, kad već ne mogu potegnuti do Ladimirevaca da se barem malo podružim s nekim izvan mog svijeta (posljeti bolesnoj šogi u bolnici, razvažanje MKM od doktora, preko placa do crkve)....
Nisam stigla sve čitati, pa ne znam gdje se družiš s ljudima, javi se
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2008 u 15:13
Neke su tete salvete žicale leonardu salvetice, ja ih imam puuuuuno (ostavila leonarda) pa sada budite jako, jako dobre samnom ( tipa smile58)  ako ih hoćete Wink, pismene molbe - taksirane pardonček, mislim reči detaljno opisane salvetice koje nuđate primam na pp. Naučila značenje riječi harač! No ovaj mi je stvarno uspio, dobila ga od leonarde a i dobit ću od vas LOL
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 11:09
Kome treba pogledati za slikarsko platno.. nek se javi!!!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 11:20
Darla... stigle salvetice!!
Hvala!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 11:35
meni trebaju mala tipa 15 x 15 i oko toga pls springica
 
franjica sve pet
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 11:43
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Kome treba pogledati za slikarsko platno.. nek se javi!!!


Evo javljam se.....ak nađeš 15x15 JAVI


Imaš moj br. moba
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 11:47
Curke...tražim salvetu ( ili rižin papir ) sa egipatskim motivima ..bilo kakvim...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:36
A da u nedostatku salveta probaš isprintati nešto ovakvo
 
 
Ako ti tako nešto odgovara, mogu potražiti, ima još nešto sa egipćanima
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:45
ov je super, jos mi nije jasno kak se kopira na rizin papir...kaj printer ga ne poguzva?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:47
To kako se printa nemam pojma, ja mogu biti samo pomoćni radnik za pronalaženje slika
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:52
da sefe...ok, ja izvidim kakvi papireki nam trebaju
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:54
curke, zvala me spring da joj se nitko nije javio za platna 18*24 cm (7,99 kn u intersparu) pa ih nije kupovala, tak da znate samo prenosim poruku :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:55
smile43uuuuuffffffffffffffffffffffffffffffffff
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:11
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

A da u nedostatku salveta probaš isprintati nešto ovakvo
 


 

Ako ti tako nešto odgovara, mogu potražiti, ima još nešto sa egipćanima


Hvala ti na trudu...
Ponekad i sama nešto odprintam....ali ...nije to baš kao salveta

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:12
epoooooooooooooo tetaaa!!!!!!!! jakooooooooooooooooooooooosmile55
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:24
To mi je jedan od prvih radova.-..i tu sam koristila isprintan motiv.....tada sm bila zadovoljna....al sada bi definitivno sve drugačije napravila
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 13:28
to je navek tako draga moja
a na kj si printala?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.