Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 07:58
Drage Piramida, Shasha i Nuna, hvala na posjeti mom vrtu i lijep pozdrav!
 
Piramida - i meni su cleome zaista otkriće sezone. Cvatu neumorno, izgledaju kao mala umjetnička djela, ima ih u bojama (ja sam dobila sjeme raznih nijansi roza boje za iduću sezonu pa jedva čekam...)
 
Nuna - baš me raduje što imamo sličnu okućnicu! Imaš li možda i svoju temu o okućnici tu na forumu , pa da vidim slikice vrta?
 
 
Shasha - ja sam za! Hoćeš ti otvoriti temu? Ja ću popodne sliknuti svoj puzavi zvijezdan pa da imam i friške slikice. Već sam ja pitala kako se razmnožava, ali još nema odgovora - zato je i dobro otvoriti posebnu temu. Molim te samo mi javi di je, tj. znam da će biti kod trajnica ali ime mi javi!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 08:43
Vidjela sam da je kod Shashe netko od vas pitao kako brzo raste puzavi zvijezdan. Pa, evo - ja sam svoj zasadila u proljeće i sada je prilično velik. potpuno je nezahtjevan, malo vode traži i nikakvu drugu brigu. 
Pogledajte na slikicama, pišu i datumi (on je ovaj mali picmoljak (Niho, opet te citiram), jedva vidljiv - na sredini kamenjara ispod kamena dolje, ispod lavandice)..
 
 
 
A evo ga ovih dana (lavandu sam preselila)
 
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 09:27

Puzavi zvjezdan izgleda stvarno super, odlično se uklopio u tvoj vrt, otočiće, biljkice...!

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 12:39
savrseno
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 18:24
Anaida,na djelu"trajnice"ima tema"asteri" i tu smo razvezali o svim vrstama koje znamo pa i o ovome.Vidim da ga nekolicina cura ima no nitko ne priča o razmnožavanju.Moramo ih"natjerati"LOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 18:33
Moja je svekrva uvijek imala one viiiisoke astere i stalno su polijegali na pod. Znala sam samo za te i bili su mi oni niski pravo otkriće. A sad još ovi puzeći. Predivni su. 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 19:13
Vrlo decentno AnaidaSmileSmileSmile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 19:23
Baš je fora puzavi zvjezdan....super se uklopio! smile71 vidim da su ti otočići malčirani.....pa da pitam...jel TM našao malč u Baumaxu?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 21:03
Pa ima li i jedno cvijeće da kod tebe ne postoji -moja djevojčice smile78-------- ma svaka častsmile86
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 00:26
Prekrasne slikicesmile99 Jesi li kidala vrhove kadulji?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 12:43
Drage djevojke, djevojčice, žene - evo i mene! 
Niho, Retriver Sara, Gioiaa, Željka, Hoya - puno vas pozdravljam!
 
Shasha, OK doći ću na trajnice!
 
Flavia, našao je i kupio mi malč i malo zemlje. Hvala još jednom! Ja obavezno malčiram vrt i to se, za sad, pokazalo fantastično! Nijedna se biljkica ne žali.  
 
Smrčko - jesam, otkinula sam im vrhove par puta (to sam baš od tebe čula i primijenila! I evo, prezadovoljna sam njima! Hvala ti puno na savjetu.)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 12:47
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 13:48
Malo sam jučer slikala..
 
Moj predivni grm lišća ukrasnog batata (ljubičasti) i dva grmića niskih roza astera. U daljini se nazire i grmić vajgela u sličnom tonu.
 
 
 
Pogled na goruću ljubav i cinije kroz kale
 
 
 
Kose zrake jesenjeg sunčeka.. (ovih sam dana drugi put ošišala i thuje, baš su mi slatke ovakve kugle!)
 
 
 
 
Ukrasne trave su carice jeseni.. Pogled kroz jednu ovako izgleda (kineski šaš) . U kutu ograde je i druga, pampasica.
 
 
 
 
Cosmosi su predivni i dalje!
 
 
 
Zavirimo malo preko ograde, da vidimo jel trava zelenija ako gledamo s ove strane preko? Smile  A tu su  - visoki roza asteri, crvena i bijela pijetlova krijesta, plava nicandra, bijele cleome..
 
 
Moj otočić u hladovini ovako izgleda
 
 
 
Krtica is on the road again!!!! Ouch I u mojem vrtu ima krtica LOLLOL
 
 
 
Zeeeelja, krumpiraaaa...
 
 
 
I iza kuće niču cvjetnjaci.. Nemam dovoljno mjesta naprijed pa sam i iza počela saditi  LOL  Iza ograde je susjedin povrtnjak.
 
 
 
Jesen vu malom međimurskom obloku.
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:02
Ajme uživancije AnaidaClapClapClap
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:05
užizak prošetati tvojim vrtomClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:22
šta je ,je, kod tebe je prekrasno ama baš sve mi se sviđa

znam da se ponavljam ali što drugo reći  smile89smile93smile120
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:43
Ne samo da je vrt prekrasan, nego ti to tako lijepo prezentiraš, mogla bi doći u Bol 21.-24.10. tada su Dani hrvatskog turizma i prezentirati svoj vrt iz Međimurja.
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 17:52
Sara, Lora, Bromelija i Lantana - puno vas pozdravljam!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 18:03
Tvoj me vrt uvijek oduševi. Imamo sliku kako izgleda u cijelosti a detalji su prekrasni. Stvarno je sve predivno i izbor biljaka i uređenje samog vrta!Clap
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 18:08
Predivno...
Obožavam tvoj vrt...
smile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.